Як зупинити Windows 10 від оновлення драйверів

| | 0 Comments| 12:42 AM
Categories:

Windows 10, як правило, оновлює драйвери, коли встановлює основне оновлення функцій. Іноді він оновлює їх, навіть коли встановлює оновлення безпеки. Це не завжди добре, оскільки часто не вдається знайти потрібні драйвери для вашої системи, встановлює загальні драйвери або оновлює ваші драйвери до версії, яка є проблематичною. Якщо ваші драйвери часто оновлюються проти вашої волі після оновлення Windows, ви можете заборонити Windows 10 оновлювати драйвери та запобігти повторенню цього.

Ми повинні попередити вас, що якщо ви вирішите заборонити Windows 10 оновлювати драйвери, ви повинні завжди перевіряти та встановлювати нові драйвери для всіх ваших апаратних компонентів. Можливо, ви вимикаєте оновлення драйверів, щоб Windows 10 не змушувала оновлювати драйвери графічного процесора, але це також вплине на інші драйвери, наприклад, драйвери звуку.

  Як завантажити ISO Windows 10 без інструмента створення медіа

Вимкніть оновлення драйверів

Відкрийте Провідник файлів, вставте наступне в рядок розташування та натисніть Enter.

Control PanelHardware and SoundDevices and Printers

Це відкриє розділ «Пристрої та принтери» на панелі керування. Розгорніть розділ Пристрої. Тут ви побачите список всіх пристроїв, підключених до вашої системи, і ваша власна система також відобразиться як пристрій. Він повинен мати те саме ім’я, що і ваш ПК, і буде представлено значком вежі ПК.

Клацніть правою кнопкою миші та виберіть у контекстному меню «Параметри встановлення пристрою».

Відкриється вікно із запитом, чи хочете ви автоматично завантажувати програми виробників та спеціальні значки для вашого пристрою. У ньому нічого не сказано про драйвери, але в основному це стосується додатків. Виберіть опцію «Ні» та натисніть «Зберегти зміни». Щоб зберегти зміни, вам знадобляться права адміністратора.

  Майбутнє програмного забезпечення в Windows: що таке файл MSIX?

Недоліки

Як згадувалося раніше, це вплине на всі ваші драйвери. Використання застарілих драйверів ніколи не є гарною ідеєю, і ви повинні уникати цього будь-якою ціною. Якщо ви вирішите використовувати це виправлення, переконайтеся, що ви регулярно перевіряєте наявність оновлень драйверів.

Альтернативою цьому рішенням є завантаження драйвера для одного пристрою, який ви не хочете оновлювати, наприклад, певної версії драйвера вашого графічного процесора. Дозвольте Windows 10 оновлювати драйвери, коли це станеться, а потім відкотіть або встановіть той, який у вас є на диску. Це буде втомливо, і, звичайно, ваш робочий процес буде порушено, коли Windows 10 оновить драйвер, який ви не хочете, але це або це, або пильність з вашого боку щодо оновлень драйверів.

  Як встановити та використовувати Wget в Windows 10

Слід зазначити, що звук і графічний процесор – не єдині драйвери, які потрібно оновлювати. Інші драйвери, наприклад драйвери для ваших карт LAN та WAN, контролерів USB та Bluetooth, також оновлюються. Виконання цього вручну займе час, тому добре подумайте, перш ніж вибрати це рішення.