Як зробити ремікс знімків на Snapchat

Snapchat представив функцію Remix, яка є новим способом компанії, щоб дозволити користувачам реагувати на знімки та історії від друзів. Ця функція, оголошена раніше в червні 2022 року, тепер доступна для користувачів Snapchat на Android та iPhone. У цій статті ми описали, як можна використовувати цю функцію та робити ремікс Snaps на Snapchat.

Remix Snaps на Snapchat (2022)

Що таке функція Snapchat Remix?

Snapchat Remix — це функція, схожа на Duet TikTok, яка дозволяє реагувати на знімки та історії ваших друзів. Ви можете використовувати цю функцію для запису та надсилання відповідей на Snaps від інших користувачів Snapchat. Ви також отримуєте можливість реміксувати власні старі знімки на вкладці «Спогади». Хоча ви можете зберігати ремікси у вікні чату свого друга, варто також зазначити, що ви поки не можете завантажити свій ремікс Snapchat.

  Як використовувати Гаррі Поттера Bitmoji Lens на Snapchat

Крім того, якщо ви є користувачем Instagram, ви можете вибрати Remix Reels в Instagram, щоб реагувати та відповідати на короткі відео, якими поділилися інші на платформі. Покинувши це, давайте подивимося, як ви можете зробити ремікс Snaps:

Як зробити ремікс знімків на Snapchat

1. Відкрийте програму Snapchat і натисніть значок людей на нижній панелі навігації, щоб перейти до розділу «Історії». Тепер торкніться історії свого друга, яку ви хочете зробити ремікс.

2. Потім натисніть вертикальну іконку з трьома крапками у верхньому правому куті та виберіть «Remix Snap», щоб відреагувати на історію в Snapchat.

3. Тепер ви отримаєте доступ до видошукача камери, щоб відповісти на знімок. Зокрема, ви можете використовувати екранні кнопки, щоб позиціонувати свою відповідь або використовувати спеціальні ефекти, реагуючи на оригінальний знімок. Торкніться кнопки затвора внизу, щоб записати й підтвердити ремікс. Потім торкніться значка Надіслати, щоб надіслати свій ремікс Snapchat.

  Як змінити смайли серії в Snapchat

Співпрацюйте з друзями за допомогою Snapchat Remix

Отже, ось воно. Це кроки, які вам потрібно виконати, щоб зробити ремікс Snaps на Snapchat. Хоча Snapchat Remix не такий гнучкий, як його аналоги TikTok Duets або Instagram Reel, це веселий (і приватний) спосіб реагувати на останні оновлення ваших друзів. Тим часом, якщо ви новачок у Snapchat, вам також може бути корисним наш посібник зі зміни смайлів Snapchat та створення опитувань Snapchat.