Як зупинити запити рейтингу програми на iOS

| | 0 Comments| 7:31 AM
Categories:

Оцінки додатків – це те, що допомагає додатку стати помітним у App Store. Вас може здивувати, коли дізнаєтесь, але багато програм у App Store жодного разу не завантажувалися. Іноді програми низької якості, але часто їм просто важко знайти серед інших більш популярних програм. Щоб обійти це, розробники додатків просять вас оцінити програму, і ви повинні це зробити, якщо вона вам подобається. Єдина проблема полягає в тому, що кожну версію програми можна оцінити окремо. Деякі програми постійно просять оцінити щоразу, коли випускають нову версію, і це може дратувати. Ось як ви можете зупинити запити на оцінку додатків на iOS.

Вимкнути оцінки та огляди

Починаючи з iOS 10+, App Store має опцію, яка дозволяє вимкнути запити на оцінку додатків. Все, що вам потрібно зробити, це включити його. Відкрийте програму Налаштування та перейдіть до iTunes і App Store. Прокрутіть униз і вимкніть перемикач “Оцінки та огляди в програмі”. У більшості випадків це припиняє запити на оцінку додатків на iOS.

  Що таке файлова система Apple (APFS), представлена ​​в iOS 10.3

Будуть винятки, оскільки програми також повинні підтримувати цю функцію. Це не те, що iOS може змусити програми слідувати, а це означає, що ви все одно можете час від часу отримувати запит на огляд або оцінку. Якщо є програма, яка особливо заважає отримати рецензію, скористайтеся наведеним нижче рішенням.

Оцініть і запустіть

Коли програма надсилає запит на оцінку, у вас є можливість оцінити її, попросити нагадати вам ще раз або скасувати. Якщо ви скасуєте запит на оцінку, він неминуче з’явиться знову. Коли це станеться, торкніться опції «Оцінити зараз», а коли ви перейдете до програми App Store, торкніться/натисніть кнопку «Додому».

  Як увімкнути нічний режим у Firefox для iOS

Додаток, який запитав оцінку та/або огляд, не може дізнатися, чи дійсно ви дали йому оцінку чи ні. Це стосується більшості дій у програмі. Наприклад, якщо програма просить вас підписатися на канал YouTube, ви можете просто погодитися підписатися на нього і отримати в обмін все, що пропонує програма. Єдиний виняток з цього правила — якщо ви підключили свій обліковий запис Facebook або щось подібне до програми, і вона може відстежувати ваш конкретний лайк.

Як зазначено вище, рейтинги – це те, що допомагає додатку стати видимим. Не оцінювати додаток не є злочином, але якщо вам дійсно подобається програма, ви повинні допомогти їй отримати популярність. Це проблема лише тоді, коли програми стають занадто постійними або коли вони просять оцінити кожну версію. Уявіть собі, якби додаток Facebook, який оновлюється кожні два тижні, почне запитувати оцінку або рецензію для кожної нової версії. Ви видалите його швидше, ніж можете сказати одну зірку.

  Створюйте завдання з електронного листа та додавайте їх у свій календар [iOS]