Як зробити слайди вертикальними в PowerPoint

| | 0 Comments| 1:40 AM
Categories:

Коли ви відкриваєте нову презентацію PowerPoint, за замовчуванням слайди горизонтальні. Однак ви можете змінити їх на вертикальну орієнтацію за кілька простих кроків. Ось як перемкнути слайди з альбомної на портретну.

Змініть слайди з альбомної на портретну

Спочатку відкрийте свою презентацію PowerPoint. У групі «Налаштувати» на вкладці «Дизайн» виберіть «Розмір слайда». Натисніть «Спеціальний розмір слайда» («Налаштування сторінки» на Mac) у спадному меню.

З’явиться діалогове вікно «Розмір слайда». У групі «Слайди» розділу «Орієнтація» виберіть перемикач біля «Книжкова» або «Альбомна», а потім натисніть «ОК».

Виберіть перемикач поруч із «Книжкова» або «Пейзажна», а потім клацніть

З’явиться нове діалогове вікно. Тут ви можете збільшити або змінити розмір вмісту, щоб він відповідав новій орієнтації слайда. Виберіть варіант, який найкраще підходить для вас, і все готово!

  Біль від раннього усиновлення реальний, але він потрібен для прогресу

Натисніть

Використовуйте вертикальні та горизонтальні слайди в одній презентації

Microsoft не надає цю функцію. Але якщо з’єднати дві презентації разом, можна створити ілюзію, що і альбомні, і книжкові слайди знаходяться в одному слайд-шоу.

Пам’ятайте, що після того, як ви пов’язуєте дві презентації разом, ви розриваєте це посилання, якщо переміщаєте будь-яку з них в інше місце. Щоб запобігти цьому, перемістіть обидві презентації в одну папку, перш ніж зв’язати їх.

У цьому прикладі ми припускаємо, що перша презентація має альбомні слайди, а друга – портретна. Відкриваємо першу презентацію і переходимо до слайда, з якого ми хочемо створити посилання. Опинившись там, ми вибираємо об’єкт для вставки посилання. Ви можете вставити посилання в текст, зображення або об’єкти.

  Як виділяти та анотувати PDF-файли на вашому iPad

Щоб проілюструвати нашу думку, ми будемо використовувати текстове поле.

Далі ми переходимо до групи «Посилання» на вкладці «Вставка» і вибираємо «Дія».

Під

У діалоговому вікні «Налаштування дій», що з’явиться, ми вибираємо перемикач біля «Гіперпосилання на». Відкриваємо спадне меню, а потім вибираємо «Інша презентація PowerPoint».

Виберіть перемикач біля

Провідник файлів повинен відкритися. Вибираємо презентацію, до якої ми хочемо приєднатися, а потім натискаємо «ОК».

Виберіть презентацію, до якої потрібно підключити, а потім клацніть

У діалоговому вікні «Налаштування дій» шлях до файлу другої презентації має з’явитися у полі «Гіперпосилання на». Якщо все виглядає добре, натисніть «ОК».

Друга презентація з'являється в

Тепер посилання відображається у вибраному об’єкті.

Коли ви натискаєте це посилання, воно плавно переходить до другої презентації. У режимі показу слайдів це створює ілюзію, що у вас є слайди обох орієнтацій в одному слайд-шоу.

  Яка швидкість Інтернету вам дійсно потрібна?

Однак, якщо ви хочете повернутися до першої презентації, ви повинні посилатися на неї з другої презентації.