Як карбувати NFT на Cardano (ADA)

Створення колекції NFT більше не є прерогативою технарів блокчейну. Сьогодні, завдяки багатьом простим у використанні платформам, кожен може створити колекцію NFT, розмістити її на ринках і заробляти гроші на продажах і роялті.

Cardano NFT — ідеальні NFT для початківців творців. Він використовує дешевший, швидший і ефективніший блокчейн, ніж Ethereum, найпопулярніший блокчейн для карбування NFT. Отже, не зволікаючи, давайте карбувати Cardano NFT.

Підготовка до карбування Cardano NFT

Щоб карбувати Cardano NFT, вам потрібен гаманець Cardano, фінансований ADA. Ви можете використовувати будь-який із найкращих гаманців Cardano на ринку, але в цьому випадку ми використаємо Typhon, легкий гаманець, для ілюстрації.

 • Відвідайте Сторінка завантаження Typhon Wallet і завантажте розширення для бажаного браузера.
 • Встановіть розширення та створіть новий гаманець.
 • Надішліть принаймні 5 ADA на вказану адресу отримання.
 • Нижче наведено наш гаманець Typhon, фінансований 5 ADA.

  На цьому етапі ви готові карбувати Cardano NFT і можете використовувати будь-яку з платформ для карбування NFT, які ми розглянемо.

  Як карбувати Cardano NFTS на NMKR Studio

  NMKR Studio, раніше NFT-Maker, є популярною платформою для карбування Cardano NFT. Він пропонує чудовий інтерфейс для карбування NFT.

 • Відвідайте Студія НМКР, створіть обліковий запис і ввійдіть. Ви можете спочатку підтвердити свій обліковий запис, якщо хочете заробляти на продажу своєї колекції NFT. Однак це не обов’язково, якщо ви карбуєте для розваги.
 • Перебуваючи на інформаційній панелі, клацніть вкладку Гаманці в налаштуваннях, а потім виберіть Введіть нову адресу гаманця.
 • Скопіюйте свою адресу отримання Typhon і вставте її як адресу свого гаманця в NMKR Studio. Надішліть свій новий гаманець.
 • Клацніть вкладку NFT Minting і виберіть «Створити новий проект». Заповніть інформаційну форму, включно з назвою проекту, URL-адресою, описом, префіксом назви маркера та ідентифікатором Twitter. Більшість цих деталей необов’язкові. Також завантажте зображення свого проекту, яке використовуватиметься як банер для вашого проекту. Натисніть Далі.
 • На сторінці форми політики ви можете змінити дату блокування політики на ту, яку ви віддаєте перевагу. Якщо ви карбуєте кілька NFT для своєї колекції, виберіть дату блокування політики, яка дозволить вам завершити upsrc=”https://wilku.top/wp-content/uploads/2023/07/1690779248_955_How-to-Mint-an -NFT-on-Cardano-ADA.jpg”/> Політика — це унікальний ідентифікатор, який визначає початкового власника колекції. Це також гарантує вашим покупцям, що ви нічого не змінюватимете після того, як його буде заблоковано. Коли сценарій політики заблоковано, ви не можете надсилати нові NFT, записувати токени або вносити будь-які зміни в колекцію. Натисніть Далі.
 • Перевірте свої метадані. Не потрібно змінювати сторінку метаданих. Натисніть Далі.
 • На сторінці зведення підтвердьте, що ваші дані в порядку, і натисніть «Зберегти проект».
 • Щоб викарбувати свій перший токен роялті, вам потрібні монетні кредити. Перейдіть до значка профілю у верхньому правому куті та виберіть «Купити монетні двори». Встановіть необхідну кількість монетних дворів залежно від кількості NFT, які ви будете карбувати, і натисніть «Купити монетні купони».
 • NMKR автоматично виявить ваш гаманець Typhon, якщо його ввімкнено у вашому браузері. Щоб продовжити, натисніть Підписати, щоб підтвердити платіж. Якщо ви використовуєте інший гаманець Cardano, надішліть встановлену суму ADA на вказану адресу. Після завершення платежу зачекайте кілька хвилин, доки трансакція буде зареєстрована в блокчейні. У вашому гаманці NMKR має бути показана нова кількість придбаних монетних дворів.
 • Поверніться на інформаційну панель проекту NFT і натисніть «Керувати токенами» в стовпці «Дії».
 • Натисніть «Завантажити та закріпити новий NFT».
 • Заповніть форму опису та натисніть «Далі». На сторінці «Файли» завантажте своє зображення NFT. Файл буде автоматично додано до мережі IPFS і йому буде призначено адресу. Натисніть «Далі», а потім «Зберегти NFT». Ваш NFT буде додано до колекції. Однак він буде встановлений як безкоштовний NFT. Якщо ви хочете зробити свій NFT доступним для покупки, перейдіть до наступного кроку.
 • Натисніть NFT Minting, щоб відкрити інформаційну панель проекту. Натисніть «Керувати проектом» у стовпці «Дії» та виберіть «Установити ціни NFT».
 • Натисніть «Створити нову ціну» та заповніть форму ціни, тобто кількість NFT для продажу, ціну та валюту (ADA). Увімкніть «Прайс активовано», а потім натисніть «Зберегти». Ви можете активувати свою платіжну адресу, куди покупці надсилатимуть платежі під час покупки вашого NFT. Інші інтеграції платежів включають: Гаманець Multi-Sig, Fiat/Eth/Sol і NMKR Pay. Виберіть зручний для вас спосіб оплати.
 • Щоб перевірити свій карбований NFT, відкрийте інтерфейс токена NFT, натисніть «Метадані» на вкладці «Дії» та виберіть «Показати метадані». Натисніть Показати на Pool.pm. Скопіюйте та вставте свої метадані в інтерфейс коду Pool, і ваш NFT відобразиться.
 • Успішно відкарбувавши свій NFT, ви можете надіслати його у свій гаманець Cardano або розмістити на ринках Cardano.

