Як зупинити Netflix автоматично відтворювати наступний епізод

| | 0 Comments| 4:28 PM
Categories:

Люди дивляться Netflix на різних пристроях; Телевізори, Chromecast, ноутбуки та настільні комп’ютери, телефони та планшети. На деяких пристроях існує кілька способів перегляду, наприклад, у Windows 10 користувачі можуть дивитися Netflix у будь-якому браузері або використовувати офіційний додаток Netflix. Єдина проблема полягає в тому, що деякі функції Netflix, які можна змінити в браузері настільного комп’ютера, не можна налаштувати на iPhone або Android. Якщо вас дратує, що Netflix автоматично відтворює наступний епізод серії, ви можете вимкнути його буквально на кожному пристрої, на якому ви переглядаєте. У налаштуваннях відтворення Netflix є параметр, який дозволяє вимкнути автовідтворення, і він працює на всіх пристроях.

  Оживіть домашню сторінку свого браузера за допомогою цих 10 випадкових генераторів веб-сайтів

Ви можете зупинити автоматичне відтворення Netflix наступного епізоду з робочого столу. Ви також можете зробити це зі свого телефону, але він перенаправить вас до веб-інтерфейсу Netflix, де ви внесете зміни. Це буде працювати так само, але ви, по суті, все ще використовуєте для цього веб-інтерфейс замість офіційної програми Netflix.

На робочому столі перейдіть на Netflix та увійдіть. Це налаштування встановлюється для кожного профілю, тому переконайтеся, що ви вибрали свій власний профіль, а не профіль того, з ким ви ділитеся обліковим записом. Перейшовши на екран Netflix Browse, натисніть значок свого профілю у верхньому правому куті та виберіть «Обліковий запис» зі спадного меню.

  Чи варті монітори 4K для загального використання комп’ютера?

Прокрутіть униз до розділу «Профіль» і виберіть «Налаштування відтворення».

Сторінка налаштувань відтворення дозволяє вибрати якість відтворення за замовчуванням, але також дозволяє вимкнути автоматичне відтворення на Netflix. Зніміть прапорець «Відтворювати наступний епізод автоматично» та натисніть «Зберегти».

Netflix все одно пов’язуватиме вас з наступним епізодом, але більше не відтворюватиме його автоматично, і ви не побачите зворотний відлік до початку відтворення наступного епізоду.

Якщо ви шукаєте спосіб автоматичного відтворення наступного епізоду без зворотного відліку, ваші можливості обмежені. Наприклад, якщо ви дивитеся Netflix в Chrome, ви можете встановити Flex Assist, і він позбавиться від зворотного відліку Netflix. Якщо ви віддаєте перевагу використовувати інший браузер, вам доведеться шукати доповнення або розширення, які виконують те, що робить Flex Assist. Chrome і Firefox – єдині два браузери, які мають досить велику бібліотеку розширень і доповнень. І Opera, і Edge підтримують надбудови, але їхні бібліотеки скромні, і більшість з них спрямовані на підвищення продуктивності, а не на те, щоб полегшити перегляд Netflix.

  Як створити розкривний список у Google Таблицях