Як копіювати DVD за 5 хвилин за допомогою WinX DVD Ripper

| | 0 Comments| 3:23 AM
Categories:

DVD-диски були одним із найкращих способів зберігання даних. З тих пір на його місце прийшло інше більш надійне обладнання, але це не призвело до вимирання цих дисків. Вони фактично знайшли нішеве застосування; фільми та носії, захищені DRM. Ігри виключені з цього списку, оскільки Steam та інші подібні платформи спростовують потребу в ньому, але DVD-диски все ще дуже використовуються. Єдина проблема DVD-дисків полягає в тому, що їм потрібен простір для зберігання, і легше зберігати вміст на жорсткому диску. Або це, або ви знову купите свої фільми, і це буде недешево. Якщо у вас є велика колекція DVD-дисків, які ви хочете швидко записати на жорсткий диск. Ось як копіювати DVD за допомогою WinX DVD Ripper.

Програма доступна як для Mac, так і для Windows. Коштує 59,95 доларів. Пробна версія програми дозволяє записати п’ять хвилин будь-якого DVD. Він може клонувати ISO-образ DVD і має справді вражаючий конвертер відеоформату, вбудований прямо в програму, щоб ви могли конвертувати свій DVD у формат, сумісний для настільного комп’ютера або мобільного телефону.

Як копіювати DVD

WinX DVD Ripper досить простий; вставте DVD-диск, виберіть формат для копіювання та дозвольте програмі зробити свою магію. Натисніть кнопку Диск і виберіть свій DVD-привід.

  Як створити групи контактів на вашому Mac

Далі виберіть формат, у який ви хочете його скопіювати. Додаток пропонує MP4, який відтворюватиметься практично на будь-якому пристрої, однак він також має безліч інших підтримуваних форматів, на які можна копіювати DVD. Формати відсортовані за платформою, наприклад, пристрій Apple, пристрій Android, пристрій Microsoft тощо.

Для кожного формату ви можете вибрати якість, до якої WinX DVD Ripper буде копіювати DVD. Профіль виведення дозволяє використовувати лише повзунок, який переміщується між низькою та високою якістю. Якщо ви виберете нижчу якість, DVD буде копіюватись набагато швидше, тоді як версія високої якості займе значно більше часу.

Існують додаткові налаштування якості, якими можна керувати, перш ніж почати процес копіювання. Наприклад, ви можете вибрати, який кодек використовувати, змінити роздільну здатність, частоту кадрів і співвідношення сторін, серед іншого. Якщо ви не знаєте, що це таке, вам слід залишити їх як є. WinX DVD Ripper буде знати, які параметри найкраще підходять для вибраного формату.

Натисніть кнопку «Виконати», щоб почати копіювати DVD. Програма зможе копіювати DVD за 5 хвилин, тобто майже миттєво, але якщо у вас є чим зайнятися або куди піти, ви можете вимкнути комп’ютер після його завершення і не турбуватися про те, що ваша система залишиться увімкненою довше, ніж це потрібно.

  Як працює сканування відбитків пальців на дисплеї?

Після копіювання DVD-диска програма відкриє папку, в якій було збережено медіа, і ви зможете відтворити його відразу за допомогою будь-якої стандартної програми медіаплеєра.

Додаткова підтримка опцій DVD

WinX DVD Ripper може копіювати DVD за 5 хвилин, однак це не просто хакерська робота, швидке вилучення медіафайлів з одного джерела та перенесення їх на ваш жорсткий диск. Програма інтелектуально створена для підтримки різних властивостей DVD-диска, наприклад, вона може копіювати розділи на DVD як окремі елементи або об’єднувати все в один. Крім того, він також може копіювати субтитри (за умови, що вони не жорстко закодовані), а також дозволяє вибрати звуковий канал та його бітрейт.

Однією з особливостей програми є елементи керування ядром ЦП і підтримка графічних процесорів Intel і NVIDIA. Він може використовувати обидва графічні процесори у вашій системі для ефективнішої роботи, але також дозволяє вибирати, скільки ядер вашого ЦП програма має використовувати під час копіювання DVD. Це дозволяє призначити програмі стільки ресурсів, скільки забажаєте. Слід зазначити, що якщо надати WinX DVD Ripper доступ до більшої кількості ядер, він працюватиме швидше. Так само, доступ до меншої кількості ядер означає повільнішу роботу.

  iMac, Mini та Pro: порівняння настільних комп’ютерів Mac від Apple

Інші особливості

WinX DVD Ripper має вбудований програвач, який можна використовувати для перегляду DVD і копіювання лише його частини. Він може копіювати елементи з ISO, і ви можете додати до нього папку, яку він також може сканувати на наявність ISO. Медіаплеєр програми має вбудований інструмент для знімків екрана, який може зробити знімок екрана поточного відео, що відтворюється.

WinX DVD Ripper створено з урахуванням фільмів, однак якщо у вас є стара гра на диску, ви можете спробувати скористатися цією програмою, щоб копіювати її на жорсткий диск.

Висновок

WinX DVD Ripper — це програма, яка відповідає всім вимогам, які можуть виникнути, якщо ви сядете копіювати DVD-диски. Він швидкий, але також має широку підтримку різних форматів файлів. Він може максимізувати швидкість, використовуючи ресурси вашої системи, і може копіювати HD-відео за дуже короткий проміжок часу. Ціна більш ніж виправдана, якщо врахувати, скільки форматів підтримує додаток і багато кодеків, які він поставляється.