Як керувати налаштуваннями еквалайзера в Groove в Windows 10

Categories:

Програма Groove — це музична програма за замовчуванням у Windows 10. Це базова програма, яка дає змогу писати пісні в чергу, створювати списки відтворення та підтримує міні-програвач, який Microsoft додала деякий час тому. На деякий час йому не вистачало еквалайзера, який був доданий в 10.18091.1032.0. Якщо ви уважно подивіться на номер версії, ви помітите, що вона була додана з Windows 10 1809, яка на даний момент є проблемним оновленням з помилками. Якщо вам вдалося оновитися до нової версії, і вона працює, не видаляючи аудіодрайвери, можливо, ви захочете знати, як керувати налаштуваннями еквалайзера в Groove.

Еквалайзер досить прихований у Groove, ніби Microsoft соромиться цього. Можливо, у ньому є кілька помилок, які очікують на своє виявлення, але якщо вам подобається програма, варто спробувати еквалайзер.

  Помилка запису Steam Disk в DOTA 2 на Windows 10 (ВИРІШЕНО)

Налаштування еквалайзера в Groove

Відкрийте Groove і натисніть кнопку зубчастого колеса внизу ліворуч.

На екрані налаштувань перейдіть у розділ «Відтворення», і ви побачите опцію еквалайзера.

У Groove Equalizer є пресети для ноутбуків, портативних колонок, домашніх стереосистем, телевізора та автомобіля, серед іншого. Він також має попередні налаштування для підсилення високих і низьких частот, але очевидно, що еквалайзер більше зосереджений на типі аудіовивідного пристрою, а не на типі музики, яку вона відтворює, що є нормою для налаштувань еквалайзера.

Ви можете вручну змінити налаштування еквалайзера, і це зручніше, ніж ви очікували. Наприклад, замість того, щоб давати вам частоти, які ви можете змінити, ви отримуєте низькі, середні низькі, середні, середні високі та високі частоти, якими керуєте.

  Як записати екран в Windows 10

Здається, немає спеціального попереднього налаштування для пристроїв Bluetooth, які зазвичай погано відтворюють аудіо в системах Windows 10, якщо не встановлено правильний драйвер.

Ви можете задатися питанням, чому музичний додаток Groove має налаштування «Автомобіль», оскільки навряд чи ви візьмете свій ноутбук або навіть планшет і під’єднаєте його до автомобіля, щоб відтворити музику. Він призначений для Windows 10 mobile. Програма Groove також працює на мобільній версії Windows 10, і якщо ви ознайомитеся з назвою її пакета, ви побачите, що вона все ще називається Zune, що було назвою оригінального музичного програвача на старих телефонах Windows.

  Відкрийте оптичний дисковод за допомогою комбінації клавіш [Windows]

Ви можете використовувати будь-який із попередніх налаштувань еквалайзера, незалежно від того, чи під’єднали ви його до пристрою, з яким він призначений для використання. Зрештою, важливо лише, щоб музика, яку ви граєте, звучала добре.