Як зупинити автоматичний вхід в Skype у Windows 10

Є дві різні програми Skype, які ви можете використовувати в Windows 10. Одна з них — настільна версія Win32, яку ми використовуємо з моменту запуску Skype. Раніше його кілька разів оновлювали, але це все ще програма Win32, яку потрібно вручну завантажити та встановити у своїй системі. Другий — це програма Skype UWP, яка вже встановлена ​​за замовчуванням у Windows 10. Програма Skype UWP веде себе інакше і не має однакових налаштувань, тому, якщо ви хочете зупинити автоматичний вхід у Skype у Windows 10, ви для кожного типу програми потрібно використовувати інший метод.

  Як встановити Windows 11?

Програма Skype Win32

Програма Skype Win32 залишається в системі, навіть якщо вона не запущена. Коли ви входите у свій обліковий запис Skype, у вас є можливість залишитися в обліковому записі. Потім ви можете закрити програму або закрити її. За замовчуванням програма Skype Win32 запускається під час входу. Щоб припинити запуск програми під час входу, відкрийте її та перейдіть до Інструменти>Параметри.

На вкладці Загальні налаштування ви побачите два варіанти; Запускати Skype під час запуску Windows і ввійти під час запуску Skype. Ви можете вимкнути вхід і запустити програму під час запуску Windows, або ви можете вимкнути програму, яка запускається, коли ви входите в Windows, але щоб вона автоматично входила в систему, коли ви її відкриваєте.

  Як вимкнути синхронізацію буфера обміну між пристроями в Windows 10

Skype UWP

Програма Skype UWP веде себе інакше, ніж його версія Win32, і вам це не сподобається. У ньому немає двох параметрів входу та запуску, які є в додатку Win32. Насправді ви не можете запобігти запуску програми Skype UWP під час запуску Windows. Він завжди працюватиме у фоновому режимі. Таким чином ви отримуєте сповіщення про нові повідомлення. Якщо ви хочете зупинити автоматичний вхід у Skype у версії UWP, у вас є лише один варіант; вийти з аккаунта. Іншого шляху немає.

Щоб вийти з програми Skype UWP, клацніть зображення профілю у верхньому лівому куті.

  Надіслати вікно на інший віртуальний робочий стіл у Windows 10

Прокрутіть униз у маленькому меню, що відкриється, і ви побачите опцію Вийти. Натисніть його, щоб вийти зі Skype. Програма Skype UWP все одно працюватиме, коли ви запускаєте Windows 10, і вийти з неї неможливо.

Якщо вам не подобаються варіанти, які може запропонувати програма Skype UWP, єдиною альтернативою є видалення програми та використання програми Skype Win32. Щоб видалити програму Skype UWP, відкрийте програму «Налаштування» та перейдіть до групи налаштувань «Програми». На вкладці Програми та функції знайдіть програму Skype у списку програм. Клацніть його та натисніть кнопку Видалити.