Як зробити теракоту в майнкрафт

Minecraft має широкий спектр будівельних блоків, які ви можете використовувати для створення бази. Це можуть бути прості кам’яні блоки або бетонні блоки, які можна пофарбувати, щоб надати конструкціям більш естетичний вигляд. Бетон – не єдиний блок, який можна фарбувати та використовувати в будівництві. Є також теракота.

Теракота в Майнкрафт

Теракота виготовляється з глини в Minecraft. Глина зустрічається у вигляді блоків і може бути знайдена в мілководних озерах. Зазвичай це другий або третій шар в озері. Це може виникати в досить великих венах, але більшість вен мають невеликі розміри.

Для крафта теракоти в Minecraft вам знадобиться;

Отримати глиняний блок

Щоб отримати глиняний блок, ви повинні його видобути. При видобутку з нього падають глиняні кульки. Потім ви можете сконструювати глиняний блок з глиняних кульок. Щоб скласти один глиняний блок, вам знадобляться чотири глиняні кульки.

Щоб добувати глину, шукайте її в неглибоких водоймах. Він має сіруватий колір і його можна добувати будь-яким типом лопати. Розбийте його, як пісок або бруд. Зберіть глиняні кульки.

Зробити глиняний блок

Тепер, коли у вас є глиняні кульки, ви можете зробити глиняний блок.

Відкрийте стол для виготовлення.
Помістіть чотири глиняні кульки у форму 2×2.
Зберіть глиняний блок.

Зробіть теракоту в Minecraft

Теракота виробляється в печі.

Відкрийте піч.
Помістіть паливо в паливний отвір (вугілля, дрова, морські водорості тощо)
Помістіть глиняний блок у плавильну щілину.
Зберіть теракотовий блок.

Вмираюча теракота

Теракоту, як і бетон, можна фарбувати. Щоб пофарбувати теракотовий блок, вам потрібен обраний барвник і 8 теракотових блоків.

Відкрийте стол для виготовлення.
Помістіть барвник у центральну клітинку, тобто другу клітинку другого ряду.
Помістіть теракотовий блок у всі клітини, що залишилися.
Зберіть пофарбовану теракотову.

Висновок

Теракота стійка до вибуху, як камінь. Щоб побудувати цілий будинок, потрібно багато часу, навіть якщо ваш будинок невеликий. Якщо ви амбітні, ви можете створити з нього цілий будинок/базу, але ви будете шукати глину ще довго, довго. Можливо, вам також доведеться здійснити кілька поїздок, оскільки глиняні кульки можна складати лише в стопки по 16, а не стопки по 64, які є звичайними для більшості блоків у Minecraft. Після фарбування теракотового блоку ви не зможете змінити його колір на інший. Це гарна ідея перевірити колір, який ви отримаєте на кількох блоках, перш ніж все померти.