Як керувати пристроєм Roku за допомогою Amazon Alexa

Ви вже можете керувати голосом Roku за допомогою відповідного пульта дистанційного керування або за допомогою Google Assistant. Але якщо у вас є Echo, вам не пощастило. Нова навичка від Roku змінює це, передаючи голосове керування Alexa на ваші пристрої.

Roku — найкращий пристрій для потокової передачі для людини, яка хоче дивитися все. За допомогою Roku ви можете дивитися фільми та телешоу майже з кожного магазину, будь то Amazon, Google, Netflix або ваші улюблені канали, як-от CBS, NBC чи PBS. Він має простий у використанні інтерфейс і навіть пропозиції Підтримка 4K за досить низькими цінами.

Але якщо ви хочете керувати своїм Roku за допомогою голосу, вам потрібно мати пульт дистанційного керування Roku з вбудованим мікрофоном або помічник Google. Будь-хто в таборі Alexa був осторонь. Тепер Roku вирішує це з новою навичкою Alexa. Після встановлення навику ви зможете керувати будь-яким пристроєм або телевізором Roku під керуванням Roku OS 8.2 або новішої. Ви можете запускати фільми, програми, а якщо на вашому телевізорі є Roku, ви навіть можете керувати такими функціями, як гучність або перемикати входи.

Як і в Google Assistant, голосові команди мають використовувати Roku для імені, тобто вказувати Roku відкрити Hulu або відкрити Hulu на Roku. І, на жаль, ви не можете керувати Netflix за допомогою голосових команд.

Як налаштувати навик Roku Alexa

Початок роботи — це лише встановлення будь-якого іншого навику Alexa. Відкрийте програму Alexa і торкніться меню гамбургерів у верхньому лівому куті.

Торкніться «Навички та ігри».

Торкніться збільшувального скла у верхньому правому куті та знайдіть Roku.

Виберіть із результатів параметр Roku.

Торкніться «Увімкнути для використання».

Введіть свої облікові дані Roku, торкніться поля «Я не робот», а потім натисніть «Увійти».

Торкніться кнопки «Прийняти та продовжити».

Виберіть пристрої Roku, для яких ви хочете ввімкнути керування Alexa, а потім натисніть кнопку «Перейти до програми Alexa».

Ви повинні отримати повідомлення, що Roku пов’язано. Просто торкніться X, щоб повернутися до програми Alexa.

Не забудьте сказати Року

Все готово, тепер ви можете керувати своїми пристроями Roku з Alexa. Просто пам’ятайте, що голосові команди вимагають від вас сказати «Roku» як частину команди. Але тепер ви можете сказати «запустити Showtime на Roku» або «показати мені бойовики на Roku» тощо. Як завжди, Alexa найкраще працює, коли ви групуєте свої пристрої, тому подумайте про додавання Roku до групи з найближчим Echo.