Як керувати автозаповненням Google для програм на Android

Categories:

Ви можете використовувати свій обліковий запис Google, щоб зареєструватися в багатьох сервісах. Це єдине, що може конкурувати з Facebook у цій сфері. Все ще існують служби, які просять вас зареєструвати обліковий запис у них. Однак більшість знає, що користувачі віддають перевагу своєму обліковому запису Google або Facebook. Chrome має функцію автозаповнення, яка зберігає логін і паролі у вашому обліковому записі Google. Він автоматично заповнює цю інформацію, коли ви відвідуєте сторінку реєстрації. У Android O Google запровадив автозаповнення до програм Android. Ви можете зберігати паролі своїх програм, наприклад пароль Netflix, у своєму обліковому записі Google. Google автоматично заповнить ці дані на будь-якому пристрої Android, на якому ви ввійшли. Ось як працює автозаповнення для програм на Android O.

На Android O автозаповнення Google для програм з’явиться, коли ви ввійдете в підтримувану програму. Оскільки ця функція нова, додатків, які її підтримують, буде не так багато. Netflix — це одна з програм, яка вже підтримує цю функцію. Звичайно, ви повинні мати Android O, який поки що доступний лише в бета-версії.

Увімкніть автозаповнення Google для програм

Відкрийте програму Налаштування. Перейдіть до Система>Мова та введення та розгорніть Розширені налаштування внизу. Торкніться Служба автозаповнення.

У службі автозаповнення виберіть «Автозаповнення за допомогою Google».

Зберегти облікові дані для входу

Відкрийте програму та ввійдіть, коли буде запропоновано. Ви можете спробувати цю функцію в додатку Netflix. Якщо ви вже ввійшли, ви можете вийти, щоб спробувати цю функцію та надіслати свої облікові дані Netflix у свій обліковий запис Google.

  Як налаштувати доступ до електронної пошти iCloud на Android

Після успішного входу в Netflix Android O запропонує зберегти ваші облікові дані для входу. Вони зберігаються в обліковому записі Google, у який ви зараз увійшли на своєму пристрої Android.

Використовуйте автозаповнення Google для програм

Щоб використовувати автозаповнення Google для програм, все, що вам потрібно зробити, це переконатися, що ви ввійшли в обліковий запис Google, у якому ви зберегли дані для входу на пристрої Android. Коли ви відкриєте програму, наприклад Netflix, і торкнетеся опції Увійти, ваша адреса електронної пошти з’явиться як запропонований варіант під полем входу.

У Chrome це працює як автозаповнення.

Перегляд паролів автозаповнення

Щоб переглянути паролі автозаповнення Google для додатків, вам знадобиться відвідайте це посилання та увійдіть у свій обліковий запис Google. Програма «Налаштування» на Android має можливість перегляду збережених паролів, але вона просто перенаправляє вас на те саме посилання у вашому браузері. Наразі керування паролями програми здійснюється онлайн, а не на вашому пристрої. Якщо ви хочете видалити облікові дані для входу, ви можете зробити це зі сторінки, пов’язаної вище.

  Як дізнатися, які програми мають доступ до дозволу на Android