Як конвертувати веб-сторінку в PDF: 12 найкращих інструментів

| | 0 Comments| 6:21 PM
Categories:

Можуть бути різні причини, чому ви захочете перетворити веб-сторінку в PDF, але один із таких випадків – це коли ви швидко хочете поділитися веб-сторінкою електронною поштою, щоб вони могли зберегти її для подальшого використання.

А оскільки формат PDF є найзручнішим способом представлення будь-якого документа, це найкращий вибір для перетворення ваших веб-сторінок.

Якщо вам було цікаво, як перетворити веб-сторінку на PDF-файл, то я тут, щоб сказати вам, що зробити це неймовірно легко та просто. Існує багато онлайн-інструментів, які можуть миттєво конвертувати ваші сторінки HTML у формат PDF із найкращим результатом.

Перш ніж перейти до списку інструментів, давайте спочатку дізнаємось більше про те, що саме являють собою ці два формати.

Що таке веб-сторінка HTML? 🖥️

Найпростіше кажучи, HTML (мова розмітки гіпертексту) — це код, який використовується для структурування веб-сторінки та її вмісту. Це стандартна мова коду для всіх веб-сайтів в Інтернеті.

HTML робить значну частину внутрішньої ваги вашого веб-сайту, оскільки він є його основою. Він складається з ряду елементів, повідомляє браузеру, як відображати вміст, а також позначає певні області вмісту як різні рівні заголовків.

Що таке формат PDF? 🖺

Також відомий як «Portable Document Format», PDF — це формат файлу, який досить часто використовується для перегляду, друку та спільного використання кінцевих документів. Він був розроблений таким чином, щоб переконатися, що документи не мають проблем із програмою зчитування екрана та іншими допоміжними технологіями.

Цей формат представляє вміст ваших документів/веб-сторінки в найкращій якості, тому було б чудовою ідеєю конвертувати ваші веб-сторінки в нього.

Залишаючи це вбік, давайте розглянемо інструменти, за допомогою яких ваші веб-сторінки будуть миттєво конвертовані.

Сейда

Дуже зручний і простий за своєю природою, Сейда Конвертер HTML у PDF – це задоволення від використання. Він миттєво й точно перетворює ваші веб-сторінки HTML у формат PDF. Ви можете або завантажити туди свої HTML-сторінки, або безпосередньо ввести URL-адресу, щоб її конвертувати.

  Як перемістити нотатки з iPhone в iCloud

Усі файли, які ви завантажуєте на цей сайт, залишаються приватними та автоматично видаляються протягом двох годин з міркувань безпеки. Як безкоштовний користувач, ви можете завантажувати документи розміром до 50 МБ і виконувати 3 завдання на годину.

Сода PDF

Цей інструмент називається Сода PDF працює в обох напрямках, що означає, що ви можете конвертувати свою веб-сторінку у PDF, а також PDF у веб-сторінку, якщо бажаєте. Він достатньо розумний, щоб виявляти накладання веб-сайтів і відображати їх, де б вони не з’являлися.

Ви можете скористатися їхнім онлайн-інструментом, завантажити розширення Chrome або встановити їхню програму для настільного комп’ютера, залежно від того, яка форма використання вам зручна.

Soda PDF можна використовувати безкоштовно для початку, щоб ви могли отримати гарне уявлення про те, на що здатний інструмент.

FreeConvert

Максимальний розмір файлу не перевищує 1 Гб. FreeConvert це ще один чудовий варіант для перетворення ваших веб-сторінок у формат PDF. Це 256-бітний інструмент із шифруванням SSL, який був представлений в Інтернеті не так давно, але швидко став улюбленим серед багатьох користувачів.

Він простий у використанні та має розширені параметри налаштування для подальшого точного налаштування параметрів перетворення, щоб ви могли досягти найкращого результату, не роблячи нічого додаткового.

Крім того, FreeConvert пропонує більше варіантів перетворення, наприклад EPUB у PDF.

Convertio

Ви можете перетягувати, завантажувати чи вставляти посилання HTML Convertio щоб миттєво конвертувати їх у формат PDF у браузері. Насправді він підтримує понад 200 різних форматів, тому ви можете конвертувати веб-сторінки в різні формати, якщо хочете.

Його використовують співробітники деяких найбільших компаній, таких як Google, Microsoft, Amazon і Facebook. Ви можете почати абсолютно безкоштовно, а потім вирішити оновити, якщо хочете.

