Як керувати та передавати дані на Nintendo Switch

Якщо ви придбали новий комутатор Nintendo, ось як переконатися, що ваші дані збереження актуальні. Ми також розповімо, що може робити хмара збереження даних, яка не підписана, і як швидко переносити ваші збережені дані з одного комутатора на інший.

Хмара збереження даних Nintendo, яка не підписана

Використання вбудованої хмари збереження даних Nintendo для Nintendo Switch є безкоштовним і неймовірно простим. Найкраще те, що ви можете отримати доступ до хмари Nintendo Switch без підписки Nintendo Online. Налаштування хмари за замовчуванням автоматично створюють резервні копії програмного забезпечення для відеоігор і зберігають дані, коли Nintendo Switch підключено до Інтернету.

Збереження даних пов’язано з вашим обліковим записом Nintendo. Якщо ви перейдете на нову систему, ви зможете отримати всі свої дані, завантаживши або перенісши їх на новий пристрій Nintendo Switch.

Як увімкнути налаштування автоматичного резервного копіювання

У головному меню виберіть Налаштування системи > Керування даними > Зберегти хмару даних. Вам буде запропоновано вибрати обліковий запис користувача.

Прокрутіть униз до «Параметри резервного копіювання» та увімкніть параметр «Автоматичне резервне копіювання даних». У цьому меню ви також можете налаштувати параметри автоматичного резервного копіювання та видалити дані збереження резервної копії.

Вибравши в меню «Усі збережені дані», ви можете вибрати будь-яку назву гри та вибрати «Резервне копіювання збереження даних» у Nintendo Cloud або «Завантажити збережені дані» на свій пристрій. Якщо ці параметри розмиті, це означає, що хмарна система автоматично зробила це за вас. Інформація про поточний стан вашого хмарного сховища відображається праворуч.

Деякі ігри не підтримують Nintendo Cloud

Не всі ігри підтримують резервне копіювання Nintendo Cloud. Дрібним шрифтом на Хмарна сторінка Nintendo, користувачів попереджають, що деякі ігри, як-от Splatoon 2, несумісні з резервною копією Nintendo Cloud.

Спочатку було оголошено, що Animal Crossing: New Horizons не підтримуватиме резервне копіювання ігор у хмарній системі Nintendo. Це означатиме, що якщо ваш Nintendo Switch буде пошкоджено або втрачено, ви не зможете отримати дані збереження гри.

В інтерв’ю з Хігаші Ногамі, продюсером Animal Crossing: New Horizons, Ногамі заявив, що причиною рішення Nintendo виключити цю функцію було запобігання гравцям «маніпулювати часом у грі», оскільки це «один із основоположних принципів гри». Animal Crossing — це гра з вбудованим внутрішнім годинником, який слідує за поточною датою та часом. Події в грі базуються на цьому внутрішньому годиннику. Ця внутрішня функція годинника підтримує довготривалу гру і є невід’ємною для ігрової механіки.

Коли це було оголошено, це акаунт у Twitter став вірусним разом з a петиція від фанатів попросити Nintendo створити функцію, яка дозволить користувачам створювати резервні копії тих самих ігрових даних. Для тих із вас, хто не знайомий з Animal Crossing, це неймовірно величезна гра. Втрата файлу збереження означатиме втрату кількох годин або навіть років прогресу.

У відповідь на це останній Nintendo Direct запропонував редакцію впровадження даних збереження даних Animal Crossing: New Horizons.

Дрібним шрифтом на Сторінка інтернет-магазину Animal Crossing, Nintendo пояснює, що «десь після запуску» і лише за «певних обставин» (наприклад, «пошкодження консолі» та «втрата») компанія зможе відновити дані.

Що можна передати за допомогою карт microSD

Якщо ви хочете перемістити свої знімки екрана або записаний ігровий процес в Інтернет, вам знадобиться карта microSD. MicroSD у вашому Nintendo Switch також розширює об’єм пам’яті та дозволяє користувачам переносити ігрове програмне забезпечення на карту microSD, щоб звільнити пам’ять у внутрішній пам’яті.

Знімки екрана, відеозаписи та файли програм для відеоігор (включаючи DLC) можна зберегти на карту microSD. Важливо пам’ятати, що збережені дані гри не можна зберегти на зовнішньому пристрої. Збережені дані можна створити лише в хмарній системі.

Згідно з Nintendo, лише скріншоти та відео з ігрового процесу, які ви зняли самостійно, можна перемістити із системної пам’яті на карту microSD, і навпаки. Дані збереження гри не можна скопіювати на карту microSD.

Як перенести збережені дані на сусідню систему Nintendo Switch

Цей механізм передачі в першу чергу призначений для користувачів, які замінюють старий комутатор і хочуть перенести всі свої старі дані в нову систему. Nintendo спростила цей процес для користувачів.

Ось важливі деталі, які слід пам’ятати, перш ніж передавати збережені дані між консолями Nintendo Switch:

Передача даних збереження не створює копію ваших даних збереження. Після завершення передачі файл збереження даних у вихідній системі видаляється. Неможливо використовувати цей механізм як спосіб резервного копіювання збережених даних.
Обидві системи повинні бути оновлені до останньої версії мікропрограми. Щоб знайти останню версію, перейдіть до «Налаштування» з головного меню, прокрутіть униз до «Система», а праворуч від вас остання версія буде перелічена в розділі «Оновлення системи».
Обидві системи повинні бути підключені до Інтернету та фізично поряд одна з одною.
Збережені дані можна передавати лише між користувачами, які пов’язані з одним обліковим записом Nintendo.
Для використання цієї функції не потрібне членство в Nintendo Switch Online.

Почніть з вихідної системи

У головному меню виберіть «Налаштування системи» > «Керування даними» > «Передати збережені дані».

Звідти виберіть «Надіслати збережені дані на іншу консоль», а потім виберіть користувача, чий файл збереження даних потрібно передати.

Виберіть файл збереження даних для назви програмного забезпечення, яке ви хочете надіслати до іншої системи.

Нарешті виберіть «Надіслати збережені дані».

Важливо: щойно дані збереження будуть надіслані, дані збереження буде видалено з вихідної системи.

Коли цей процес буде завершено, настав час завершити передачу на одержувач Nintendo Switch. Виконайте той самий процес на новому Nintendo Switch, за винятком того, що цього разу виберіть «Отримати збережені дані» на другому кроці.

На Nintendo Switch дані збереження гри зберігаються в системній пам’яті консолі і автоматично створюються в хмарі Nintendo. Це не вплине на те, чи завантажується програмне забезпечення чи програмне забезпечення з фізичної гри.

Користувачі можуть переміщувати облікові записи без обмежень, але пам’ятайте, що після завершення передачі даних з одного пристрою на інший ці дані будуть стерті з вихідного Nintendo Switch.