techukraine.net Android Як зупинити функцію перетворення мовлення в текст на Android від блокування лайливих слів

Як зупинити функцію перетворення мовлення в текст на Android від блокування лайливих слів

| | 0 Comments| 7:45 AM
Categories:

Перетворення мовлення в текст, також званий режимом диктування, є надзвичайно корисною функцією. Якби тільки це дозволило вам лаятися.

За замовчуванням функція перетворення мовлення в текст Android цензурує лайки за допомогою зірочок. На щастя для байдужих, це легко вимкнути незалежно від того, яку клавіатуру використовує ваш телефон. Ось як вимкнути фільтр нецензурної лексики та дозволити лайливі слова на Android у Gboard і клавіатурі Samsung.

Увімкніть перетворення лайок у Gboard і Google Voice Typing

Більшість телефонів за умовчанням використовують програму клавіатури Google для введення та голосового введення. Gboard має багато чудових функцій, але все одно цензурує ваші прокляття за умовчанням. Хоча він дозволяє вам лаятися, він замінює всі літери слова, крім першої, зірочками.

Це можна змінити двома способами: у програмі Gboard і програмі Google Voice Typing. Оскільки Gboard є найпоширенішим, почнемо з нього.

  Панель запуску бічної панелі додає розсувну багатозадачну панель до Android
 • Спочатку вам потрібно відкрити налаштування Gboard. Є кілька способів зробити це.
 • Відкрийте Gboard у будь-якій програмі, яка підтримує введення тексту, і торкніться значка шестірні на панелі інструментів. Якщо вона не відображається, утримуйте кому, а потім торкніться значка шестірні, коли він з’явиться.
 • Крім того, ви можете переміщатися через меню налаштувань. Перейдіть до Налаштування > Система (або Загальне керування) > Мови та введення > Екранна клавіатура > Gboard.
 • Тепер виберіть меню «Виправлення тексту», де ви побачите опцію «Блокувати образливі слова». Вимкніть це.
 • Це також дозволить Gboard пропонувати нецензурну лексику у своєму інтелектуальному тексті, коли ви вводите текст, і це також працює, коли ви використовуєте мовлення в текст.
 • Якщо ви змінили клавіатуру Android на іншу програму, ви все одно зможете перейти до налаштувань цієї програми таким чином.

  Дозволити нецензурну лайку в Google Voice Typing

  Якщо ви часто користуєтеся голосовим набором тексту, натомість можете скористатися додатком Google Voice Typing. Це також цензурує ваші прокляття із зірочками, але ви також можете змінити це.

    Як додати наклейки до фотографій у Twitter для iOS та Android

  Щоб вибрати голосовий набір, відкрийте програму, яка дозволяє вводити текст, і торкніться поля введення тексту (підійде програма для нотаток або навіть адресний рядок браузера). Виберіть піктограму клавіатури на панелі навігації внизу праворуч і торкніться Google Voice Typing.

 • Коли відкриється Google Voice Typing, торкніться значка шестірні ліворуч від кнопки мікрофона.
 • Перемикач Блокувати образливі слова.
 • Тепер скажіть кілька лайливих слів у додаток, щоб перевірити його, і ви побачите їх у всій їхній нецензурній красі.

  Клавіатура SwiftKey використовує програмне забезпечення Google для перетворення мовлення в текст, тому вам потрібно буде налаштувати параметри Google, щоб вимкнути цензуру в SwiftKey.

  Вимкніть цензуру на клавіатурі Samsung

  На телефонах Samsung програма Samsung Keyboard за замовчуванням використовує Bixby для диктування, тому вам потрібно зайти в налаштування Bixby, щоб змінити це. Однак ви не знайдете їх у меню налаштувань системи.

 • Почніть, відкривши функцію перетворення мовлення в текст. Для цього підніміть клавіатуру в будь-якій програмі та натисніть мікрофон, щоб Bixby почав слухати.
 • Коли мікрофон увімкнено, торкніться значка шестірні, щоб відкрити налаштування голосу.
 • На екрані налаштувань зніміть прапорець Приховувати образливі слова. Bixby припинить цензуру ваших лайки, коли ви диктуєте.
 •   Персоналізоване потокове відео для Android та iOS

  Тепер проведіть швидкий тест, щоб переконатися, що він працює.

  Якщо ви хочете, щоб ваша клавіатура цензурувала вашу мову — щоб ви могли, наприклад, не надсилати вульгарну тираду своїй бабусі, — просто виконайте дії у зворотному порядку для всіх клавіатур вище. Пам’ятайте, що це не працює бездоганно. Кілька непочутих слів все ще можуть проскочити!

  Розблокуйте образливі слова на Android

  Відкоригувавши ці параметри, ви можете продовжувати лаятися, як моряк, у режимі диктування. Просто переконайтеся, що ви двічі перевіряєте точність того, як програмне забезпечення транскрибує вашу мову, щоб уникнути будь-яких нещасних випадків!

  Поки ви там, можливо, ви також захочете позбавити себе від горя, налаштувавши автовиправлення, щоб ви також могли зберегти свій написаний текст яскравим.