Як зробити папір в майнкрафт

Папір — неймовірно важливий багатоцільовий предмет у Minecraft. Він використовується для виготовлення книг, які необхідні для створення столу для чар. Ви можете зачарувати книги, і коли вони використовуються в столі для крафта, вони дозволяють користувачам застосовувати різні типи чар до об’єктів. Крім книг, папір також використовується для виготовлення карт, картографічного столу та створення феєрверків.

Папір в майнкрафт

У природі папір можна знайти в затонулих кораблях, твердинях і селах. Села є єдиною поширеною структурою в Minecraft, тоді як опорні пункти та уламки кораблів знайти важче. Хороша новина полягає в тому, що папір неймовірно легко створити. Набагато краще самостійно виготовити папір, ніж шукати його в скринях.

Зробіть папір в Minecraft

Щоб зробити папір в Minecraft, вам знадобиться;

Стіл для рукоділля
Цукрова тростина: 3

Отримання цукрової тростини

Цукрова тростина зустрічається в природі в світі в Minecraft. Це звичайне явище, і все, що вам потрібно, щоб «зламати» цукрову тростину, — це ваша рука. Буквально все, що ви можете використовувати, щоб зламати блок, можна використовувати для розбиття цукрової тростини.

Цукрову тростину можна знайти біля води. Це може бути біля невеликих озер або біля моря. Він генерує тільки на піщаних блоках. Якщо ви побачите воду, навколо якої немає піску, ви не знайдете там цукрової тростини. Існує надзвичайно мала ймовірність того, що цукрова тростина виросте на ґрунті, але шанс настільки малий, що ви повинні враховувати лише піщані блоки та джерела води, коли ви збираєтеся шукати стебла цукрової тростини.

Шукайте піщані брили навколо води, як всередині, так і біля моря. Цукрова тростина надходить «стеблами». Кожен сегмент стебла впаде по одній цукровій тростині. Стебло з 3-4 сегментами дасть вам 3-4 цукрової тростини. На зображенні нижче показані стебла висотою 2, 3 і чотири сегменти.

цукрова тростина майнкрафт

Ви можете використовувати один стеблинка цукрової тростини, щоб виростити більше цукрової тростини. Посадіть його в брусок піску, і він виросте. Коли у вас буде 3 цукрової тростини, ви можете створити папір.

Зробіть папір в Minecraft

Зробити папір в Minecraft;

Відкрийте стол для рукоділля.
Помістіть по одній цукровій тростині в кожну клітинку середнього ряду.
Збирати папір.

Три шматочки цукрової тростини дадуть вам 3 шматочки паперу.

паперовий майнкрафт

Висновок

Карти та таблиці чар є одними з найважливіших предметів, які гравці використовують у грі. Для виготовлення обох елементів потрібен папір. Якщо ви хочете додати кілька естетичних блоків у свій будинок Minecraft, ви можете створити книжкові полиці, для яких, знову ж таки, потрібен папір для книг. Папір також використовується для створення банерів, які є ще одним естетичним блоком. Paper є частиною Minecraft протягом багатьох років і доступний у версії програми Java і Bedrock/Windows 10.