Як зупинити автоматичний запуск Microsoft Teams у Windows 10

| | 0 Comments| 6:54 PM
Categories:

Деякі підписки на Office 365 автоматично встановлюють Microsoft Teams разом з рештою Microsoft Office. Teams автоматично відкриється під час завантаження після встановлення, але ви можете зупинити це, вимкнувши програму запуску Team.

Незалежно від того, використовуєте ви Teams чи ні, тепер ви можете легко вимкнути програму запуску — фактично не входячи в Team. Знайдіть фіолетовий значок Microsoft Teams в області сповіщень або в системній панелі. Клацніть правою кнопкою миші та виберіть Налаштування > Не запускати команди автоматично. Потім ви можете знову клацнути правою кнопкою миші піктограму та вибрати «Вийти». Ви більше не побачите Teams, поки ви не вирішите запустити його самостійно.

  5 способів відкрити програми в Windows 10

Якщо ви не бачите піктограму, вам може знадобитися клацнути стрілку вгору зліва від піктограм на панелі завдань, щоб переглянути додаткові значки. Піктограма відображатиметься тут, поки Microsoft Teams запущено.

У Windows 10 ви також можете перейти до Налаштування > Програми > Запуск. Щоб швидко знайти цей екран, відкрийте меню «Пуск», введіть «Автозавантаження» у його поле пошуку та клацніть ярлик «Програми запуску», що з’явиться.

Знайдіть «Microsoft Teams» у списку програм на панелі запуску. Натисніть перемикач праворуч від нього, щоб вимкнути його.

Windows також має параметри програми запуску в диспетчері завдань. Він працює так само, і ви можете використовувати будь-який. Запустіть диспетчер завдань, перейдіть на вкладку «Запуск», знайдіть у списку «Microsoft Teams» і натисніть «Вимкнути».

  Як повторно відкрити папки під час входу в Windows 10

Щоб відкрити диспетчер завдань, клацніть правою кнопкою миші панель завдань Windows і виберіть «Диспетчер завдань». Ви також можете натиснути Ctrl+Shift+Esc.

Ви також можете видалити програмне забезпечення Teams, якщо не хочете його використовувати. Щоб повністю видалити Microsoft Teams, вам доведеться видалити дві речі: як саму Microsoft Teams, так і програму встановлення для всієї машини.

Хоча це спрацює, оновлення програмного забезпечення Office 365 вашої організації можуть спричинити перевстановлення Windows Teams. Замість того, щоб боротися за те, щоб Teams не було на вашому ПК, ви можете просто вимкнути програму запуску Microsoft Teams і забути про неї.

  Як змінити пошукову систему в пошуку Windows у Windows 10