Як керувати Netflix за допомогою Google Assistant на Android

Google Assistant більш-менш нарівні з Siri. Фактично, він перевершує віртуального помічника Apple у деяких областях через те, наскільки відкритий Android. Google Assistant може багато чого робити лише з контекстною інформацією, але у нього є й інші чудові функції. Наприклад, ви можете керувати Netflix за допомогою Google Assistant. Для цього потрібно трохи налаштувати, але воно того варте. Ось що вам потрібно зробити.

На вашому телефоні Android має бути встановлена ​​програма Netflix і ви повинні ввійти в неї. Програму не потрібно встановлювати для налаштування, але вона потрібна, коли ви наказуєте Google Assistant відтворити щось на Netflix.

  10 популярних порад для Android з 2015 року

Зв’яжіть Netflix з Google Assistant

Натисніть і утримуйте кнопку «Додому» на телефоні Android, щоб відкрити Google Assistant. Торкніться значка синьої рамки у верхньому правому куті. Це перенесе вас на екран дослідження. Тут торкніться кнопки додаткових параметрів у верхньому правому куті та виберіть Налаштування в меню.

На екрані налаштувань торкніться «Відео та фотографії». Тут ви побачите Netflix у списку «Відео». Ви побачите це незалежно від того, встановлено у вас програму Netflix на вашому телефоні чи ні, оскільки це служба, яку підтримує Google Assistant. У розділі Netflix торкніться опції «ПОСИЛАННЯ».

Ви побачите запит на підтвердження, чи хочете ви пов’язати свій обліковий запис Netflix з Google Assistant. Торкніться «Пов’язати обліковий запис». Ви будете переспрямовані до браузера за замовчуванням, де вам потрібно буде ввійти в Netflix. Після входу Netflix попросить вас вибрати, з яким профілем ви хочете пов’язати свій обліковий запис. Потім він підтвердить, чи хочете ви створити посилання. Торкніться «Підтвердити», щоб продовжити. Це все, що вам потрібно зробити, щоб його налаштувати.

  Як відкалібрувати сенсорний екран на Android

Керуйте Netflix за допомогою Google Assistant

Припускаючи, що на вашому телефоні Android встановлено програму Netflix, і програму ввійшли, ви можете наказати Google Assistant відтворити щось. Наприклад, ви можете попросити Google Assistant «Відтворити Black Mirror на Netflix». Це відкриє програму Netflix і відтворить шоу. Програма Netflix оброблятиме хід перегляду, тобто програма Netflix допоможе вам продовжити з того місця, де ви зупинилися. Ви можете зробити те саме для інших телешоу та фільмів, якщо ви знаєте, що вони доступні у вашій країні.

Це може не працювати, якщо ви використовуєте Google Assistant через сторонній ROM. Ми не кажемо, що немає абсолютно жодних шансів, що він працюватиме зі спеціальною ПЗУ, але є невелика ймовірність, що це не буде.

  Використовуйте жести для дзвінків, надсилання SMS, миттєвих повідомлень, електронних листів тощо на Android