Як користуватися голосовим чатом у H1Z1 PS4

H1Z1, розроблена та опублікована Daybreak Game Company, є конкурентоспроможною та швидкою онлайн-відеогрою. Ця королівська стрілялка включає насильство та кров, де гравець хапає зброю, керує транспортними засобами та вбиває інших гравців, щоб залишитися останнім живим. Це приємна та неймовірно чутлива гра, де гравці можуть навіть розмовляти один з одним під час виконання своєї місії. Ця функція H1Z1, безсумнівно, робить гру цікавою. Однак іноді використання командного голосового чату в H1Z1 може бути складним, змушуючи геймерів дивуватися, як користуватися голосовим чатом у H1Z1 PS4. Якщо ви задаєте те саме запитання, ми підготували для вас ідеальний посібник, який допоможе вам детально дізнатися про функцію чату та відсутність голосового чату H1Z1. Отже, без зайвих слів, давайте негайно почнемо з цього проникливого посібника.

Як користуватися голосовим чатом у H1Z1 PS4

Багатокористувацькі онлайн-ігри мають чудову функцію, яка дозволяє гравцям спілкуватися один з одним. Це спілкування зазвичай здійснюється через текстові чи голосові чати в грі. Голосові чати надзвичайно корисні для передачі повідомлень і інформування людей про наступний крок під час гри. Незважаючи на те, що позиційний чат існує вже деякий час, останнім часом він знову став предметом розмови через чудове використання як голосового чату з членами команди.

Така ж функція є в H1Z1, де гравці можуть швидко та зручно спілкуватися з іншими товаришами по команді, не потребуючи стороннього обслуговування. Ця функція корисна не тільки для розробки стратегії, але й досить цікава.

Чому немає голосового чату H1Z1?

Проблеми з функцією голосового чату на H1Z1 є дуже поширеним явищем, яке неодноразово траплялося під час гри. Проблеми під час використання голосового чату зазвичай виникають через наведені нижче причини.

 • Вимкнений голосовий чат у H1Z1
 • У H1Z1 гучність голосового чату встановлена ​​на мінімум
 • Несправні сервери PlayStation Network
 • Тимчасові помилки та збої
 • Застаріле програмне забезпечення консолі
 • Проблеми з підключенням гарнітури
 • Рівень мікрофона в PS4 встановлено занадто низько

Які переваги голосового чату?

Під час гри онлайн голосовий чат дуже поширений, особливо в таких іграх, як H1Z1, де координація та стратегія важливі, а голосовий чат стає надбанням. Крім того, якщо ви хочете знати, як використовувати голосовий чат у H1Z1 PS4, ви також повинні знати про його відомі плюси. Отже, давайте подивимося на деякі видатні переваги, які він має:

 • Швидка координація між товаришами по команді
 • Простіший режим спілкування
 • Дозвольте незнайомцям стати друзями
 • Менше часу, ніж набір тексту на клавіатурі
 • Заохочуйте гравців залишатися в грі протягом тривалого часу
 • Мотивує гравців виконувати свою місію
 • Забезпечує зв’язок у реальному часі
  Як редагувати верхній і нижній колонтитул у PowerPoint

Які можливі причини відсутності голосового чату H1Z1 на вашій PS4?

Якщо у вас виникли проблеми з голосовим чатом у вашому обліковому записі H1Z1, це може бути пов’язано з новими правилами H1Z1, які забороняють нецензурну лексику чи будь-яку шкідливу поведінку. Якщо гравець вчинить таку дію, він отримає штраф за цією новою системою. Це також може призвести до видалення функції голосового чату в грі.

Незважаючи на те, що в голосовому чаті з командою невимушеними є лайливі розмови та деякі звичайні розмови, які включають розважальні моменти, деякі з наведених нижче областей заборонені:

 • Погрози вбивством або самогубством, що включають негативне зображення слова Kill.

 • Будь-який вид расизму, дискримінації чи сексизму може призвести до заборони голосового чату.
 • Крім того, суворо заборонені погрози, пов’язані з зґвалтуванням, сексуальним насильством або будь-яким видом насильства.

