Як копіювати DVD на ваш Mac

Швидкі посилання

Ключові висновки

 • Копіювання DVD-диска на ваш Mac дозволяє створювати резервні копії та цифрове відтворення без потреби у фізичному диску, незалежно від того, має він захист DRM чи ні.
 • Використовуйте Disk Utility macOS, щоб створити цифрову копію незахищених DVD-дисків, підключивши оптичний привід до Mac і виконавши кілька простих кроків.
 • Для DVD-дисків, захищених від копіювання, необхідні додаткові кроки та програми, такі як HandBrake і libdvdcss, щоб обійти DRM і успішно скопіювати DVD на ваш Mac.

Копіювання DVD-диска на ваш Mac дає змогу зберегти резервну копію. Дізнайтеся, як конвертувати DVD-диск у цифровий вміст, який можна відтворювати на комп’ютері без диска, незалежно від того, має він захист DRM чи ні.

Як скопіювати незахищений DVD на ваш Mac

Хоча більшість комерційних DVD-дисків мають певний захист DRM (керування цифровими правами) для запобігання піратству, у вас може бути кілька дисків, створених власноруч або на замовлення, яких немає. У цьому випадку ви можете скористатися Дисковою утилітою macOS, щоб зробити цифрову копію на комп’ютері.

Для читання диска вам знадобиться оптичний привід. Це може бути офіційний Apple Superdrive або пристрій стороннього виробника. Підключіть його до свого Mac через USB, за потреби використовуючи адаптер USB-A – USB-C.

 • Після вставлення диска у під’єднаний привід він має почати обертатися та розпочне відтворення в програмі DVD Player на Mac. Натисніть кнопку зупинки.
 • Щоб відкрити Дискову утиліту, перейдіть до Програми > Утиліти > Дискова утиліта у Finder.
 • Назва вашого DVD має відображатися під заголовком «Зовнішній» на лівій панелі. Виберіть його, а потім перейдіть до «Файл» > «Нове зображення» > «Зображення з». [disc title]або скористайтеся комбінацією клавіш Option + Cmd + N.
 • З’явиться діалогове вікно. Виберіть заголовок, куди його зберегти, і залиште інші параметри як є: Формат як «лише читання» та Шифрування як «немає». Натисніть Зберегти.
 • Залежно від розміру, створення цифрової копії диска, яка буде файлом DMG, займе кілька хвилин.
 • Коли це буде зроблено, перейдіть до папки, де ви його зберегли, і двічі клацніть файл DMG. Відкриється нове вікно Finder із папкою в ньому — наша називається «VIDEO_TS».
 • Відкрийте цю папку, щоб знайти вміст скопійованого DVD-диска, включаючи відеофайли VOB, які можна відтворювати у VLC або іншому відповідному медіаплеєрі.
 • Як скопіювати захищений від копіювання DVD на ваш Mac

  Хоча Disk Utility чудово підходить для резервного копіювання незахищених DVD-дисків, вам знадобиться альтернативний метод для дисків, захищених від копіювання (більшість комерційних).

  Копіювання DVD-дисків, захищених DRM, є незаконним у багатьох країнах, навіть з метою резервного копіювання. Наприклад, певне використання може бути незаконним згідно із законодавством США, якщо воно не відповідає вимогам доктрина добросовісного використання. Тому обов’язково перевірте законність копіювання захищених від копіювання DVD-дисків у вашій країні.

  Знову ж таки, вам знадобиться відповідний оптичний привід, підключений до вашого Mac, щоб читати DVD. Вам також знадобиться програма резервного копіювання диска, щоб скопіювати DVD. Тут ми використовуємо програму для конвертації відео HandBrake, яку можна завантажити та використовувати безкоштовно, і вона має багато інших корисних функцій.

  Завантажити: Ручне гальмо

  Враховуючи юридичну сіру зону копіювання комерційних дисків (див. Попередження вище), жодне програмне забезпечення для копіювання DVD не може включати цю функцію безпосередньо. Для HandBrake вам потрібно буде завантажити додаткову бібліотеку під назвою libdvdcss.

  Завантажити: libdvdcss (файл BZIP2)

  Ви використовуєте Apple Silicon Mac?

