Як керувати своїми ігровими підписками на PS5

Підписки можуть значно здешевити ігри, надаючи вам величезні знижки та пропонуючи пакети ігор за невелику постійну плату. Sony інтегрувала це в PS5, створивши розділ для ігрових підписок у PlayStation Store і спосіб керування ними в налаштуваннях.

MUO ВІДЕО ДНЯ

ПРОКРУТЬТЕ, ЩОБ ПРОДОВЖИТИ ВМІСТ

Ми покажемо вам усе, що вам потрібно знати, щоб орієнтуватися в підписках, де їх можна знайти, а також як їх скасувати та поновити.

Які доступні ігрові підписки на PS5?

Ви можете знайти спеціальну сторінку підписок у PlayStation Store, перейшовши в PlayStation Store і натискаючи R1 на контролері, доки не перейдете до Підписки.

Хоча існує спеціальна сторінка для підписок, Sony пропонує лише три для регіону США:

 • PlayStation Plus – флагманська послуга підписки на ігри від Sony. Ви можете дізнатися все про рівні передплати PlayStation Plus у нашому спеціальному посібнику.
 • Ubisoft+ Classics – збірка найкращих ігор Ubisoft на PlayStation. Він поставляється з підпискою PS Plus Extra та Premium.
 • EA Play – це окрема підписка EA, яка надає вам щедрі знижки та доступ до понад 50 ігор лише за 5 доларів США на місяць. Раніше ми пояснювали, як підписатися на EA Play на PS5, якщо вам це цікаво.

Sony може додати більше підписок, але наразі це все, що вона пропонує. Ви можете повертатися на цю сторінку якомога частіше, щоб побачити, що нового. Іноді також можуть бути великі розпродажі підписок.

Як керувати своїми підписками на PS5

Ви платите за підписки, перейшовши в розділ «Підписки» в PlayStation Store, і ви також можете переглянути звідти ігри в їхніх колекціях. Однак у налаштуваннях PS5 є спеціальна панель для керування вашими поточними або припиненими ігровими підписками.

Як переглянути свої підписки на PS5

Якщо ви хочете переглянути всі підписки, які ви зробили на своїй PS5 (активні та неактивні), ось що вам потрібно зробити:

 • Відкрийте «Налаштування» та перейдіть до «Користувачі та облікові записи».
 • Виберіть «Обліковий запис» на панелі «Користувачі та облікові записи» та виберіть «Оплата та підписки».
 • Прокрутіть униз меню «Оплата та підписки» та виберіть «Підписки», щоб переглянути список ваших підписок.
 • Якщо у вас немає поточних або попередніх підписок, ви побачите повідомлення «Зараз у вас немає підписок».

  Як скасувати підписку на PS5

  Для тих, хто має активні підписки, ви можете легко їх скасувати, виконавши такі дії:

 • Перейшовши в Налаштування > Користувачі та облікові записи > Обліковий запис > Оплата та підписки > Підписки, ви побачите список своїх підписок.
 • Виберіть той, який ви хочете скасувати.
 • Перейдіть до кнопки «Скасувати підписку» ліворуч і торкніться X на контролері.
 • Ви отримаєте повідомлення про те, що з вас більше не виставлятиметься рахунок за вашу підписку.
 • Скасування підписки не означає втрату переваг. Термін дії ваших переваг закінчується лише після закінчення терміну підписки. Скасування лише означає, що з вас більше не стягуватиметься плата.

  Навіть з неактивною (або скасованою) підпискою ви можете повернутися сюди, щоб знову вручну придбати підписку, вибравши «Купити знову». Це позбавляє вас від списання коштів щомісяця чи року, і ви можете вибрати, коли саме ви бажаєте поновити свою підписку, якщо це ще до закінчення розрахункового місяця.

  Як поновити підписку на PS5

  Якщо у вас є підписка, за яку ви колись заплатили, наприклад, PlayStation Plus, ви можете поновити її в налаштуваннях підписки. Але «поновлення» відбувається лише після закінчення розрахункового місяця підписки.

  Ось як продовжити ігрову підписку на PS5:

 • Щоб відкрити список підписок, перейдіть до Налаштування > Користувачі та облікові записи > Обліковий запис > Оплата та підписки > Підписки.
 • Виберіть зі списку той, який ви хочете поновити.
 • Виберіть Підписатися.
 • Виконайте кроки оплати.
 • Це все, що потрібно, щоб поновити підписку на PS5. Рахунок виставлятиметься періодично, доки ви не скасуєте підписку, виконавши описані вище дії.

  Відстежуйте всі свої підписки на PS5

  Підписки можуть накопичуватися, і це приховані рахунки, про які легко забути. Однак PS5 справді полегшує роботу завдяки своєму інтерфейсу користувача. Навіть незважаючи на те, що підписки вбудовано трохи глибше в налаштування, легко орієнтуватися та стежити за своїми підписками, коли ви знаєте, де вони знаходяться.

  І знову ж таки, підписки можуть стати чудовим способом здешевити ігри на PS5.