Користуватися функцією голосового чату для H1Z1 – легке завдання. Все, що вам потрібно зробити, це отримати доступ до налаштувань гри та внести кілька змін, щоб увімкнути цю функцію. Щоб дізнатися більше про те, як користуватися голосовим чатом у H1Z1 PS4, виконайте наведені нижче методи.

Спосіб 1: перевірка мережевих серверів PlayStation

Окрім проблем із налаштуваннями голосу в H1Z1, у вашій PlayStation можуть виникати деякі збої в мережі, що спричиняє проблеми з командним голосовим чатом у H1Z1 на PS4. Якщо ваш сервер PSN несправний, це точно може бути винуватцем цього. Отже, завжди краще перевірити, чи добре працюють сервери вашої консолі, відвідавши його сторінка статусу. Ви можете перевірити розділ «Ігри та сервіс», щоб дізнатися, чи є з ним проблеми.

Якщо здається, що все працює нормально, перейдіть до наступного методу вирішення проблеми голосового чату.

Спосіб 2. Перезапустіть консоль PS4

Окрім технічних недоліків, незначні помилки та збої можуть створити проблеми з функцією голосового чату під час гри на PS4. Тому пропонується перезапустити вашу PlayStation, щоб перезавантажити її ресурси та оновити її, щоб усунути будь-які помилки, якщо вони є. Щоб перезавантажити консоль PS4, ви можете виконати наведені нижче кроки в точному порядку, як вони зазначені:

1. Утримуйте кнопку живлення протягом 5–7 секунд на консолі PS4.

Зображення InspiredImages з Pixabay

2. Коли ви почуєте два звукові сигнали, які вказують на те, що консоль вимкнена, від’єднайте шнур живлення консолі від електричної розетки.

3. Через 2–3 хвилини увімкніть консоль PS4 і перевірте, чи не вирішено проблему голосового чату H1Z1.

Спосіб 3: оновіть мікропрограму PS4

Застаріла прошивка PS4 може спричинити різні проблеми, зокрема проблеми з функцією голосового чату. Тому важливо регулярно оновлювати його, щоб бути в курсі нових і вдосконалених функцій консолі. Спробуйте оновити свою PS4, дотримуючись наведених нижче інструкцій:

1. Відкрийте «Налаштування» в меню вашої PS4.

2. Виберіть Оновлення програмного забезпечення системи.

3. Виберіть Оновити зараз.

4. Виберіть Прийняти на сторінці ліцензійної угоди системного програмного забезпечення.

5. Тепер натисніть кнопку X на контролері та дочекайтеся встановлення оновлення.

Спосіб 4. Вимкніть відключення звуку для голосового чату

Як згадувалося раніше, голосовий чат H1Z1 надзвичайно корисний для любителів ігор, які люблять спілкуватися та вести розмови в реальному часі зі своїми товаришами по команді. Окрім цього, ми також дослідили інші його переваги. Можливо, ви вимкнули голосовий чат для H1Z1 на своєму пристрої. Якщо ви ще не вимкнули цю функцію, настав час зробити це за допомогою наведених нижче кроків:

1. Відкрийте гру H1Z1 і перейдіть на її домашню сторінку.

2. Виберіть НАЛАШТУВАННЯ зі запропонованих опцій.

3. Прокрутіть униз і вимкніть перемикач для параметра Вимкнути голосовий чат.

4. Після виконання кроків перезапустіть гру та перевірте, чи не вирішено проблему голосового чату H1Z1.

Спосіб 5: встановіть гучність голосового чату на максимум

Якщо параметр «Вимкнути голосовий чат» уже вимкнено на вашому пристрої, проблема може полягати в тому, що гучність голосового чату може бути знижена до низького. Якщо так, ви можете виконати наведені нижче кроки, щоб встановити максимальне значення:

1. Перейдіть до НАЛАШТУВАНЬ H1Z1.

2. Прокрутіть униз до пункту «Гучність голосового чату» та перемістіть повзунок на максимум або відповідно до ваших вимог.

Після налаштування гучності ви можете користуватися функцією голосового чату.