  Наведені нижче кроки для встановлення libdvdcss і копіювання захищеного від копіювання DVD припускають, що ви використовуєте Mac на базі Intel, а не новіший Apple Silicon Mac, наприклад M1, M2 або M3. Якщо ви використовуєте останній, вам потрібно буде зробити це заздалегідь:

 • Перейменуйте свою програму HandBrake на Handbrake-x64.app, потім клацніть її правою кнопкою миші та виберіть Отримати інформацію. Поставте прапорець «Відкрити за допомогою Rosetta». Крім того, ви можете завантажити попередню версію HandBrake на основі Intel і використовувати її.
 • Створіть дублікат програми Terminal (у папці Utilities) і назвіть копію Terminal-x64.app, потім клацніть її правою кнопкою миші та виберіть Get Info. Поставте прапорець «Відкрити за допомогою Rosetta». Використовуйте це, щоб інсталювати libdvdcss так, щоб він створювався з правильною файловою архітектурою x64, а не з arm64.
 • Встановіть бібліотеку Libdvdcss

  Як згадувалося, вам знадобиться бібліотека libdvdcss, встановлена ​​на вашому Mac, щоб обійти захист від копіювання на DVD. Щоб установити завантажений файл BZIP, виконайте такі дії.

 • Відкрийте вікно терміналу, перейшовши до Програми > Службові програми > Термінал. (Якщо ви використовуєте M1/M2/M3 Mac, переконайтеся, що це дублікат терміналу x64.)
 • Перейдіть до каталогу завантажень, розархівуйте файл і перейдіть до його каталогу:
   cd Downloads
  tar -xjf ./libdvdcss-1.4.3.tar.bz2
  cd libdvdcss-1.4.3
 • Встановіть цільовий каталог, а потім скомпілюйте та встановіть бібліотеку:
   ././configure --prefix=/usr/local
  make
  sudo make install
 • Файли бібліотеки libdvdcss тепер мають бути встановлені в папку /usr/local/lib, де вони й мають бути.

  Скопіюйте захищений від копіювання DVD

  Тепер ви готові розпочати копіювання DVD-диска, захищеного DRM, за допомогою HandBrake.

 • Відкрийте програму HandBrake і виберіть Open Source. Знайдіть свій DVD і натисніть «Відкрити».
 • З’явиться діалогове вікно попередження. Натисніть Все одно спробувати сканувати.
 • Він розпочне сканування диска на предмет назв, розділів, аудіо та інших деталей. Це може зайняти деякий час.
 • Після сканування диска ви зможете вибрати окремі розділи за допомогою спадного меню «Назва». Виберіть із нього основне відео, яке зазвичай найдовше.
 • Як додатковий крок ви можете вибрати «Попередній перегляд», а потім «Попередній перегляд», щоб створити короткий попередній перегляд сцени, щоб переконатися, що все працює нормально.
 • Щоб розпочати копіювання відео з DVD-диска, виберіть потрібний стиль і формат.
 • За замовчуванням файли зберігаються в папці «Фільми», але це можна змінити, натиснувши «Огляд».
 • Коли ви натискаєте кнопку «Пуск», HandBrake розпочне сканування та запис відео, як показано на панелі прогресу внизу. Це може зайняти багато часу. Ви можете перевірити, що він робить, натиснувши «Активність», щоб відкрити вікно з усіма деталями.
 • Після завершення ви повинні знайти файл MP4 або MKV у папці «Фільми» або в папці, яку ви встановили. Ви зможете відтворити його в програмі TV, QuickTime Player, VLC або будь-якій іншій програмі для відеопрогравача.

  Зауважте, що деякі DVD-диски можуть мати структурний захист, який не дозволяє копіювати їх цим методом або принаймні ускладнює його. Наприклад, деякі останні диски Disney містять до 99 підроблених назв, щоб заплутати речі. Отже, можливо, вам знадобиться знайти обхідний шлях для копіювання цих DVD-дисків або скористатися одним із багатьох доступних спеціалізованих інструментів копіювання DVD.

  Як ми дослідили, можна скопіювати багато DVD-дисків на ваш Mac за допомогою стандартних інструментів і невеликого ноу-хау, навіть якщо вам потрібно обійти захист від копіювання DRM. Тоді ви матимете зручну резервну копію, яку можна відтворювати без диска та навіть конвертувати у відповідний формат для вашого iPhone або iPad.