Як зробити Linux схожим на Windows Vista

| | 0 Comments| 4:01 PM
Categories:

Windows Vista була першою спробою Microsoft модернізувати Windows. Речі виглядали набагато більш відполірованими та глянцевими, ніж той вигляд, який мав Windows XP. Vista вже давно не працює, і Microsoft відмовляє користувачам від її використання. Якщо вам сподобався зовнішній вигляд Vista, ви можете зробити Linux схожим на Windows Vista, лише трохи попрацюючи. Ви зможете зберегти знайомий вигляд, використовуючи щось більш сучасне.

Вибір середовища робочого столу

Однією з ключових особливостей Windows Vista була функція пошуку. До цього випуску Windows користувачам доводилося сортувати меню «Пуск» і переглядати категорії, щоб знайти що-небудь. Коли справа доходить до реплікації цього вигляду на Linux, важливо знайти середовище робочого столу з подібною функцією пошуку.

Безумовно, найкращим кандидатом для цього є Cinnamon, оскільки меню працює дуже подібне до того, як це робила Vista. Крім того, він має сучасний механізм тем, швидкі ефекти вікон, і в цілому він може точно відповідати вікнам багатьма способами.

У вас немає потужної відеокарти? Розгляньте можливість використання XFCE4 за допомогою цього плагіна менюабо середовище робочого столу Mate у поєднанні з Плагін меню Brisk. Обидва ці середовища робочого столу можуть бути дуже схожими на Vista, коли до них додаються ці меню.

  Як записати файл ISO на USB-накопичувач в Linux

Якщо ви більше дбаєте про загальний вигляд Windows Vista, а не про створення майже ідентичного робочого столу, який копіює більшість (якщо не всі) його функції, сміливо використовуйте будь-яке середовище робочого столу для цього процесу. Просто майте на увазі, що деякі з них менш ідеальні, ніж інші.

Встановлення теми GTK

Для капітального перегляду середовища робочого столу Linux потрібно кілька речей, але, безумовно, найважливішим є зміна загальної теми всього. Це тому, що суть будь-якого робочого столу Linux – це його тема. Щоб почати, відкрийте термінал. За допомогою терміналу знайдіть і встановіть «git». Цей інструмент допоможе вам взаємодіяти з Github і легко завантажити останню версію теми Vista.

Не знаєте, де знайти Git? Перевірте «git» у диспетчері програмного забезпечення вашого дистрибутива Linux, менеджері пакетів або магазині програмного забезпечення та натисніть кнопку «Встановити».

git clone https://github.com/B00merang-Project/Redmond-Themes.git

Це завантажить кожну тему з колекції B00merang Redmond. Після завантаження скористайтеся командою CD, щоб увійти в папку Redmond-Themes.

cd Redmond-Themes

Звідси встановіть тему Windows Vista безпосередньо в каталог тем у системі.

sudo mv Windows Vista/ /usr/share/themes/

Хочете зробити тему доступною лише для одного користувача, а не для всієї системи? Натомість зробіть це:

mkdir ~/.themes

mv Windows Vista/ ~/.themes

Після встановлення теми перейдіть на один каталог вгору, використовуючи «..».

..

Потім видаліть із системи папку Redmond-Themes, використовуючи rm -rf.

rm -rf Redmond-Themes

Нарешті, застосуйте тему в налаштуваннях теми вашого середовища робочого столу. Однак майте на увазі, що кожне середовище робочого столу трохи відрізняється, і застосування тем вимагає виконання різних кроків. Якщо ви не впевнені, як увімкнути тему GTK, перегляньте наш список нижче. Ми розповідаємо, як налаштувати кожне окреме середовище робочого столу, змінити теми, значки тощо!

  Як налаштувати точку доступу Wi-Fi на Linux

Встановлення теми значків

На жаль, для Linux не так багато популярних тем піктограм Windows Vista. У результаті єдина доступна тема значків – це та, яка значною мірою недостатньо розроблена. Щоб завантажити цю тему піктограм, потрібно встановити інструмент розархівування. Щоб його встановити, відкрийте термінал і знайдіть у диспетчері пакетів операційної системи «розпакувати». Крім того, знайдіть у магазині програмного забезпечення або встановіть для нього програми. Коли його встановлено та запущено на вашому ПК з Linux, відкрийте термінал і завантажте тему.

wget -O vista-icons.zip wget https://orig00.deviantart.net/50c0/f/2011/043/9/2/vista_icon_theme_by_hermes37-d2gnwko.zip

unzip vista-icons.zip

tar -xvzf Vista.tar.gz

Розпакування архівів дає папку Vista в тому самому каталозі. Це тема значків. Щоб встановити його, вам просто потрібно перемістити його з того місця, де він зараз знаходиться, до каталогу /usr/share/icons/. Розміщення теми тут робить цю тему значків доступною для кожного користувача, який має доступ до цього ПК з Linux.

sudo mv Vista /usr/share/icons/

Якщо ви не хочете, щоб ця тема піктограм була доступна для кожного користувача, подумайте про встановлення її у своєму домашньому каталозі. Для цього спочатку створіть папку ~/.icons.

mkdir ~/.icons

Потім перемістіть тему піктограм з місця, куди вона була вилучена, до папки ~/.icons.

mv Vista ~/.icons

Після встановлення теми піктограм Vista все необхідне, щоб Linux виглядав так, ніби Windows Vista є в системі.

  Як використовувати команду grep в Linux

Наступним кроком є ​​активація цих тем у самому середовищі робочого столу. Не знаєте, як це зробити? Зверніться до нашого списку вище щодо налаштування робочих середовищ Linux, щоб дізнатися, як це зробити.