Як керувати YouTube на Android TV за допомогою iPhone або телефону Android

За допомогою деяких чудових інструментів ви можете легко керувати своїм Android TV із ПК з Windows. Або якщо ви є користувачем iOS, ви можете транслювати свій iPhone на Android TV за допомогою програми, сумісної з AirPlay. Однак якщо ви бажаєте керувати YouTube на Android TV із повним набором функцій, як-от коментування, оцінка відео, спрощений пошук, навігація тощо, вам потрібно шукати щось, крім трансляції. Що ж, Google запустив нову функцію «Підключення», яка позбавляє локальної трансляції. По суті, це дозволяє вам керувати YouTube на Android TV за допомогою iPhone або телефону Android, не турбуючись про те, що ви підключені до однієї мережі Wi-Fi. І в цій статті ми пропонуємо вам посібник із використання нової функції «Підключення» на YouTube.

Керуйте YouTube на Android TV за допомогою iPhone або телефону Android (2022)

Тут ми згадали вимоги для керування YouTube на Android TV за допомогою iPhone або телефону Android. Після цього ми додали кроки щодо використання функції підключення в мобільній програмі YouTube для керування програмою на вашому Android TV. Розгорніть таблицю нижче та перейдіть до будь-якого розділу.

Вимоги до керування YouTube на Android TV за допомогою iPhone або Android

1. Обліковий запис Google має бути однаковим на YouTube як на вашому Android TV, так і на смартфоні -w- Android, iOS або iPadOS.

2. YouTube має бути на останній версії на вашому смартфоні та Android TV. Google не згадує жодної конкретної версії для роботи функції «Підключення», але щоб уникнути будь-яких махінацій, оновіть програму YouTube до останньої версії.

3. Функція «Підключення» не є традиційною функцією трансляції, яку ви використовуєте в інших програмах. Це синхронізація облікового запису YouTube, яка працює у фоновому режимі. Тому жоден із ваших пристроїв не повинен бути під’єднаний до локальної мережі Wi-Fi, щоб використовувати функцію «Під’єднатися». Ви можете використовувати мобільні дані, а ваш телевізор – Wi-Fi, і все одно ви можете керувати YouTube на Android TV зі свого смартфона.

  35 найкращих прапорців Google Chrome для Android

Керуйте YouTube на Android TV за допомогою функції «Підключити».

1. По-перше, переконайтеся, що додаток YouTube TV оновлено до останньої версії як на вашому Android TV, так і на смартфоні (Android або iOS). Відкрийте Play Store і оновіть усі програми, включаючи YouTube.

2. Далі відкрийте програму YouTube на своєму Android TV і не змінюйте її.

3. Після цього відкрийте програму YouTube на телефоні Android або iPhone. Унизу ви побачите невелике спливаюче вікно з написом «Переглядаєте YouTube по телевізору?». Прямо внизу з’явиться кнопка «Підключити». Натисніть на нього.

4. Миттєво ваш телефон Android або iPhone буде підключено до Android TV. Якщо щось уже відтворюється на YouTube, це також показуватиме прогрес. Пам’ятайте, що ви не транслюєте, а підключаєтеся до YouTube на Android TV через обліковий запис YouTube. Тому вам не обов’язково бути в одній мережі Wi-Fi.

5. Тепер ви можете шукати відео YouTube зі свого смартфона, перемотувати кліп вперед, залишати коментарі, додавати більше відео в чергу, читати коментарі тощо. По суті, ви можете керувати всіма аспектами YouTube на Android TV зі свого телефону Android або iPhone.

6. Найкраща частина полягає в тому, що ви можете використовувати голосовий пошук і навіть використовувати свій телефон iPhone або Android як пульт дистанційного керування для YouTube на вашому Android TV. Якщо ви хочете відключити YouTube, запущений на Android TV, від свого смартфона, просто торкніться кнопки «Cast» угорі та виберіть «Disconnect». І це все.

