Як зупинити синхронізацію iTunes щоразу, коли ви підключаєте свій iPhone

Коли ви підключаєте свій iPhone до ПК або Mac, iTunes запускається автоматично. Він ніколи не запитує, чи хочете ви, щоб він відкривався щоразу, коли ви підключаєте телефон або планшет. Це просто робиться. Немає вбудованого способу запобігти цьому. Якщо у вас Windows, ви можете заборонити відкриватися iTunes під час підключення iPhone або iPad. Ви можете зробити це, видаливши програму iTunesHelper з елементів автозавантаження. Цей трюк чудово працює, щоб зупинити відкриття iTunes. Це досить важка програма, і вона тягне вниз вашу систему, коли вона відкривається. Коли iTunes запуститься, він почне синхронізацію та резервне копіювання будь-якого підключеного пристрою. Знову ж таки, він не запитує, чи хочете ви зробити резервну копію. Це просто робить це. Хороша новина полягає в тому, що ви можете припиняти синхронізацію iTunes щоразу, коли підключаєте свій iPhone.

Ви можете припиняти синхронізацію iTunes щоразу, коли підключаєте свій iPhone, але це налаштування для кожного пристрою. Ви можете застосувати його до свого iPhone, але якщо у вас є iPad, це налаштування не збережеться. Налаштування потрібно застосовувати окремо для кожного пристрою.

Підключіть свій iPhone або iPad до ПК або Mac. Відкрийте iTunes. Передбачувано, він почне синхронізувати ваші дані. Натисніть значок свого пристрою. Він знаходиться під рядком меню.

Це відкриє екран підсумків для вашого пристрою. Він показує, коли ви востаннє створювали резервну копію пристрою, а також коли він наступного разу перевірить наявність оновлення програмного забезпечення, серед іншого.

Прокрутіть униз на цьому екрані. Ви побачите розділ під назвою «Параметри». Найперша опція в цьому розділі називається «Автоматично синхронізувати, коли цей iPhone підключено». Вимкніть його та синхронізуйте свій iPhone, тобто натисніть кнопку «Застосувати» внизу.

Це припинить синхронізацію iTunes із вашим iPhone щоразу, коли ви його під’єднаєте. Ця опція доступна як на ПК, так і на Mac. Оскільки це налаштування пристрою, воно збережеться, якщо ви підключите свій iPhone до іншого ПК або Mac. Це не вплине на інші пристрої. Наприклад, ваш iPhone не буде автоматично синхронізуватися, коли ви його підключите. Якщо ви підключите свій iPad або iPhone вашої мами, він почне синхронізуватися автоматично.

Використовуйте цю опцію обережно. Прикро, що iTunes не перевіряє, як давно була попередня резервна копія, і просто створює нову кожен раз, коли пристрій підключається, але це також змушує вас щодня робити нову резервну копію. Примусове резервне копіювання може просто зберегти ваші дані. Якщо ви припиняєте iTunes синхронізувати свій iPhone щоразу, коли ви підключаєтеся, вам потрібно ретельно робити регулярні резервні копії самостійно.