Як керувати обліковим записом Nintendo з комутатора Nintendo

| | 0 Comments| 4:45 PM
Categories:

Доступ до різноманітних облікових записів для ігрових платформ і керування ними прямо з ваших консолей є забутою, але дуже зручною функцією сучасних ігор.

А оскільки консольні ігри все більше пов’язуються з послугами підписки або преміум-акаунтами, зручність керування вашими обліковими записами стає ще важливішою. Але на комутаторі Nintendo цей процес досить складний. Отже, якщо ви хочете керувати своїм обліковим записом Nintendo просто з Nintendo Switch, ми можемо допомогти.

Що потрібно знати перед видаленням або додаванням облікового запису Nintendo

Однак перш ніж спробувати отримати доступ до свого облікового запису Nintendo та відредагувати його безпосередньо з комутатора, вам потрібно заздалегідь знати кілька ключових проблем і моментів. Таким чином ви можете гарантувати, що не витрачаєте час на непідтримувані функції або проблеми, які можуть виникнути у вашому обліковому записі.

Зокрема, перед редагуванням облікового запису Nintendo за допомогою консолі Nintendo Switch необхідно знати наступне:

 • Хоча ви можете додавати або видаляти користувачів і облікові записи Nintendo зі свого Nintendo Switch, параметри редагування обмежені вашим членством у Nintendo Switch Online або переглядом даних конкретного облікового запису.
 • Більшість доступних налаштувань для вашого облікового запису Nintendo можна знайти в Nintendo eShop, а не в налаштуваннях системи.
 • Можливо, ви не зможете змінити деякі аспекти свого облікового запису Nintendo, наприклад його регіон, через наявність коштів Nintendo eShop. Якщо ви змінили налаштування регіону, ви можете втратити свої кошти.
  13 власних веб-сайтів PC Builder, щоб отримати ідеальний робочий стіл

Хоча інформація про обліковий запис і параметри, доступні на Nintendo Switch, можуть бути обмеженими, вони все одно пропонують корисну інформацію або швидкі та прості способи впоратися з підписками. Але як отримати доступ до параметрів облікового запису Nintendo з Switch?

Як керувати інформацією свого облікового запису та отримувати доступ до неї на Nintendo Switch

Існує два основних способи керування та доступу до інформації облікового запису Nintendo на комутаторі: через системні налаштування вашої консолі або Nintendo eShop. Однак варіанти, надані обома методами, відрізняються.

Як отримати доступ до інформації про обліковий запис Nintendo на комутаторі Nintendo

Якщо ви просто хочете отримати доступ до інформації свого облікового запису Nintendo, ви можете швидко скористатися системними налаштуваннями Nintendo Switch. Для цього виконайте такі дії:

 • На головному екрані Nintendo Switch виберіть «Налаштування системи».

 • Виділіть параметри для користувача та виберіть профіль користувача, пов’язаний із вашим обліковим записом Nintendo.

 • У розділі «Обліковий запис Nintendo» виберіть «Перевірити інформацію про обліковий запис».

 • Виберіть «Переглянути електронну адресу» або «Переглянути членів сімейної групи».

Тут ви можете ввести пароль облікового запису Nintendo, щоб переглянути потрібну інформацію облікового запису. Однак, якщо ви хочете відредагувати інформацію, інші методи можуть бути більш корисними.

  Як відключити комбінацію клавіш у VLC Player

Як керувати оплатою та підпискою для свого облікового запису Nintendo

Якщо ви хочете змінити будь-яку платіжну інформацію або інформацію про підписку для свого облікового запису Nintendo, вам потрібно буде скористатися налаштуваннями Nintendo eShop на комутаторі. Для цього виконайте такі дії:

 • На головному екрані Nintendo Switch виберіть Nintendo eShop.

 • Виберіть профіль користувача, пов’язаний із вашим обліковим записом Nintendo.
 • Коли eShop завантажиться, виберіть значок свого профілю у верхньому правому куті екрана.
 • У розділі Інформація про обліковий запис виділіть свій профіль користувача.

На сторінці «Інформація про обліковий запис» ви можете редагувати такі речі, як способи оплати та кошти Nintendo eShop. А якщо виділити параметри для Nintendo Switch Online, ви навіть можете поновити або припинити автоматичне поновлення, щоб налаштувати або скасувати свої підписки.

Як редагувати інформацію свого облікового запису Nintendo

На жаль, хоча ви можете отримати доступ до деяких облікових записів і керувати ними з Nintendo Switch, якщо ви хочете детальніше редагувати свій обліковий запис Nintendo Switch, вам потрібно використовувати методи за межами консолі.

І так само, як і видалення когось із вашої сімейної групи Nintendo, основним способом редагування інших аспектів вашого облікового запису Nintendo є офіційний сайт Nintendo. Тому, щоб повністю змінити дані облікового запису Nintendo, виконайте такі дії:

 • Перейдіть на офіційну сторінку облікового запису Nintendo веб-сайт і увійдіть у свій обліковий запис.
 • Тут ви можете вибрати «Інформація користувача», щоб змінити свій профіль, адресу електронної пошти або зв’язані облікові записи, вибравши «Змінити».
  Використовуйте спеціальні шаблони для будь-якого додатка iWork для підвищення продуктивності в iCloud

 • Ви також можете вибрати Параметри входу та безпеки, щоб змінити будь-які параметри безпеки для свого облікового запису, включно з паролем і паролем, вибравши Редагувати.

 • У розділі «Конфіденційність та інші налаштування» ви можете змінити будь-які сповіщення, які ви отримуєте, або інформацію, яку ви надсилаєте, щодо таких речей, як електронні листи від Nintendo або відомості про використання, вибравши «Змінити».

 • Або ви можете вибрати вкладку Сімейна група, щоб додати або видалити членів Сім’ї.

І разом з цим ви можете змінювати та редагувати численні аспекти свого облікового запису Nintendo. Отже, якщо параметри на вашому комутаторі Nintendo вам не підходять, у вас принаймні є резервний метод, який може бути не таким зручним, але точно задовольнить ваші потреби.

Зручно змінюйте свій обліковий запис Nintendo

Завдяки більшості найбільш термінових параметрів для вашого облікового запису Nintendo, які підтримуються вашим Nintendo Switch, ви можете легко переглядати дані свого облікового запису або редагувати платіжну інформацію та інформацію про підписку. Таким чином, вам не доведеться турбуватися про головні болі обслуговування клієнтів, коли ви хочете скасувати щось на зразок Nintendo Switch Online.

Але навіть якщо параметри вашого комутатора не підтримують зміни вашого облікового запису, ви все одно можете редагувати всі аспекти свого облікового запису на офіційному сайті Nintendo, лише з меншою зручністю, ніж робити це на консолі.