Як користуватися безкоштовним AI Generator ImageFX від Google

| | 0 Comments| 5:59 AM
Categories:

Ключові висновки

  • Увійдіть за допомогою Google, щоб спробувати генератор зображень ImageFX AI.
  • Створіть підказку та використовуйте Expressive Chips для варіацій зображення.
  • Досліджуйте різні ідеї, використовуючи ключові слова або скопіювавши наявні підказки, а потім завантажуйте свій улюблений результат.

Завдяки низькому бар’єру входу та дизайну, який пропонує безліч ідей, експериментування з безкоштовним генератором штучного інтелекту Image FX від Google займає лише кілька хвилин.

Крок 1. Увійдіть за допомогою облікового запису Google

Почніть із переходу до Веб-сайт AI Test Kitchen, де ви знайдете ImageFX. Вам потрібно буде ввійти за допомогою свого облікового запису Google, щоб користуватися інструментом безкоштовно, тож натисніть кнопку «Увійти за допомогою Google».

Увійшовши в систему, ви побачите коротке повідомлення про ImageFX, яке вказує на його експериментальний характер і нагадує вам бути обережними з тим, як ви його використовуєте. Прочитавши інформацію, натисніть «Зрозуміло», після чого ви перейдете до генератора зображень ImageFX AI.

  Як повністю видалити обліковий запис Gmail: покроковий посібник

На момент написання ImageFX доступний лише в окремих регіонах, включаючи США, Кенію, Нову Зеландію та Австралію.

Крок 2: Створіть підказку

Ліворуч є велике текстове поле, де ви можете вказати генератору ШІ, яке зображення створити, інакше це називається підказкою.

Щоб створити підказку, уявіть щось — це може бути фотографія, картина чи ілюстрація — і те, що ви малюєте всередині. Тримайте це зображення у своїй пам’яті, вводячи його опис у текстовому полі.

У вас є можливість підібрати щось класичне, скажімо, «Картина маслом із зображенням котеджу біля озера». Або ви можете придумати щось більш абсурдне. Спробуйте, наприклад, «Людина, зроблена з піци, зображена цукерковими кольорами».

Коли ви будете готові, натисніть кнопку «Створити» та подивіться, як ваші зображення з’являться праворуч.

Існує обмеження на кількість зображень, які ви можете створити щодня. На жаль, це число не розголошується, тому ви не дізнаєтесь, що вичерпали квоту, доки не вичерпаєте квоту.

Крок 3: створіть варіації за допомогою виразних фішок

Після кожного покоління ви помітите, що деякі слова виділені. Клацніть на них, щоб побачити інші потенційні слова, які ви можете використовувати замість них. Google назвав ці параметри «Expressive Chips».

  3 причини вражаючого краху BlackBerry — і чому вони можуть знову піднятися

Натисніть на виразні фішки та змініть будь-яке слово, яке вважаєте за потрібне, а потім знову натисніть кнопку «Створити». За допомогою цієї функції ви можете створити більше варіацій вашої оригінальної ідеї.

Крок 4: досліджуйте різні ідеї

Моделі ШІ, які використовуються для живлення цих генераторів ШІ, навчаються на реальних зображеннях і справжньому мистецтві, а також на жаргоні, який використовується для їх опису. Знання правильної мови може допомогти отримати кращі результати.

Подивіться під область текстового поля, щоб знайти набір слів. Ви можете побачити такі слова, як плівка, акварель, висока контрастність, ручна робота, абстракція, бароко, кінематограф, ілюстрація тощо. Не соромтеся використовувати їх, натиснувши слова, щоб заповнити текстове поле, або вручну ввівши їх.

Цей список словників стосується стилів зображень, ідей, форматів, технік тощо. Отже, навіть якщо ви нічого не знаєте про мистецтво, ви можете навчитися створювати зображення в певному стилі, застосувавши ці ключові слова до підказки.

Ще один спосіб досліджувати різні ідеї — це швидко переглянути наявні арт-підказки штучного інтелекту, щоб допомогти вам встановити зв’язок між підказкою та згенерованим зображенням. Ви можете скопіювати їх цілком або частково, коли ознайомитеся з тим, як працюють генератори штучного інтелекту.

  22 інструменти для роботи вдома (WFH) для малого та середнього бізнесу

Крок 5: Завантажте своє мистецтво

Коли ви потрапите на зображення, яке вам справді подобається, обов’язково збережіть копію, завантаживши її.

Клацніть зображення з попереднього перегляду, а потім натисніть кнопку завантаження під ним. Піктограма має вигляд стрілки, спрямованої вниз.

На жаль, ви не маєте стільки можливостей контролювати якість завантаження, скільки мали б під час використання Midjourney для створення мистецтва штучного інтелекту. Подібним чином, якщо ви хочете розширити своє зображення в різних напрямках, ви можете вибрати використання outpainting у DALL-E.

Звичайно, перевага ImageFX полягає в тому, що його можна використовувати безкоштовно.

Від створення першого зображення до створення 100-го дуже швидко, оскільки це легко та викликає звикання. Вам потрібно лише видалити стару підказку та почати вводити новий опис, щоб спробувати іншу ідею.

Тестувати ImageFX дуже легко, тому використовуйте його, поки можете, щоб дослідити доповнення Google до списку генераторів зображень зі штучним інтелектом, які зараз існують.