  Blogtrottr перетворює RSS-канали на листи новин електронною поштою за допомогою фільтрів сюжетів

CloudConvert

Найвища якість результатів перетворення та потужний API – це те, що робить CloudConvert чудовий засіб. Ви можете буквально використовувати спеціальні інтеграції, щоб зробити це рішення ще гнучкішим, ніж воно є.

Він має купу розширених параметрів перед перетворенням файлів, таких як фон друку, поля, шаблон верхнього/нижнього колонтитула та кількість сторінок.

Не кажучи вже про те, що це також дійсно безпечно, і всі ваші дані будуть у безпеці без будь-яких маніпуляцій.

ILovePDF

Дуже прямо і просто, ILovePDF це ще один інструмент, який виконує роботу без особливих запитань. Просто введіть URL-адресу веб-сторінки, і вона миттєво перетворить її на PDF. Якщо ви хочете, ви також можете завантажити їх програмне забезпечення для робочого столу та конвертувати файли в режимі офлайн.

ILovePDF має високий рівень точності для кожного перетворення, тож є певне відчуття, що вам не доведеться шукати інший інструмент у майбутньому.

HTMLtoPDF

Ви можете завантажити до 20 файлів HTML HTMLtoPDF щоб конвертувати їх партіями. Ще краще, якщо у вас є zip-файл, ви також можете завантажити його, навіть якщо він містить зображення та таблиці стилів.

Після того, як результат буде згенеровано, ви можете завантажити їх по одному або експортувати в zip-архів. Усі дані видаляються через 1 годину, щоб захистити вашу конфіденційність.

PDF.online

PDF.online дозволяє перекидати файли безпосередньо в інструмент або імпортувати їх із Dropbox, Google Drive та локального пристрою. Він не зберігає ваші дані в їхній системі, тому немає ймовірності зловживання вашою інформацією.

Відомо, що цей інструмент досить швидкий, від завантаження ваших веб-сторінок до створення кінцевого результату. Вам також дозволено вносити зміни та перегляди перед експортом перетвореного файлу на ваш пристрій.

Webtopdf

З дуже коротким часом очікування, Webtopdf забезпечує швидке й просте перетворення навіть із середнім підключенням до Інтернету, і це теж без шкоди для якості.

Усе, що вам потрібно зробити, це перетягнути файли HTML у нього, і він перетворить їх на PDF-файли. Ви можете змінити параметри виводу відповідно до своїх точних потреб, і добре те, що файли видаляються через 1 годину після перетворення, щоб забезпечити безпеку.

  Як захистити свій сайт WordPress за допомогою iThemes Security Pro

Фактично, цей інструмент має шифрування файлів на основі SSL для максимальної безпеки.

PDFChef

Бездоганно працює з усіма браузерами, PDFChef це ще одне безкоштовне рішення, яке можна використовувати онлайн. Він має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і, як відомо, досить простий у використанні для всіх типів користувачів, тим більше, що він проведе вас через кожен крок процесу.

Не кажучи вже про те, що він також надшвидкий і забезпечує 100% безпеку даних.

W2P

W2P або більш відомий як Web2PDF конвертер — це швидкий інструмент для перетворення файлів HTML у PDF. Інтерфейс простий; Ви просто завантажуєте файл або вводите URL-адресу перед натисканням кнопки, щоб виконати роботу.

Ви можете налаштувати параметри та встановити власні параметри для отримання найкращих результатів. Він повертається з остаточним результатом лише за кілька секунд.

PDFCandy

Доступний як онлайн-інструмент, а також як розширення Chrome, PDFCandy дозволяє легко завантажувати файли та конвертувати їх перед експортом на пристрій або хмарну платформу.

Цей інструмент добре працює в усіх браузерах і операційних системах, тож незалежно від того, чим ви користуєтеся, ви можете бути впевнені, що він виконає свою роботу без будь-яких збоїв.

Висновок

Наведені вище інструменти стануть у нагоді, якщо ви захочете швидко перетворити свої веб-сторінки у формат PDF, особливо якщо це вам потрібно терміново. Усі вони досить гарні, і вони не розчарують, коли йдеться про час доставки та якість результату.

Вам також варто ознайомитися з деякими редакторами PDF, які можуть знадобитися після перетворення.