Як зробити фото з рухом і ретушувати обличчя на Nexus 5X і 6P

Categories:

Google Pixel 2 поставляється з ексклюзивною версією програми Google Camera. У цій конкретній версії є дві функції, які більшість користувачів Android вмирають від бажання отримати у свої руки; Motion Photo та ретушування обличчя. Motion Photo — це в основному назва Google для Live Photos. Face Retouching — це версія студійного освітлення від Google. Чи можна порівняти ці функції з функціями iPhone, це інша дискусія. Справа в тому, що обидві функції обмежені Pixel 2. На щастя, розробники намагалися перенести його на інші телефони, і їм це вдалося. Ви можете отримати Motion Photo та ретушувати обличчя на телефонах Nexus.

Наразі ви можете отримати ці дві функції лише на Nexus 5X і Nexus 6P. Ми впевнені, що це лише питання часу, коли хтось перенесе програму на інші пристрої. Розробники часто переносять додаток Google Camera на інші пристрої, щоб розблокувати його чудові функції, як-от фотографування RAW, для інших користувачів Android.

Аудіо-фото та ретушування обличчя на телефонах Nexus

Завантажити Google Camera NX від XDA Developers. Існує дві версії цієї програми: ZSL і не-ZSL. ZSL відноситься до Zero Shutter Lag. Це ще одна функція, яка була лише для Pixel. Google Camera NX представила його на телефонах Nexus.

  Як додати Google DNS на свій iPhone

Все, що вам потрібно зробити, це встановити програму та запустити її. Функція Motion Photo працює як з передньою, так і з задньою камерою. Зрозуміло, функція ретушування обличчя працює лише з фронтальною камерою.

Додаток має дві нові кнопки; той із обличчям увімкне ретушування обличчя. Той, у якому A всередині кола, вмикає Motion Photo.

Ви можете налаштувати Motion Photo на автоматичну активацію або на завжди. Це як два параметри налаштувань для спалаху. Режим ретушування обличчя має лише стан «Увімкнено» або «Вимкнено».

Щоб переглянути свої Motion Photos, відкрийте програму Фотографії. Motion Photos відтворюються автоматично, коли ви їх відкриваєте, і ви можете натиснути перемикач, щоб відтворити/зупинити фотографію. Щоб зберегти фотографію як фотографію, торкніться кнопки додаткових параметрів у верхньому правому куті й виберіть у меню «Зберегти як фотографію».

  Очистіть список останніх файлів у програмах MS Office

Пробіг може змінюватися

Google Camera NX – це, по суті, той самий додаток Google Camera, який є у вас на телефоні, але з цими двома функціями лише Pixel, доступними на ньому. Ви можете отримати або не отримати ті ж результати за допомогою ретушування обличчя, як на телефоні Pixel. І Nexus 5X, і Nexus 6P мають досить пристойні камери, і під час тестів ми помітили, що ретушування обличчя покращило освітлення на селфі. Можливо, вам знадобиться зробити кілька фотографій, щоб дійсно відрізнити різницю.