Як зрозуміти, що хтось відхиляє ваші дзвінки

Коли ви здійснюєте телефонний дзвінок, ви почуєте дзвінок на вашому кінці, який повідомляє, що телефонний дзвінок встановлюється. Залежно від того, чи відповідає людина на іншому кінці, чи вона переходить на голосову пошту, може змусити вас задуматися, чи вони відхиляють ваші дзвінки.

Кількість дзвінків залежить від постачальника послуг, а також від особистих налаштувань. Деякі люди використовують довші мелодії дзвінка, щоб дати їм більше часу для відповіді.

Знати, чи хтось відхилив ваш дзвінок

Є кілька ознак того, що хтось відхиляє ваш дзвінок. Телефон одержувача реагуватиме по-різному, якщо вас заблокували, телефон вимкнено або перебуває в режимі польоту, або якщо він просто відхиляє ваші дзвінки.

Кількість кілець

Однією з ознак того, що ваші телефонні дзвінки ігноруються, є кількість дзвінків, перш ніж вони переходять на голосову пошту. Як правило, сигнал зворотного зв’язку проходить кілька циклів, перш ніж з’явиться повідомлення голосової пошти.

Якщо після здійснення телефонного дзвінка він дзвонить лише один або два рази і переходить на голосову пошту, то ваші дзвінки, ймовірно, відхиляються. Це пов’язано з тим, що одержувач телефонного дзвінка вручну натиснув опцію «Відхилити» на своєму телефоні.

Кількість дзвінків

Це може бути ще однією ознакою того, що ваш дзвінок відхилено. Якщо ви подзвонили два-три рази поспіль (хоча і трохи дратують), а одержувач все одно не відповідає; Швидше за все, вони зайняті і ігнорують ваші дзвінки.

Якщо людина, з якою ви намагаєтеся зв’язатися, зазвичай відповідає на ваші дзвінки, але раптом не відповідає, то, ймовірно, вона зайнята. Дайте кілька годин і спробуйте зв’язатися з ними знову.

  Що таке фішинг-атака Punycode і як убезпечити себе

Існує багато індикаторів того, що одержувачі блокують телефонні дзвінки. Найкраще використовувати своє судження, але перераховані вище ознаки зазвичай вказують на відхилення телефонних дзвінків. Є й інші способи, як людина може уникнути ваших телефонних дзвінків, не відхиляючи їх.

Блокування дзвінків

Блокування дзвінків відрізняється від відхилення дзвінків, оскільки ваш телефонний дзвінок ніколи не надходить до іншої особи. Це функція, яка вбудована в програмне забезпечення більшості моделей телефонів. Якщо користувач заходить до своїх контактів і вибирає інформаційний параметр (мале «i» з колом) поруч із вашим іменем, він може встановити ваш контакт як «Заблокований».

Якщо ви хочете заборонити контакту дзвонити на ваш номер телефону, перевірте це Як заблокувати номери телефонів і дзвінки.

З цього моменту одержувач більше не отримуватиме сповіщення про вхідні телефонні дзвінки. Це також вплине на текстові повідомлення. Будь-яка форма зв’язку, яка надходить на цей номер телефону, буде припинена.

Дізнатися, чи заблоковані ваші телефонні дзвінки

Блокування вашого номера телефону схоже на відключення номера від мережі. Ви отримаєте повідомлення про помилку «Нам шкода, але сторона, до якої ви долучилися, не працює» або щось подібне.

Якщо ваш номер заблоковано, ви не отримаєте сповіщення. Найкращий спосіб перевірити це – зателефонувати з іншого номера телефону або з програми для виклику, наприклад Текст зараз.

Якщо контакт відповідає на свій телефон; це означає, що ваш контакт заблоковано. Якщо вони не відповідають на телефонні дзвінки, і вони продовжують надходити на голосову пошту, у них, ймовірно, проблема з мобільним телефоном.

Телефонний дзвінок переходить безпосередньо до голосової пошти

Занепокоєння можуть виникнути, коли ви намагаєтеся зателефонувати, і це переходить безпосередньо на голосову пошту. Якщо це відбувається, це зазвичай з однієї з двох причин:

 • Телефон не ввімкнено – або розрядився акумулятор, або людина вимкнула телефон
 • Телефон перебуває в режимі польоту – режим польоту – це функція, яку власник телефону використовує, щоб відключити його від служби
 • Телефон перебуває в режимі «Не турбувати» – режим «Не турбувати» можна встановити для всіх контактів або лише для кількох. Щоб дозволити зв’язок у надзвичайних ситуаціях, функції режиму «Не турбувати» зазвичай дозволяють контакту зв’язуватися після трьох подібних телефонних дзвінків.
 •   Як транслювати робочий стіл на телевізор за допомогою Chromecast

  Якщо ця особа зазвичай відповідає на ваш дзвінок, будь-яка з них є потенційною ознакою того, що вона відмовляється приймати ваш дзвінок.

