Як керувати профілями HBO Max для дітей та дорослих

Хоча HBO створив свою репутацію на вмісті для дорослих, його новітній потоковий сервіс HBO Max є одним із найкращих потокових сервісів для високоякісного дитячого контенту. Створюйте профілі для членів сім’ї з батьківським контролем, щоб обмежити доступ до вмісту.

Як налаштувати профілі в HBO Max

Створення окремих профілів дозволить вам обмежити вміст для дітей, але вони також корисні для відстеження того, хто що дивиться і де востаннє зупинився. Щоб почати, відкрийте програму HBO Max або перейдіть у будь-який браузер до HBOMax.com. На екрані «Хто дивиться» ви можете додати обліковий запис дорослого або дитини.

Якщо ви намагаєтеся створити обліковий запис дитини, вам буде запропоновано створити PIN-код, який знадобиться для доступу до профілю дорослого. Наразі батьківський контроль HBO Max складається лише з цього PIN-коду, який ви можете встановити, щоб обмежити вміст, доступний для облікового запису вашої дитини на основі рейтингу.

Далі призначте ім’я цьому користувачеві та виберіть одне з барвистих кілець внизу, щоб указати, який профіль ваш. Якщо ви створюєте обліковий запис для дітей, вам буде запропоновано ввести місяць і рік їх народження, щоб забезпечити більшу точність обмежень вмісту на основі рейтингів HBO Max. Дата народження не потрібна для облікових записів для дорослих. Після завершення натисніть «Далі», щоб продовжити.

Тепер ви можете клацнути коло над відповідним рейтингом, щоб встановити, до яких фільмів і телепередач матиме доступ обліковий запис. Якщо ви не хочете, щоб ваша дитина могла вільно змінювати облікові записи на вільний час, переконайтеся, що прапорець «Вимагати PIN-код для зміни профілів» встановлено. Натисніть «Зберегти», щоб створити профіль.

Ви можете визначити, які профілі є дочірніми, за наявністю значка замка в нижньому правому куті кола. Якщо блокування закрито, обліковий запис дитини потребує PIN-код для перемикання профілів.

Як керувати профілями в HBO Max

Створивши профіль користувача в HBO Max, ви завжди зможете відредагувати його пізніше. Щоб редагувати наявні профілі в HBO Max, вам потрібно змінити профілі, якщо ви вже ввійшли в систему. Щоб отримати доступ до меню профілю, натисніть своє ім’я у верхньому правому куті екрана та виберіть «Змінити профілі».

Натисніть «Керувати профілями» внизу екрана. Ви можете видалити профіль звідси за допомогою кнопки «Видалити». Ви не можете видалити профіль основного власника облікового запису. В іншому випадку натисніть профіль, щоб відредагувати його.

Тепер ви можете змінити назву та піктограму для профілю. Натисніть «Редагувати вік і батьківський контроль», щоб відкрити меню обмежень вмісту. Щоб отримати доступ до цього меню, вам потрібно буде ввести свій PIN-код.

Як і його конкуренти Netflix або Hulu, HBO Max надає профілі користувачів, щоб ви могли легко тримати невідповідний контент подалі від невинних очних яблук або просто відокремлювати свої відмінності у смаках, щоб не бачити рекомендації, засновані на звичках перегляду інших людей.