Як керувати найкращими сайтами та основними моментами у Firefox

| | 0 Comments| 1:06 PM
Categories:

Firefox щойно отримав одне зі своїх найбільших оновлень. Браузер не тільки переробив дизайн, він також покращив свою базову продуктивність і додав деякі нові функції. Одна зміна, яку ви відразу помітите, – на сторінці нової вкладки. Раніше Firefox показував вам швидкий набір, який з часом заповнювався веб-сайтами, які ви відвідуєте найчастіше. Тепер він показує два різних типи мініатюр; найпопулярніші сайти та основні моменти. Найпопулярніші сайти, здається, натхненні Найкращими сайтами в Microsoft Edge, але вони не попередньо встановлені Mozilla. Вони просто показують веб-сайти, які ви відвідуєте найчастіше. Основні моменти показують вам нещодавно відвідані веб-сайти. Ось як керувати найпопулярнішими сайтами та основними моментами у Firefox.

  Як налаштувати головний екран Nintendo Switch

Щоб керувати найпопулярнішими сайтами та основними моментами у Firefox, вам потрібно відвідати налаштування сторінки нової вкладки. Відкрийте нову вкладку та натисніть кнопку зубчатого колеса у верхньому правому куті.

Показати більше найпопулярніших сайтів

За замовчуванням ви бачите шість найпопулярніших сайтів. Щоб переглянути більше популярних сайтів, увімкніть параметр Показати два рядки. І навпаки, якщо основні моменти допомагають вам, ви можете вимкнути найпопулярніші сайти у Firefox, знявши прапорець «Найкращі сайти» у налаштуваннях сторінки нової вкладки.

Редагувати найпопулярніші сайти

Ви можете редагувати найпопулярніші сайти у Firefox. Просто натисніть маленьку підказку у верхньому правому куті мініатюри верхнього сайту. Ви можете закріпити його так, щоб він не був замінений іншим веб-сайтом, який ви починаєте часто відвідувати. Ви також можете редагувати його, видаляти та видаляти зі своєї історії.

  Як об’єднати дані з кількох клітинок у Google Таблицях

Приховати основні моменти

Щоб приховати виділені елементи, відкрийте параметри сторінки нової вкладки та зніміть прапорець біля опції «Висвітлення».

Редагувати основні моменти

Щоб відредагувати виділення, клацніть маленьку підказку у верхньому правому куті виділення. Ви можете створити закладку для виділення, видалити його або видалити зі своєї історії. Немає можливості редагувати виділення, оскільки вони не є постійними. Вони оновлюються під час перегляду і не зберігаються постійно.

Firefox для iOS і Android також має опцію виділення, але наразі її неможливо вимкнути. Ця нова версія Firefox надала користувачам два типи швидкого набору; один є більш постійним і зарезервованим для ваших улюблених веб-сайтів. Інші регулярно оновлюються, і це простий спосіб згадати останні вкладки з вашої історії.

  Запишіть відео поточної вкладки в Chrome за допомогою Screencastify

Якщо ви коли-небудь відчували, що веб-сайти на сторінці нової вкладки оновлюються недостатньо часто або вони оновлюються занадто часто, ви будете дуже задоволені найпопулярнішими сайтами та основними моментами.