Як керувати безлімітною підпискою Kindle

Відстежувати всі зібрані вами електронні книги та пристрої, підключені до облікового запису, може бути складно, незалежно від того, використовуєте ви Amazon Kindle чи програму Kindle на комп’ютері чи мобільному пристрої. Якщо ви користувач Kindle і цікавитесь, як керувати підпискою Kindle Unlimited, і шукаєте більше інформації про Kindle, прочитайте цю статтю до кінця. Ми пропонуємо вам корисний посібник, який відповість на всі ваші запитання про те, як отримати доступ до облікового запису Kindle Unlimited і змінити підписку на Kindle Unlimited. Крім того, ви дізнаєтеся різницю між Kindle Unlimited і Prime Reading.

Як керувати безлімітною підпискою Kindle

Ця стаття навчить вас, як далі керувати підпискою Kindle Unlimited. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Що таке безлімітна підписка Kindle?

Kindle Unlimited subscription — це послуга передплати, яка дозволяє вам читати скільки завгодно з каталогу з понад 2 мільйонами романів, тисячами аудіокниг і підпискою на три журнали на вибір. Відкрийте для себе нових письменників, романи та жанри, зокрема таємниці, романтику, наукову фантастику тощо. Крім того, ви можете використовувати будь-який пристрій для читання. Він доступний за 9,99 доларів США на місяць плюс будь-які відповідні податки до скасування, і ви можете скасувати його будь-коли.

  7 PaaS для створення та розміщення ваших сучасних програм

Чи є у вас Kindle Unlimited разом із підпискою Prime?

Багато людей помилково вважають, що членство в Prime включає доступ до Kindle Unlimited, але це не так. Користувачі Kindle Unlimited від Amazon можуть отримати доступ до мільйонів електронних книг через програму членства. На відміну від цього, користувачі плану передплати Amazon Prime користуються безкоштовною дводенною доставкою більшості своїх онлайн-покупок. Як наслідок, членство в Amazon Prime не включає підписку на Kindle Unlimited. Натомість він працює як окрема служба.

Яка різниця між Kindle Unlimited і Prime Reading?

Різниця між Kindle Unlimited і Prime Reading полягає в тому, що підписка на Kindle Unlimited не включена в членство Amazon Prime. Натомість він діє як окрема служба з набагато більшим вибором книг, ніж Prime Reading.

  • Підписка на Kindle Unlimited коштує 9,99 доларів на місяць і її можна скасувати в будь-який час. Перший місяць служби безкоштовний для нових користувачів. Однак перші два місяці коштують 4,99 доларів США кожен. Після цього тарифний план автоматично поновлюється, надаючи споживачам доступ до бібліотеки Kindle Unlimited протягом усього терміну підписки.
  • Натомість бібліотека Prime Reading налічує близько 3000 книг. Програма не є окремою послугою передплати, але вона буде приємним доповненням до інших переваг членства в Amazon Prime.

Як змінити платіжну картку на Kindle?

Проблеми з оплатою виникнуть під час розміщення замовлення, якщо спосіб оплати застарів або термін дії картки закінчився. Коли ви отримуєте сповіщення про незавершені покупки або відмову в платежах, ви повинні налаштуйте спосіб оплати. Ось інструкція про те, як змінити платіжну картку на Kindle за кілька простих кроків.

1. Відвідайте Amazon веб-сайт і увійдіть у свій обліковий запис.

2. Натисніть Облікові записи та списки у верхній частині екрана.

  Різниця між помилкою, дефектом, помилкою, невдачею та збоєм у тестуванні програмного забезпечення

3. Натисніть «Варіанти оплати».

4. Натисніть «Керувати методами оплати», щоб переглянути збережені кредитні та дебетові картки.

5. Натисніть потрібну картку > Редагувати в розширеному меню.

6. Змініть потрібні поля, як-от Ім’я на картці та Термін дії, як показано нижче.

7. Натисніть «Зберегти».

Як отримати доступ до облікового запису Kindle Unlimited?

Ось інструкція щодо того, як отримати доступ до облікового запису Kindle Unlimited за кілька простих кроків:

1. Увійдіть до свого обліковий запис Amazon і натисніть Облікові записи та списки.

2. Виберіть у меню «Керування вмістом і пристроями».

3. Звідси ви можете отримати доступ до книг і керувати ними на своєму Kindle.

Чи можете ви оформити річну підписку на Kindle Unlimited?

Таким чином, Amazon не пропонує звичайну річну підписку на Kindle Unlimited; натомість це місячна підписка. Але ви можете отримати підписку на 6 місяців, 12 місяців або 24 місяці, використовуючи Kindle Unlimited Members Gift варіант.

Як керувати безлімітною підпискою Kindle?

Ви можете керувати підпискою Kindle Unlimited за допомогою таких кроків:

Примітка: переконайтеся, що ви ввійшли у свій обліковий запис Amazon, перш ніж намагатися виконати наведені нижче дії.

1. Перейдіть до Веб-сайт Amazon.

2. Натисніть Облікові записи та списки > Членство та підписки.

3. Потім знайдіть і клацніть Kindle Unlimited Settings.

4. У розділі «Керування членством» клацніть «Редагувати налаштування платежів» або «Скасувати безлімітне членство Kindle», щоб керувати членством відповідно до ваших побажань.

Як змінити безлімітну підписку Kindle?

Оскільки ви не можете негайно змінити свій план, ви повинні скасувати його та повторно підписати. Ось інструкція, як скасувати необмежену підписку на Kindle за кілька простих кроків.

1. Перейдіть до свого обліковий запис Amazon.

2. Натисніть Облікові записи та списки > Членство та підписки > Налаштування Kindle Unlimited > Скасувати членство Kindle Unlimited.

3. Натисніть «Скасувати членство».

  Як активувати Crunchyroll на будь-якому пристрої

Повторно зареєструйтеся на Kindle Unlimited після закінчення терміну дії поточного місячного плану та виберіть потрібний план під час оформлення.

Як вимкнути автоматичне оновлення на Kindle?

Ви можете вимкнути автоматичне оновлення вашого Kindle Unlimited, скасувавши саме членство. Тоді членство не буде автоматично поновлено після закінчення поточного періоду членства. Ви можете виконати наведені вище кроки, щоб скасувати членство Kindle Unlimited і вимкнути автоматичне поновлення.

Як скасувати підписку на Kindle?

Давайте подивимося, як скасувати підписку на Kindle.

1. Відвідайте свій обліковий запис Amazon у браузері.

2. Натисніть Облікові записи та списки > Членство та підписки.

3. Потім натисніть Налаштування Kindle Unlimited > Скасувати членство Kindle Unlimited.

4. Натисніть «Скасувати членство».

Чому ви не можете скасувати безлімітну підписку Kindle?

Коли забажаєте, ви можете припинити підписку. Однак ви повинні знати, що оскільки ви вже заплатили за наступний місяць, вашу підписку буде скасовано лише в кінці місячного циклу. Однак у день поновлення з вас не стягуватиметься плата.

***

Отже, ми сподіваємося, що ви зрозуміли, як керувати підпискою на Kindle Unlimited і змінити свою підписку на Kindle Unlimited з докладними кроками, які вам допоможуть. Ви можете повідомити нам будь-які запитання чи пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.