Керуйте YouTube на Android TV зі свого смартфона за допомогою TV Code

Якщо з якоїсь причини спливаюче вікно «Підключити» не з’являється на вашому смартфоні, ви можете використати ТВ-код, щоб пов’язати свій Android TV і телефон iPhone/Android. Для цієї функції вам також не обов’язково бути в одній мережі Wi-Fi. І найприємніше те, що вам не потрібно мати однаковий обліковий запис Google на обох пристроях. Ви також можете керувати YouTube на Android TV зі смартфона з іншим обліковим записом Google. Це дивовижно, правда? Ось як це зробити.

  Як завантажити музику на YouTube Music

1. Відкрийте програму YouTube на обох пристроях, тобто на Android TV і смартфоні. Якщо на вашому телефоні Android або iPhone спливаюче вікно не відображається, торкніться піктограми «Cast» у верхньому правому куті та виберіть «Link with TV code».

2. Далі на вашому Android TV перейдіть на сторінку «Налаштування» на YouTube, яка буде розташована в нижньому лівому куті. Тут відкрийте меню «Підключення за допомогою ТВ-коду» та запишіть 12-значний код.

3. Тепер поверніться на свій смартфон і введіть код, який ви записали з програми YouTube вище. Після цього натисніть «Посилання».

4. Ось і все! YouTube на Android TV буде негайно підключено до вашого смартфона. Тепер ви можете керувати Youtube на Android TV зі свого смартфона без будь-яких обмежень.

5. Щоб від’єднатися, торкніться піктограми «Cast» у програмі YouTube і виберіть «Від’єднати».

6. Ви також можете відкрити програму YouTube на Android TV і перейти в Налаштування -> Зв’язані пристрої. Тут натисніть «Від’єднати всі пристрої», і всі пристрої будуть негайно видалені.

Часті запитання (FAQ)

Як користуватися функцією підключення на YouTube?

Просто відкрийте програму YouTube на своєму Android TV і смартфоні, будь то Android або iOS. На вашому смартфоні з’явиться спливаюче вікно з написом «Переглядаєте YouTube по телевізору?». Натисніть «Підключити», і ви зможете використовувати функцію підключення на YouTube. Переконайтеся, що ви ввійшли в той самий обліковий запис Google на своєму Android TV і смартфоні.

  Як змінити звук сповіщень Snapchat на Android

Як керувати YouTube на Android TV без використання Cast?

Ви можете скористатися функцією «Підключення», яку нещодавно запустив Google. Вам навіть не потрібно бути в локальній мережі Wi-Fi, щоб керувати YouTube на великому екрані. Щоб дізнатися більше, дотримуйтесь нашого посібника.

Як керувати YouTube на телевізорі з iPhone?

Переконайтеся, що ви ввійшли в YouTube з однаковим обліковим записом Google на Android TV і iPhone. Тепер відкрийте програму YouTube на телевізорі, а потім на iPhone. Ви отримаєте підказку «Підключитися» внизу. Торкніться його, і тепер ви зможете керувати YouTube на телевізорі зі свого iPhone або, якщо на те пішло, iPad.

Чи має мій смартфон бути підключений до тієї самої мережі Wi-Fi, щоб функція Connect працювала на моєму Android TV із YouTube?

Ні, саме цим функція «Підключення» відрізняється від звичайної трансляції. Тут синхронізується ваш обліковий запис YouTube, а не деякі локальні пристрої. Ви можете користуватися мобільними пристроями та водночас керувати YouTube на Android TV.

Дистанційно керуйте YouTube на Android TV зі свого iPhone або телефону Android

Ось як ви можете використовувати функцію «Підключити», щоб керувати YouTube на Android TV зі свого смартфона під керуванням Android або iOS. Мені дуже подобається ця функція, але щоразу, коли я відкриваю YouTube, постійне спливаюче вікно може дратувати. Не завжди я хотів би дивитися YouTube на великому екрані. Google мав надати можливість вимкнути спливаюче вікно на сторінці налаштувань YouTube. У всякому разі, це все від нас. Якщо ви хочете перенести файли з Android TV на ПК або смартфон, дотримуйтесь нашого посібника за посиланнями. А щоб знайти найкращі програми для Android TV, перейдіть до нашого підібраного списку. Нарешті, якщо у вас виникли запитання, повідомте нас у розділі коментарів нижче.