Як керувати телефоном Android з Windows 10 [Tutorial]

| | 0 Comments| 2:54 PM
Categories:

Хороші люди на XDA розповіла про чудовий інструмент який дозволяє керувати своїм телефоном Android з Windows 10. Налаштувати його досить просто, але є чимало речей, які можуть піти не так, навіть якщо ви точно дотримуєтеся інструкцій. Scrcpy дозволяє керувати своїм телефоном Android з Windows 10, і він досить простий у використанні, але для самого пристрою Android може знадобитися ввімкнути кілька налаштувань. У нас є покроковий посібник, який дозволяє використовувати Scrcpy і пропонує кілька рішень для його усунення, якщо він не працює відразу.

Це працюватиме у старіших версіях Windows, але додавання змінної середовища може дещо відрізнятися від методу для Windows 10. Цей інструмент доступний як для macOS, так і для Linux, але інструкції в цьому посібнику призначені лише для Windows 10. Ви можете відвідати сторінку Сторінка інструмента Github для інструкцій для інших операційних систем.

Вимоги

Для того, щоб керувати своїм телефоном Android з Windows 10 вам потрібно;

  Як перевірити сумісність пристроїв і програм перед резервуванням копії Windows 10

Scrcpy: Це відкритий вихідний код, і ви можете отримати його зі сторінки Github
Комп’ютер з Windows 10, на який у вас є права адміністратора
Телефон Android, не потрібен root
USB-кабель для передачі даних, який дозволяє підключити телефон до ПК
Параметри розробника увімкнено на вашому телефоні

Налаштувати змінні середовища

Завантажте інструмент Scrcpy і розпакуйте його в місце, до якого легко отримати доступ. Бажано розпакувати його в корінь диска. Вам не обов’язково витягувати його на диск C, але ми вирішили це зробити.

Відкрийте Провідник файлів і вставте наступне в адресний рядок;

Control PanelSystem and SecuritySystem

У вікні, що відкриється, натисніть кнопку Додаткові параметри системи зліва.

У вікні, що відкриється, перейдіть на вкладку Додатково. Натисніть Змінні середовища внизу. У вікні Змінні середовища натисніть кнопку Створити в розділі Системні змінні. У вікні Нова системна змінна вставте шлях до папки, яку ви витягли, і додайте scrcpy.exe в кінець. Це інструмент Scrcpy і всередині папки є файл EXE.

  Як увімкнути та вимкнути сфокусовані вхідні в програмі Mail у Windows 10

приклад:

C:scrcpy-windows-v1.0scrcpy.exe

Підготуйте свій телефон

На телефоні Android відкрийте програму Налаштування та перейдіть до Налаштувань розробника. Тут знайдіть і ввімкніть налагодження USB. Підключіть телефон до ПК. На телефоні має з’явитися підказка із запитом, чи хочете ви ввімкнути налагодження USB. Увімкніть його.

Запуск Scrcpy

Відкрийте командний рядок з правами адміністратора. Перейдіть до папки, яку ви розпакували на попередніх кроках, за допомогою команди cd;

Синтаксис

cd folder path

Приклад

cd C:scrcpy-windows-v1.0

Примітка. Якщо шлях до папки містить папки, у яких є пробіл, помістіть весь шлях оберненими комами.

Виконайте таку команду;

adb.exe

Це запустить інструмент ADB. Далі перевірте, чи підключено ваш пристрій за допомогою наступної команди;

adb devices

Ваш пристрій має з’явитися у виводі. Ви побачите лише його серійний номер і те, чи він авторизований. Якщо він не авторизований, перейдіть до нашого розділу з усунення несправностей, щоб спробувати кілька виправлень, а потім поверніться до решти посібника.

Припускаючи, що ваш пристрій з’явився без проблем, виконайте таку команду;

scrcpy

Це відкриє нове вікно, що емулює ваш телефон Android. Використовуйте мишу та клавіатуру, щоб керувати ним.

  Як вибрати кілька плиток на початковому екрані Windows 8.1 Update 1

Усунення несправностей пристроїв ADB

Якщо наведені вище інструкції не працюють для вас або ваш телефон Android виглядає як неавторизований пристрій, спробуйте наступне;

Повторно ввімкніть налагодження USB

Від’єднайте телефон від ПК. Відкрийте програму Налаштування на телефоні Android і перейдіть до Налаштувань розробника. Тут знайдіть варіант, щоб скасувати всі авторизації налагодження USB. Увімкніть/вимкніть USB на телефоні. На робочому столі виконайте такі команди в командному рядку;

adb kill-server

Слідом за;

adb start-server

Після завершення під’єднайте телефон до ПК знову та дозвольте налагодження USB, коли з’явиться відповідний запит.

Протокол передачі USB

Потягніть вниз панель сповіщень і торкніться сповіщення про USB-підключення системи Android. Можливо, вам знадобиться вибрати режим передачі файлів або режим передачі фотографій. Спробуйте обидва і подивіться, який з них працює.