  Як пройти

  Якщо у вас обох є iPhone, спробуйте надіслати їм текстове повідомлення. Якщо текст позначено як «Доставлено», це означає, що їхній телефон не вимкнено або не перебуває в режимі польоту. Якщо текст не доставлено, швидше за все, їхній телефон просто вимкнено або не має доступу до мережі.

  Якщо спроби зв’язатися з одержувачем не увінчалися успіхом, ви можете спробувати зв’язатися з цією особою через соціальні мережі, наприклад; WhatsApp, Facebook, Instagram, Twitter або навіть LinkedIn.

  Що стосується уникнення повідомлень; WhatsApp і месенджер Facebook покаже, чи було доставлене повідомлення чи прочитане.

  Телефонуйте з підробленого «дружнього» номера

  Для тих, хто не може зв’язатися з певним контактом, інший варіант називається «підробка». Використовуючи безкоштовні програми та програмне забезпечення, завантажене з Інтернету, ви можете створити обліковий запис і зателефонувати за вказаним номером.

  На відміну від використання TextNow або іншої програми виклику, спуфінг дозволяє вам імітувати інший номер телефону в ідентифікатор абонента. Це може бути друг вашого контакту або навіть родич.

  Спуфінг – це технологія, яку FCC поступово припиняє, тому вона може не працювати довше. Завдяки новим програмам, наданим компаніями стільникового зв’язку, ваш контакт може бути попереджений про те, що з номером телефону щось не так.

  Хтось дізнається, якщо я відхилив їхній дзвінок?

  Хоча вони не отримають миготливих червоних індикаторів, які говорять: «Цей абонент ігнорує вас!» Більшість користувачів на основі активності вашого телефону можуть зробити висновок, що їх ігнорують.

  Що робити, якщо дзвінок не переходить на голосову пошту?

  Якщо їхній телефон дзвонить лише один раз, а потім кладе трубку, не переходячи на голосову пошту, вони, швидше за все, не ігнорують ваші телефонні дзвінки. Зазвичай таку поведінку можна пояснити помилкою мережі. Спробуйте перезавантажити телефон або перевірити детектор на наявність проблем з мережею.

  Як я можу відхилити дзвінок, не будучи поміченим?

  Найкраще, дайте йому подзвонити і перейти на голосову пошту. На щастя, більшість смартфонів вимикають дзвінок, не відхиляючи його, якщо торкнутися кнопок гучності збоку.

    Витягніть HD-фотографії з відео на вашому iPhone

  Що робить опція «Надіслати повідомлення»?

  Якщо ви відхиляєте чийсь дзвінок, на моделях Android і iPhone є опція «Надіслати повідомлення». Щоб уникнути конфронтації пізніше, торкніться цього (це вимкне дзвінок) і надішліть абоненту повідомлення про те, що ви зайняті.

  Хтось дізнається, чи я вимкну звук дзвінка, коли вони дзвонять?

  Ні. Ваш телефон продовжуватиме дзвонити на їх кінці, але ви його не чуєте. Якщо ви хочете уникнути когось, це найкращий спосіб уникнути його вхідних дзвінків непоміченим. Якщо абонент передзвонить кілька разів, а ви все одно вимикаєте дзвінок, він може почати підозрювати, що ви його ігноруєте.

  Чому я не можу відхилити дзвінок на своєму iPhone?

  Це питання, яке мучить користувачів iOS протягом багатьох років. У вас є можливість відхилити дзвінок, коли ваш телефон розблоковано, але якщо дзвінок надходить, коли ваш телефон заблоковано, у вас немає іншого вибору на екрані, окрім як ковзати та відповісти. Хоча ніхто насправді не знає, чому Apple вирішила це зробити, ви все одно можете відхилити дзвінок на iPhone. Торкніться кнопки сну/пробудження один раз, щоб вимкнути звук. Торкніться його двічі, щоб відхилити дзвінок.

  Чекаємо

  Одна з найкращих речей, які ви можете зробити, якщо ви підозрюєте, що хтось відхиляє ваші дзвінки, — це чекати. Можливо, одержувач зайнятий або, можливо, у нього проблеми з телефоном. Деякі з перерахованих вище методів (хоча й успішні) можуть виявитися заблокованими, якщо ви ще цього не зробили.

  Якщо ви намагалися кілька разів протягом одного дня зв’язатися з кимось безуспішно, можливо, краще зачекати кілька днів, якщо зв’язуватися з ним не потрібно. Якщо це терміново, то краще зв’язатися з другом, членом сім’ї або близьким колегою цієї людини.