Як зупинити людей від крадіжки ваших посилок

| | 0 Comments| 10:40 PM
Categories:

Ваш будинок стає мішенню піратів на під’їзді? Можливо, настав час дати відсіч. На щастя, ви можете захистити свої посилки за допомогою кількох простих кроків, починаючи від правильних інструкцій щодо доставки до варіантів доставки додому.

Використовуйте інструкцію з доставки

Інструкції з доставки можуть бути дуже важливими. Якщо ваші посилки крадуть, тому що вони залишилися на газоні або на під’їзді, уточнення того, що посилки потрібно доставляти до вхідних дверей, може вирішити вашу проблему. Ви навіть можете попросити залишити пакунки в іншому місці, наприклад, на задньому ході. Ви також можете вимагати, щоб пакунки були підписані під час доставки, щоб пакунки ніколи не залишалися на вулиці.

Ви також можете використовувати такі сервіси, як День Амазонки щоб запланувати доставку на певні дні, як-от дні, коли ви не працюєте. Звичайно, функція Amazon Day корисна, лише якщо ви замовляєте через Amazon. Якщо ваш посил доставляється компанією ДБЖ, FedEx, або USPS, ви можете планувати доставку за допомогою їхнього меню відстеження посилок. Просто клацніть номер відстеження в електронному листі з підтвердженням доставки та виберіть день, коли ви хочете, щоб ваш посил був доставлений.

  Як виправити, що Cuphead не зберігає прогрес

Встановіть камеру безпеки

Камери безпеки пішли далеко вперед. З появою хмарного сховища та високошвидкісного Інтернету можна легко отримати доступ до живої стрічки або записів камери зі свого телефону. Крім того, популярні розумні камери безпеки, як-от Arlo Pro або Дзвінок відеодверний вони напрочуд доступні, тому вам не доведеться ламати банк, щоб зберегти ваші посилки в безпеці.

Розумні камери відеоспостереження відносно доступні та прості у використанні, але, зрештою, камери безпеки працюють найкраще, коли вони відлякують або повністю зупиняють злодіїв упаковок. Відеодокази злочину чудові і все, але чи не хотіли б ви отримати свою пошту? Постарайтеся зробити існування вашої камери безпеки якомога очевиднішим. Ви навіть можете використовувати дешевий, підроблена камера відеоспостереження щоб відлякати злодіїв.

Доставте пакунки на роботу або додому

Один із найпростіших способів убезпечити ваші пакунки – це доставити їх на роботу. Просто переконайтеся, що ваше повне ім’я та номер телефону вказані на транспортній етикетці, і спробуйте додати додаткову інформацію, як-от номери офісів чи відділів. Крім того, майте на увазі, що деякі компанії не дуже вміють роздавати пошту. Спробуйте доставити невеликий пакет на вашу роботу, перш ніж ризикувати дорогою покупкою.

  Чому бездзеркальні камери не менші?

Крім того, ви можете доставити пакунок додому до друга. Виберіть друга з коротким під’їздом або історією успішних поставок, або розпитайте та подивіться, чи є у когось із ваших друзів поштовий ящик, яким вони поділилися б.

Заберіть свою посилку в шафці або в центрі доставки

Вам не потрібно платити за поштову скриньку, щоб отримати безпечну дистанційну доставку. Ви можете доставити свої пакунки Amazon прямо на адресу Amazon Locker безкоштовно під час оплати за умови, що ви є клієнтом Prime. Щойно ваша посилка прибуде, ви отримаєте тимчасовий пін-код для швидкого доступу 24/7. Ці шафки розташовані по всій країні, і, мабуть, є біля вашого дому.

Звичайно, ви можете використовувати Amazon Locker лише для пакетів Amazon. Як альтернативу, ви можете запитати USPS, ДБЖ, або FedEx тримати вашу посилку в центрі доставки до п’яти днів. Клацніть номер відстеження в електронному листі з підтвердженням доставки та виберіть опцію «Затримати мій пакет» (іноді ця опція буде захована в меню «Змінити місце доставки»).

  Чому Блокнот усе ще чудовий для записів

Використовуйте Amazon Key для доставки додому або в машину

Ключ Amazon це дивна ідея, але це простий спосіб гарантувати, що жоден з ваших пакетів не пропаде. На самому базовому рівні Amazon Key — це просто програмне забезпечення, яке поєднується з розумним замком і розумною камерою безпеки. Він дозволяє швидко замикати та відмикати двері за допомогою коду ключа, голосових команд Alexa або запланованих процедур. Щоразу, коли двері розблоковано, Amazon Key надсилає вам сповіщення та записує коротке відео.

Якщо ви ще не зрозуміли цього, ви можете надати водіям доставки тимчасовий доступ до вашого дому через систему Amazon Key. Ваші пакунки потрапляють у вас вдома, навіть якщо ви не на роботі. Звісно, ​​це звучить підозріло, але Amazon Key записує кожну доставку, і працівники Amazon насправді не мають причин пильно стежити у вашому домі, коли знають, що за ними спостерігають.

Для додаткового спокою ви можете використовувати Amazon Key виключно для вашого гараж або автомобіль. Таким чином, ні