Спосіб 6: Налаштуйте рівень мікрофона

Крім регулювання гучності голосового чату в H1Z1, також важливо перевірити рівень мікрофона на PS4. Якщо його встановити занадто низько, це може стати причиною відсутності командного голосового чату під час гри. Отже, відрегулюйте рівень мікрофона, використовуючи кроки, наведені нижче:

1. Запустіть налаштування на PS4 і перейдіть на вкладку «Пристрої».

2. Виберіть Аудіопристрої.

3. Тепер виберіть Налаштувати рівень мікрофона.

4. Відрегулюйте рівень мікрофона до відповідної позначки, якщо він занадто низький.

Після завершення налаштувань запустіть гру на PS4 і перевірте, чи проблему вирішено.

Спосіб 7: Перемикання вихідного аудіопристрою

Якщо жоден із наведених вище методів не працює для вирішення проблеми голосового чату, це означає, що проблема полягає в гарнітурі, підключеній до консолі. Якщо гарнітуру не під’єднано до вашої PS4, а ваша PlayStation все ще використовує вихід із вашого телевізора, вам потрібно вручну встановити з’єднання з гарнітурою, якою ви користуєтеся, або будь-яким іншим пристроєм виведення, зокрема навушниками чи аудіопристроями Bluetooth.

1. Перейдіть до PS4 Settings > Devices > Audio Devices.

2. Тепер відкрийте Output Device і виберіть Output to Headphones.

Спосіб 8: повторно увійдіть до облікового запису PSN

Простий повторний вхід також може допомогти вам позбутися дрібних збоїв та інших проблем, скинувши дані користувача. Отже, спробуйте повторно ввійти у свій обліковий запис PSN, завершивши поточний сеанс, виконавши наведені нижче кроки:

1. Запустіть налаштування PS4.

2. Виберіть Керування обліковим записом.

3. Тепер виберіть опцію Вийти, наведену в ньому.

4. Потім натисніть кнопку X на контролері, щоб підтвердити вихід.

5. Після виходу з системи знову увійдіть у свій обліковий запис і запустіть H1Z1, щоб перевірити, чи вирішено проблему голосового чату.

Спосіб 9: Зверніться до служби підтримки PlayStation

Навіть після виконання всіх методів, якщо ви не можете вирішити проблему з голосовим чатом і все ще думаєте, як використовувати голосовий чат у H1Z1 PS4, тоді останнім засобом, який залишається, є зв’язатися з Підтримка PlayStation за професійну допомогу. Ви можете звернутися за допомогою до керівників служби підтримки клієнтів, щоб допомогти з функцією голосового чату в H1Z1 на PS4. Надайте їм необхідні дані та виправте голосовий чат.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чи доступний безконтактний чат у H1Z1 PS4?

Відповідь Так, безконтактний чат доступний у H1Z1 PS4.

Q2. Як я можу перейти від першої особи в H1Z1 PS4?

Відповідь Ви можете перейти від першої особи в H1Z1 PS4, прицілившись вниз. Утримуючи L2 для прицілювання, ви станете першою людиною, яка користуватиметься зброєю з прицілом або навіть простим пістолетом-кулеметом.

Q3. Що таке ігровий безконтактний чат у H1Z1?

Відповідь Ігровий безконтактний чат у H1Z1 — це чат для відеоконференцій через Інтернет, який дозволяє користувачам спілкуватися між невеликими групами, особливо в таких іграх, як H1Z1. Це досить корисно.

Q4. Чи можу я спілкуватися з незнайомцями в голосовому чаті H1Z1?

Відповідь Так, голосовий чат у H1Z1 дозволяє швидко спілкуватися з товаришами по команді та гравцями в грі, не потребуючи сторонніх послуг.

Q5. Як я можу змінити налаштування чату на своїй PS4?

Відповідь Ви можете внести зміни в налаштування чату на своїй PS4, натиснувши кнопку PlayStation, щоб відкрити параметр «Налаштувати звук і пристрої», за допомогою якого ви зможете налаштувати параметри чату.

***

Ми сподіваємося, що наш документ надасть вам найкращі відповіді на ваші запитання, і ви зможете дізнатися, як користуватися голосовим чатом у H1Z1 PS4. Щоб отримати додаткові запитання чи пропозиції, залиште свої цінні коментарі в розділі нижче.