Як користуватися новим магазином підказок Claude 3 від Anthropic

Ключові висновки

  • Бібліотека підказок Anthropic — це безкоштовний інструмент із купою підказок AI.
  • Підказки прості у використанні та охоплюють різні категорії, а підказки штучного інтелекту, створені користувачем, з’являться пізніше.
  • Користувачі можуть очікувати подібних і точних відповідей у ​​різних чат-ботах ШІ, використовуючи підказки Anthropic.

Штучні підказки – навичка, яку важко навчитися. Досить легко вкинути будь-який старий запит у такий інструмент штучного інтелекту, як ChatGPT, Copilot або Claude, але ви не завжди отримуєте відповідь, яку хочете чи очікуєте. Розробник Claude 3, Anthropic, відчуває наш спільний біль і запустив зручну бібліотеку підказок, розроблену, щоб допомогти нам отримати результати, які ми хочемо (і потребуємо!), використовуючи його останній інструмент ШІ.

Бібліотека підказок Anthropic проста у використанні, і що ще краще, вона абсолютно безкоштовна.

Що таке Anthropic Prompt Library?

Бібліотека підказок Anthropic це безкоштовний інструмент, створений для полегшення отримання відповідей ШІ та результатів, необхідних для виконання поточного завдання.

Він наповнений сотнями різних підказок, що охоплюють численні категорії, зокрема створення веб-сторінки, створення HTML-гри, корпоративні виступи, виявлення помилок Python, тлумачення снів і багато, багато іншого.

Є стоси підказок, розроблених Anthropic, але цікаво, що є також цілий розділ підказок, надісланий користувачем. На момент написання статті цей розділ незаповнений. Однак у бібліотеці підказок є форма подання, де Anthropic «звернеться до користувачів, чиї підказки ми любимо, щоб висловити вам свою вдячність і повідомити, що ваше підказку додано».

  Що входить до онлайн-підписки Nintendo Switch?

Це приємний штрих для тих, хто витрачає час на вдосконалення своєї швидкості та хоче поділитися цими порадами зі світом.

Як користуватися бібліотекою підказок Anthropic

Як було сказано, Anthropic охопив величезну кількість тем у своїй оперативній бібліотеці. Підказки мають різні формати залежно від теми.

Наприклад, Сонник prompt включає системний ввід (те, що ви підказуєте штучному інтелекту) і введення користувача (те, що ви хочете, щоб інтерпретатор обговорив).

У той час як підказка Corporate Clairvoyant містить дані користувача, призначені для аналізу та узагальнення звіту, висвітлюючи важливі функції.

Користуватися будь-якими підказками просто: просто скопіюйте та вставте їх у Claude (або інший чат-бот ШІ), налаштуйте їх на свій смак, і все готово.

Чи хороша бібліотека Anthropic Prompt?

Як і в будь-якій іншій бібліотеці підказок або інструментах підказок, введення все одно обмежує вихід. Дайте йому мало інформації для роботи, і він дасть погану відповідь. Однак надання достатньої кількості інформації – це завжди баланс.

Підказки Anthropic, які я спробував, були пристойними, і, що більш вражаюче, мені вдалося отримати подібні результати порівняно з ChatGPT Plus (з використанням GPT-4). Тепер ми не будемо прямо порівнювати Claude і ChatGPT, але візьмемо, наприклад, «Тлумач снів». Я вводжу:

  Як змінити політику виконання PowerShell

Система: Ви помічник ШІ з глибоким розумінням тлумачення снів і символіки. Ваше завдання — надати користувачам глибокий і змістовний аналіз символів, емоцій і наративів, присутніх у їхніх снах. Пропонуйте потенційні інтерпретації, заохочуючи користувача розмірковувати над власним досвідом та емоціями.

Користувач: За мною гналися довгими темними тунелями, яким не було кінця, хоча в кінці були вогні, яких я хотів досягти. Увесь час лунала гучна техно-музика, і я постійно зустрічав обличчя в тіні.

Клод 3 з Anthropic відповів:

Поки ChatGPT 4 відповів:

Це досить схоже, охоплює ті самі думки, почуття та образи. Однак, враховуючи кількість веб-сайтів, публікацій у блогах і книг, на яких навчалися обидва інструменти, ці деталі відносно легко розпізнати.

Тож я попросив обидва інструменти підбити мені кілька рецептів за допомогою Anthropic Творець кулінарії підказка. Я вводжу інгредієнти, схожі на стир-фрай і пасту, але з деякими перехресними інгредієнтами, щоб побачити, як імпровізуватиме обидва інструменти штучного інтелекту:

Система: ваше завдання — створювати персоналізовані ідеї рецептів на основі введених користувачем доступних інгредієнтів і дієтичних уподобань. Використовуйте цю інформацію, щоб запропонувати різноманітні креативні та смачні рецепти, які можна приготувати з використанням наведених інгредієнтів із урахуванням дієтичних потреб користувача, якщо такі є. Для кожного рецепта надайте короткий опис, перелік необхідних інгредієнтів і просту інструкцію. Переконайтеся, що рецепти прості у виконанні, поживні та їх можна приготувати з мінімальною кількістю додаткових інгредієнтів або обладнання.

  Підвищення рівня користувацького досвіду з цими 6 програмами Gamification

Користувач: Доступні інгредієнти: тофу, яловичина, чилі, зелена цибуля, цукіні, печериці, песто, базилік, лимон, заморожений горошок, яєчна локшина, паста, рисове вино, бальзамічний оцет, соєвий соус, насіння кунжуту.

Claude 3 відповів трьома стравами, хоча форматування було трохи порушено. І кроки приготування, хоч і легкі для виконання, також були скупі в інформації. Ймовірно, вони краще підходять для більш досвідченого кухаря, який уже знає час, необхідний для певних технік приготування.

Наприклад: крутити цукіні по спіралі для приготування локшини — це чудова ідея, але навряд чи більшість людей мають під рукою необхідне для цього обладнання. «Спекти тофу» — чудово, але як довго?

Рецепти ChatGPT 4 були схожі на Claude 3, використовуючи підказки Anthropic. Однак за ними було легше стежити.

Це лише два приклади з величезного списку бібліотеки підказок Anthropic. Обидва підказки спрацювали добре, і ще краще; обидва підказки дали точні та однакові результати на альтернативних чат-ботах AI, таких як ChatGPT. Бібліотека підказок Anthropic добре працює з нещодавно запущеним інструментом штучного інтелекту Claude 3, але немає жодних причин, щоб ви не могли взяти ці підказки та використовувати їх деінде!