Як керувати точністю розташування на Android

Місцезнаходження – це привілейована інформація, до якої програми прагнуть отримати доступ на смартфонах. Деякі програми, як-от Google Maps, потребують його для роботи. Іншим додаткам, таким як Facebook, він насправді не потрібен для виконання своєї основної функції. На iOS і Android ви можете обмежити доступ до місцезнаходження для програм. На Android ви можете керувати точністю визначення місцезнаходження, щоб програми не могли точно знати, де ви знаходитесь.

Точність розташування на Android

Щоб керувати точністю визначення місцезнаходження, відкрийте програму Налаштування та перейдіть до Розташування. Якщо припустити, що він уже ввімкнено, ви побачите опцію «Режим». Натисніть на нього. На екрані «Режим місцезнаходження» буде перераховано три режими точності визначення місцезнаходження, які підтримує Android.

Режим високої точності використовує кожен бездротовий перемикач і ваш GPS, щоб відстежувати, де ви перебуваєте. Якщо ви користуєтеся службою поїздок, як-от Uber або Lyft, вам потрібно буде ввімкнути високу точність, щоб програми могли точно визначити ваше поточне місцезнаходження.

  Як бездротово перенести файли Android на робочий стіл Linux

Метод економії заряду батареї залежить від мережі вашого оператора, Wi-Fi і Bluetooth, щоб точно визначити ваше місцезнаходження. У ньому немає лише GPS, але GPS дуже важливий, і якщо ви в дорозі, однієї цієї опції буде недостатньо для використання таких програм, як Uber або Google Maps.

Режим «Лише пристрій» є найбільш обмеженим режимом визначення місцезнаходження. Він покладається лише на ваш GPS і датчики вашого пристрою, щоб визначити, де ви знаходитесь. Ви побачите, що більшість додатків, яким потрібно використовувати ваше місцезнаходження, не зможуть знайти, де ви перебуваєте, якщо ви ввімкнули місцезнаходження в режимі «Лише пристрій».

  Як увімкнути або вимкнути значки програми на Android

На жаль, Android не дозволяє встановлювати точність місцезнаходження для кожної програми. Ви можете дозволити або заблокувати програму доступ до вашого поточного місцезнаходження, але всі програми, які мають доступ до вашого місцезнаходження, матимуть однаковий рівень доступу. Наприклад, якщо ви дозволили Картам Google і додатку Facebook використовувати ваше поточне місцезнаходження та вибрали режим «Висока точність», обидві програми зможуть визначати ваше місцезнаходження через GPS, WiFi, Bluetooth і вашу мобільну мережу. .

Кімната для вдосконалення

Важко не порівнювати керування розташуванням на Android з iOS. iOS не дає користувачам такого контролю над точністю місцезнаходження, але дозволяє користувачам вибирати, які програми можуть отримати доступ до їх місцезнаходження, навіть коли вони працюють у фоновому режимі, а які — ні. Ця конкретна функція вимагає, щоб програми додали її підтримку. Наприклад, якщо програма має лише одну опцію, тобто використовувати місцезнаходження постійно, як користувач, ви не можете обмежити її використанням вашого місцезнаходження лише тоді, коли ви активно використовуєте зазначену програму. Uber є яскравим прикладом цього. Додаток Uber iOS мав повний доступ до вашого місцезнаходження, навіть коли воно було у фоновому режимі. Лише за допомогою останнього оновлення користувачі могли обмежити доступ до місцезнаходження для Uber.

  Як грати в Pokèmon Go з вимкненим екраном [Android]

Ні iOS, ні Android не розуміють це повністю. Android дозволяє керувати точністю визначення місцезнаходження, але не для окремого додатка. iOS дозволяє обмежувати доступ до місцезнаходження для кожної програми, але не дозволяє керувати точністю визначення місцезнаходження. Потрібен розумний спосіб об’єднати ці дві концепції, не створюючи кошмару для розробників і не змушуючи кінцевих користувачів читати посібник, щоб зрозуміти, як використовується їхнє розташування.