  Альтернативні платформи карбування Cardano NFT

  Хоча NMKR є чудовою платформою для карбування Cardano NFT, це не єдиний веб-сайт, яким ви можете скористатися. Інші платформи пропонують такі ж послуги на тлі зростання популярності Cardano NFT. Ця різноманітність платформ дозволяє творцям і колекціонерам вибирати з чого.

 • JPG Store: крім того, що він є провідним ринком Cardano NFT, він пропонує простий інтерфейс для карбування. Щоб карбувати, відвідайте Сторінка карбування JPG Store, підключіть свій гаманець, клацніть «Почати експрес-карбування» та дотримуйтесь чітко розробленого процесу. Примітно, що процес карбування в JPG Store більш простий, ніж у NMKR.
 • Cardahub: Ця платформа вирізняється своїм зручним інтерфейсом і спільнотою підтримки. Процес карбування також простий. Відвідайте Кардахабська сторінка карбування, заповніть деталі NFT і завантажте зображення. Вам потрібно буде підключити гаманець і заплатити монетному двору. Зараз Cardahub підтримує лише гаманці Nami, Gero, Flint і Yoroi.
 • Куб Кардано. Це ще одна чудова платформа, яка пропонує екосистему для створення проектів Cardano. Він має більш обмежувальний процес карбування, коли ви повинні спочатку подати свій проект на перевірку вручну. Якщо він відповідає необхідним стандартам високої якості, він виставляється на ринок. Щоб карбувати, відвідайте Сторінка подання проекту Cardano Cube та заповніть онлайн-форму.
 • Кожна з цих платформ пропонує унікальні функції та переваги. Використовуйте той, який вам більше подобається. Інші відомі згадки включають Buffy Bot і Tango Crypto.

  Карбувати Cardano NFT легко та доступно

  Низькі комісії за транзакції та безпечність для навколишнього середовища, що випливає з енергоефективного консенсусного алгоритму proof-of-stake Cardano, забезпечує багато переваг карбування NFT порівняно з дорожчою та енерговитратною моделлю proof-of-work Ethereum.

  Як творець або митець ви можете легко та швидко перейти від нуля до того, щоб ціла колекція NFT була розміщена на найкращих ринках, не копаючись глибоко у своїх кишенях. Так чому б не спробувати?