Як зробити три складки в PowerPoint

| | 0 Comments| 3:06 PM
Categories:

Хоча Microsoft PowerPoint використовується майже виключно для презентаційних цілей, він також є чудовою програмою для створення цікавих та візуально привабливих брошур. Ось як створити (і роздрукувати) трискладку за допомогою PowerPoint.

Створення потрійних згинів у PowerPoint

Хороші новини — шаблони є! Це найшвидший і найпростіший спосіб досягти своєї мети, оскільки існує кілька різних шаблони потрійного складання, доступні для завантаження в Інтернеті. Перегляньте бібліотеку шаблонів, виберіть потрібний і завантажте його. Завантаживши його, відкрийте його, і вас зустрінуть два слайди.

Ці слайди містять шаблонний текст та зображення, але макет — саме те, що вам потрібно для брошури, яка складається в три складки. Все, що вам потрібно зробити, це замінити вміст на власний. Давайте використаємо перший стовпець другого слайда як приклад.

  Вимкніть CSS на AskReddit, щоб обійти розіграш імені користувача

Як бачите, у нас є три частини — заголовок (1), кілька описових маркерів (2) і зображення (3). Замінити вміст заголовка та маркера на власний легко. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути відповідне текстове поле, видалити шаблонний вміст і ввести текст.

Щоб замінити зображення, виділіть його, а потім клацніть правою кнопкою миші. Натисніть «Змінити зображення» у меню, що з’явиться.

У підменю виберіть джерело фотографії.

Перейшовши до місця розташування зображення, виберіть його та вставте. Потім він замінить шаблонне зображення в стовпці слайда.

Повторіть ці кроки для решти вмісту. Перший стовпець на першому слайді буде головною сторінкою вашої брошури, а останній стовпець другого слайда — задньою сторінкою. Введіть свій вміст належним чином.

  Заблокуйте посилання "Mailto:" і скопіюйте адресу електронної пошти в буфер обміну [Chrome]

Коли ви закінчите вводити свій вміст, настав час його роздрукувати! Щоб роздрукувати потрійну згину, перейдіть на вкладку «Файл».

Виберіть «Друк» на панелі ліворуч.

У меню «Налаштування» не забудьте вибрати «Друк на обох сторонах».

Далі введіть кількість копій для друку та виберіть «Друк».

Нарешті, коли всі вони роздруковані, не забудьте зігнути їх по пунктирних лініях.

Все, що залишилося зробити, це роздати їх!