Як керувати версіями файлів на Google Диску

Categories:

Google Drive, як і інші хмарні сервіси, підтримує різні версії файлів. Ми пояснили, як ви можете отримати доступ до старих версій файлів на OneDrive. Проте контроль версій файлів на Google Drive значно кращий, ніж у OneDrive. Це не тільки дозволяє завантажувати різні версії файлу, але й дає вам простий спосіб керувати ними. Ось як ви можете змінити версії файлів на Google Диску.

Визначте версії файлів

Google Drive визначає версію файлу як файли, які мають однакову назву й те саме розширення файлу та завантажені в те саме місце. Це означає, що якщо ви спробуєте завантажити текстовий файл під назвою Text File в корінь вашого Google Диска, а потім негайно завантажити інший текстовий файл з такою ж назвою (Text File) до кореня вашого Google Drive, він буде ідентифікований як інший версію файлу, який ви завантажили раніше. Google Диск не буде перевіряти вміст файлу, щоб перевірити, чи він насправді схожий на попередній файл.

  Як отримати Firefox Quantum на Debian Stable

Керування версіями файлів

Відвідайте Диск Google і перейдіть до папки, до якої потрібно завантажити файл або версію файлу. Завантажте оригінал або першу версію файлу, як і будь-який інший файл.

Те саме ім’я файлу

Якщо ви оновлюєте файл, але не зберігаєте його під різними іменами, тобто різні версії файлу мають однакову назву, ви можете завантажити наступні версії файлу, як і будь-який інший файл. Коли Google Диск виявляє те саме ім’я та тип файлу, який завантажується в ту саму папку, він завантажує його як другу, новішу версію поточного файлу, і дає вам можливість зберегти його як окремий файл.

  Як додати відео в Google Slides

Якщо ви вирішите зберегти його як окремий файл, а не як другу версію файлу, який уже є на вашому диску, Google Диск додасть число в кінці назви файлу.

Інша назва файлу

Ви хочете спочатку завантажити першу версію файлу. Щоб додати другу версію файлу з іншою назвою, клацніть правою кнопкою миші вихідний файл на Диску Google і виберіть Керувати версіями з контекстного меню. Це відкриє менеджер версій файлів.

Тут ви побачите кнопку Завантажити нову версію. Клацніть його та виберіть файл, який є другою/новішою версією вихідного файлу.

Коли ви завантажуєте другу версію, ім’я вихідного файлу не буде оновлено до імені другої версії. Він збереже свою початкову назву, однак, коли ви відкриєте файл, ви побачите його останню версію.

  Як видалити «Продовжити перегляд» на Netflix

Незалежно від того, як ви назвали файли та завантажили різні їх версії, Google Диск завжди відкриватиме останню версію файлу, коли ви двічі клацнете його. Що стосується доступу до старіших версій, ви можете завантажити їх з менеджера версій, але ви не можете відкрити потім безпосередньо на Google Диску.