Як зробити цеглу в майнкрафт

У Minecraft є багато будівельних блоків. Для будівництва будинку можна використовувати буквально будь-який тип дерева та/або каменю. Дерево і камінь зустрічаються в природі, і їх найлегше отримати. Дерево не таке міцне, як камінь, і якщо ви хочете захистити свою основу від повзучості, ви хочете побудувати її з матеріалу, який має максимальну стійкість до вибухів.

Цеглини в Minecraft

Цегла є одним з найкращих, найбільш стійких до вибухів матеріалів, які ви знайдете в Minecraft. Вони також естетично привабливі. На жаль, цегла не зустрічається в природі. Вони повинні бути виготовлені і вимагають зібрати досить багато матеріалу. Цегла може бути використана для будівництва цегляних блоків. Цегляні блоки можна використовувати для будівництва будинків у Minecraft.

  Як перекладати слова безпосередньо в Safari

Що тобі потрібно

Для того щоб зробити цеглини в Minecraft, вам знадобиться;

Піч
Паливо для топки (вугілля, дрова, морські водорості)
Глиняні кульки

Отримати глиняні кульки

З глиняних блоків видобувають глиняні кульки. На берегах озер залягають глиняні брили. Ви можете розбити глиняний блок лопатою, і це дасть глиняні кульки. Глиняні кульки складаються стопками по 16 штук.

Візуально може бути важко визначити глиняний блок, оскільки він майже завжди буде під водою, але він має сіруватий відтінок, а його текстура відрізняється від текстури піску.

Як зробити цеглу в майнкрафт

Після того як ви зібрали глиняні кульки, можна приступати до виготовлення цеглин.

  Як вимкнути показ сповіщень для веб-сайтів

Відкрийте піч.
Помістіть паливо в топку.
Помістіть глиняні кульки в плавильну камеру.
Дочекайтеся завершення процесу, і ви отримаєте цеглу.
Повторіть для такої кількості цеглин, яку ви хочете зробити.

цеглини в майнкрафт

Зробіть цегляний блок

Якщо ви хочете зробити цегляний блок, вам знадобиться чотири цеглини.

Відкрийте стол для виготовлення.
Помістіть цеглу в форму 2×2.
Зберіть цегляний блок.

Висновок

Цеглу також можна використовувати для виготовлення квіткових рослин. Усередині квіткової рослини можна розмістити квіти та саджанці дерев. Він не має особливої ​​користі і є лише декоративним. Bricks доступні як у версії Java, так і у версії Bedrock/Windows 10. Найважче зробити будинок з цегли – це отримати необхідну глину. Глина поширена, але вона не зустрічається дуже великими жилами або шматками. Більше того, вам знадобляться чотири цеглини, а також чотири глиняні кулі, щоб побудувати один цегляний блок. Якщо ви все це скажете, ви можете довго-довго добувати глину, якщо хочете будинок з цегли.

  Як миттєво сканувати документи та додавати фотографії на вашому Mac за допомогою камери Continuity Camera