Як користуватися новим чатом YouTube у програмі

| | 0 Comments| 11:17 PM
Categories:

Останні кілька місяців YouTube вніс невеликі зміни. Значною зміною є впровадження темної теми для веб-версії, нової анімації завантаження та невеликих анімованих попередніх переглядів відео, які відтворюються, коли ви наводите курсор миші на ескіз відео. YouTube також оновив свої додатки для iOS і Android. Нове оновлення включає функцію чату. Він побудований на основі функції спільного доступу і вимагає, щоб ви ввійшли в YouTube за допомогою свого облікового запису Gmail. Він не синхронізує автоматично контакти з вашого облікового запису Gmail, тому у вас є можливість вибирати, з ким вам взаємодіяти. Ось як користуватися чатом YouTube на телефоні iOS або Android.

Оновіть програму YouTube і відкрийте її. У програмі немає спеціальної вкладки «Чат» або «Повідомлення», тому трохи незрозуміло, як почати.

Поділіться відео

Знайдіть відео, яке вам подобається, і торкніться стрілки під ним. На аркуші спільного доступу ви побачите часті контакти. Вони витягуються з вашого облікового запису Gmail, однак вони не є вашими контактами на YouTube. Ви повинні додати їх на YouTube. Ваші контакти Gmail і телефонні контакти розглядаються окремо. Ви можете додавати контакти зі свого телефону на YouTube.

  Як увімкнути високоякісне потокове аудіо в YouTube Music

Почніть чат YouTube

Торкніться контакту на аркуші спільного доступу, щоб надіслати йому відео. Якщо ви хочете додати контакт зі свого телефону, проведіть пальцем до кінця запропонованих контактів і торкніться «Додати контакти». Надайте програмі YouTube доступ до ваших контактів, а потім виберіть контакт, з яким поділитися відео. Коли ви ділитеся відео з контактом, воно запускає ланцюжок чату YouTube.

Коли ви ділитеся відео з контактом, він надсилає йому запит. Щоб розмова розпочалася, особа має схвалити цей запит.

Як зазначалося раніше, у додатку YouTube немає вкладок “Чат” або “Повідомлення”. Щоб почати розмову, вам потрібно поділитися відео, але що робити, якщо ви хочете повернутися до нього? Інтерфейс користувача, здавалося б, не має можливості це зробити, але він є, просто погано розроблений.

  Як увімкнути темну тему в програмах YouTube

У додатку YouTube перейдіть на вкладку Діяльність. Тут ви можете побачити всі ваші чати, а також запити на контакт. Торкніться контакту та почніть спілкуватися. У додатку є груповий чат, тому ви можете додати більше однієї людини до ланцюжка. Торкніться кнопки переповнення у верхній частині ланцюжка та торкніться «Додати учасників» у меню. Якщо хочете, ви можете видалити ланцюжок або просто вимкнути сповіщення для нього.

Слон у кімнаті

Це потрібно сказати; ніхто не запитував цю функцію. Розділ коментарів YouTube є одним з найгірших місць для онлайн-дискурсу. Це так жахливо, що популярні й, здавалося б, нешкідливі канали YouTube, такі як канал TED, змушені відключати коментарі до деяких своїх відео. Живий чат, який відображається разом із відео в прямому ефірі, однаково жахливий і часто сповнений ботів. Чи вважає YouTube ці розмови кращими просто тому, що користувачі ведуть їх із контактами? Чи справді людям потрібно вести цілі розмови навколо відео YouTube, і чи не можуть вони вести їх в інших програмах чату? Тепер Viber дозволяє користувачам шукати й надсилати відео YouTube, не виходячи з програми. Ця функція здебільшого безглузда. Зрештою, вам доведеться знову додати свої контакти, і випадкові незнайомці можуть надіслати вам запит, якщо у них є ваша електронна пошта.

  Як прив’язати відео YouTube до Snapchat