Як зупинити скидання налаштувань програми Windows 10 за замовчуванням

| | 0 Comments| 12:54 AM
Categories:

Дивна помилка Windows 10 полягає в тому, що вона скидає налаштування програми за замовчуванням. Значення програми за замовчуванням повідомляють Windows 10, які програми будуть відкривати файли якого типу. Наприклад, ви можете призначити Блокнот для відкриття всіх файлів TXT, або ви можете призначити Notepad++ для відкриття всіх файлів TXT. У Windows 10 є деякі асоціації файлів за замовчуванням, які користувачі можуть змінювати, але для більшості типів файлів вам потрібно встановити програму за замовчуванням для кожного типу файлу. Скидання налаштувань програми за замовчуванням виправити неважко, але це займає багато часу, особливо якщо ви робите це на основі типу файлу.

Для боротьби з цим існує додаток під назвою Припиніть скидання моїх програм що, як випливає з назви, зупинить Windows 10 від скидання налаштувань програми за замовчуванням.

Зупинити скидання налаштувань програми за замовчуванням

Завантажте та запустіть програму. З самого початку ви помітите, що він підтримує лише кілька вибраних програм, і всі вони є стандартними програмами для Windows 10. Щоб припинити скидання налаштувань програми Windows 10 за замовчуванням, клацніть програму. На ньому з’явиться символ зупинки, який вказує на те, що за замовчуванням заблоковано. Ось і все. Якщо помилка зачіпає вашу систему, наступного разу, коли вона з’явиться, значення програми за замовчуванням не потрібно зачіпати.

  7 чудових альтернатив додаткам Linux для програм Windows

Обмеження

Оскільки «Зупинити скидання моїх програм» підтримує лише стандартні програми, тут є дуже очевидне обмеження. Будь-які сторонні програми та пов’язані з ними асоціації файлів усе ще можна скинути. Ця програма є напіввирішенням помилки. Якщо помилка виникне, програми за замовчуванням, як-от «Фотографії» та «Фільми», не будуть, наприклад, замінювати асоціації файлів для VLC player або IrfanView.

У Windows 10 є дві версії цієї помилки; один, де налаштування програми за замовчуванням скидаються випадковим чином, і той, де значення за замовчуванням скидаються після незначного або великого оновлення. Програма може запобігти помилці лише в першому сценарії. Якщо після оновлення Windows 10 програма скидається за замовчуванням, програма нічого не може зробити.

  Як виправити помилку 0x80240fff в оновленні Windows 10

Альтернативні рішення

Якщо ця проблема турбує вас часто, частіше, ніж хотілося б, і цього додатка недостатньо для того, щоб ваш робочий процес не був перерваний, вам доведеться піти ядерним шляхом; виконайте чисту інсталяцію Windows 10. Якщо ви не можете цього зробити, краще встановити асоціації файлів на основі програми. Це дозволяє вибрати програму, як-от VLC player, і автоматично пов’язувати всі типи файлів, які VLC player може відкрити, і пов’язувати їх із програмою.

Для цього відкрийте програму «Налаштування» та перейдіть до групи налаштувань «Програми». Перейдіть на вкладку «Програми за замовчуванням». Прокрутіть униз і натисніть Встановити параметри за замовчуванням за програмою.

  Що це за значки в стовпці стану диспетчера завдань у Windows 10?