Як конвертувати валюту в Google Таблицях

| | 0 Comments| 5:41 AM
Categories:

Замість того, щоб шукати курси конвертації валют вручну, ви можете імпортувати актуальні та історичні курси обміну валюти за допомогою функції GOOGLEFINANCE в Google Таблицях. Використовуючи ці курси, ви можете конвертувати будь-яку валюту в іншу у вашій електронній таблиці.

Як випливає з назви, функція GOOGLEFINANCE використовує точні фінансові дані, доступні від самого Google.

Перетворення валюти в режимі реального часу за допомогою GOOGLEFINANCE

Функція GOOGLEFINANCE здатна отримувати поточні дані про фінансові ринки в режимі реального часу. Сюди входять курси обміну валют, які, якщо вставити їх у вашу електронну таблицю за допомогою GOOGLEFINANCE, оновлюватимуться кожні 20 хвилин.

Формат формули GOOGLEFINANCE для визначення поточного обмінного курсу: =GOOGLEFINANCE(“Валюта:USDGBP”), де ви можете замінити USD та GBP на інші відповідні трибуквенні коди валют.

Наведений вище приклад показує поточний курс USD до GBP. У наведеному вище прикладі коди валют використовуються в самій формулі, але ви також можете посилатися на них окремо.

  Папка "Вхідні" Gmail не впорядковує електронну пошту, вона нагадує вам відповісти на неї

Для цього введіть коди валют у дві окремі клітинки (наприклад, «USD» у клітинці A1 і «GBP» у клітинці B1).

У третій клітинці введіть =GOOGLEFINANCE(“Валюта:”&A1&A2), замінивши A1 та A2 відповідними посиланнями на клітинки для вашої електронної таблиці.

Ці курси вище показують курси обміну, наведені в стовпцях A і B. Формула GOOGLEFINANCE, використана в C2, наприклад, показує курс від доларів США до британських фунтів стерлінгів.

Це значення (0,7691) показує, що один долар США конвертовано в британські фунти. Щоб конвертувати більшу валюту, ви можете помножити більшу вартість на цей курс.

Наприклад, щоб конвертувати 100 доларів США в британські фунти, потрібно помножити цю цифру (100 доларів) на значення обмінного курсу (0,7691), створене за допомогою функції GOOGLEFINANCE.

У наведеному вище прикладі показано три різні цифри в доларах США в стовпці B, конвертовані в GBP. Функція GOOGLEFINANCE використовується в клітинках A3–A5, повертаючи поточний курс USD до GBP.

  Як вибрати програму для читання новин для чудового використання Usenet

Помноживши показник у доларах США в стовпці B на обмінний курс долара до фунта стерлінгів у стовпці A, конвертована сума в фунтах стерлінгів повертається в стовпець C.

Пошук історичних курсів конвертації валют

Функцію GOOGLEFINANCE також можна використовувати для надання історичних курсів обміну. У ньому буде перераховано ставку в кінці кожного дня за визначений вами період. Це може бути протягом одного дня, тижня, місяця або довше.

Для цього клацніть порожню клітинку та введіть =GOOGLEFINANCE(“Валюта:USDGBP”, “ціна”, DATE(РРРР,ММ,ДД), DATE(РРРР,ММ,ДД), де першою вкладеною функцією DATE є дата початку, а друга функція ДАТА є датою завершення.

Замініть РРРР на рік, ММ на місяць, а ДД на день для обох вкладених функцій DATE. Вам також потрібно буде замінити коди валют, щоб вони відповідали валютам, які ви хочете обміняти.

Якщо ви хочете відобразити лише одну дату, замість цього можна використовувати =GOOGLEFINANCE(“Currency:USDGBP”, “price”, DATE(YYYY,MM,DD)).

  Як використовувати код зустрічі Zoom, щоб приєднатися до зустрічі

Використовуючи інші функції, наприклад, СЬОГОДНІ замість функції ДАТА, ви також можете мати постійний список. Це означає, що ваш список оновлюватиметься щодня. Ви можете відобразити, наприклад, останні сім днів.

Для цього ви можете використовувати =GOOGLEFINANCE(“Currency:USDGBP”, “price”, TODAY()-7, TODAY()).

Функція СЬОГОДНІ використовується як кінцева дата, тобто ваш список завжди оновлюється, щоб відображати курси обміну валют (у цьому випадку від USD до GBP) за останні сім днів.

Якщо ви хочете зробити це протягом більш тривалого (або коротшого) періоду, просто змініть число, яке використовується з першою вкладеною функцією TODAY, із семи на інше.