Як зробити палички в майнкрафт

Інструменти та броня є великою частиною Minecraft. Насправді, без інструментів ви дійсно не зможете багато видобувати. Більшість блоків у Minecraft вимагають, як мінімум, дерев’яної кирки. Можливо, вам вдасться розбити камінь однією рукою, але він нічого не впаде, тобто ви не можете ним користуватися.

Палиці в Майнкрафт

Палиці є одним з найбільш часто використовуваних основних матеріалів для крафта в Minecraft. З них виготовляють сокиру, мотику, кирку, меч, вудку, стріли, смолоскипи, паркани тощо. Є два способи отримати палички в Minecraft; видобуток або виготовлення їх самостійно.

Ви можете отримати палиці, ламаючи листя дерев, але ймовірність того, що палиця впаде, низька. Виготовити їх набагато простіше, оскільки вам доведеться їх використовувати дуже багато.

  Google Photos втрачає безкоштовне сховище: що вам потрібно знати

Зробіть палички в Minecraft

Щоб зробити палички в Minecraft, вам знадобиться дерево. Підійде будь-який тип дерева. Усі види деревини дають однакову кількість паличок однакового кольору.

Знайди дерево, будь-яке дерево.
«Ударити» дерево або зламати його рукою.
Як тільки блок зламався, зберіть дерев’яний блок, який впав.
Відкрийте свій інвентар, і ви побачите сітку для крафта 2×2.
Помістіть дерев’яний блок у будь-яку клітинку.

Зберіть чотири дерев’яні дошки.
Помістіть дерев’яну дошку в центральну комірку і іншу дерев’яну дошку в комірку над або під нею.
Зберіть чотири палички.

Всього з однієї деревини можна отримати 8 паличок. Ви також можете виготовити палицю з бамбука, але її трохи важко знайти. Якщо у вас є дві бамбукові палички, покладіть їх так само, як і дошки, і ви отримаєте одну.

  Volume+ додає елементи керування музикою та багато іншого до Volume HUD [Jailbreak]

Інший спосіб отримати палиці природним шляхом — знайти їх під час риболовлі або якщо відьма скинула їх. Їх також можна знайти в скринях в храмах і печерах.

Висновок

Палицю легко зробити, і вона навіть не вимагає використання столу для рукоділля. Це такий основний елемент ремесла, що ви повинні носити чималу стопку їх із собою або зберігати. Якщо ви створюєте сходи та паркани в Minecraft, ви швидко дізнаєтеся, як швидко вони витрачаються. Намагайтеся мати під рукою хоча б одну стопку з 64 паличок. Одна палиця може дати вам чотири смолоскипи (вам потрібно додати вугілля), але якщо ви копаєте, факел обов’язково має бути. Якщо ви облаштували свою базу, вам знадобляться смолоскипи, щоб вона добре освітлювалася і не давали мобам нереститися у вашому домі.

  PDFelement 6 Pro (огляд) – найкраща альтернатива Acrobat Reader