Як зробити обліковий запис Twitter приватним

| | 0 Comments| 11:53 PM
Categories:

Ви любите твітити та використовувати Twitter, але ви не хочете, щоб хтось бачив ваш профіль і твіти. На щастя, вихід є – перейдіть на приватний обліковий запис у Twitter. Якщо у вас є приватний обліковий запис, лише ті люди, які підписалися на вас, можуть бачити, що вам подобається, писати в Twitter або підписуватися на вас у Twitter.

Але як перейти на приватний обліковий запис? Процес дуже схожий на перехід на приватний профіль в інших соціальних мережах. Ви можете знайти необхідні кроки для цього в цій статті.

Як зробити свій обліковий запис Twitter приватним з ПК

Коли ви приєднуєтеся до Twitter, ви можете вибрати, чи є ваші твіти загальнодоступними чи приватними. Налаштування, щоб зробити ваш профіль приватним, називається «Захистити свої твіти». Коли нові підписники прагнуть стежити за вами, ви отримаєте запрошення, яке ви можете прийняти або відхилити, якщо ваші твіти захищені. Якщо ви явно не забороните їх, облікові записи, які почали стежити за вами до того, як ви почали захищати свої твіти, все одно матимуть доступ до ваших захищених твітів і взаємодію з ними.

Ви можете будь-коли перемикатися між захищеними твітами та незахищеними. Це можна зробити через мобільний додаток або веб-сайт Twitter. Щоб зробити свій обліковий запис Twitter приватним за допомогою ПК, виконайте такі дії:

 • Увійдіть у свій обліковий запис Twitter за допомогою веб-браузера.
 • У лівій частині екрана натисніть вкладку «Сповіщення», а потім натисніть маленький символ шестірні праворуч від неї. Це перенесе вас на сторінку налаштувань.
 • Праворуч від імені користувача виберіть вкладку «Конфіденційність та безпека». Це відобразить список доступних налаштувань.
 • Натисніть «Захистити свої твіти», і з’явиться спливаюче вікно із запитом на підтвердження того, що ви хочете зробити свій обліковий запис Twitter приватним.
 • У нижній частині екрана натисніть «Захист» і підтвердьте, ввівши пароль.
 •   Як заблокувати повідомлення від невідомих облікових записів у Twitter

  Як зробити свій обліковий запис Twitter приватним за допомогою програми для iPhone

  Ви також можете змінити налаштування конфіденційності в додатку для iPhone. Для цього виконайте наведені нижче дії.

 • Запустіть програму Twitter.
 • У верхній частині екрана торкніться значка шестірні, щоб отримати доступ до сторінки налаштувань облікового запису праворуч від рядка пошуку Twitter.
 • Виберіть «Конфіденційність та безпека» зі спадного меню біля вашого імені користувача.
 • Відрегулюйте повзунок біля пункту «Захистити свої твіти». Він стане зеленим, що означає, що функція ввімкнена, а ваші твіти захищені/приватні.
 • Коли ви закінчите, натисніть «Готово». Ваші твіти захищені.
 • Майте на увазі, що, якщо зробити ваш обліковий запис Twitter приватним, щоб нові відвідувачі не могли бачити ваші твіти, ця функція не має зворотної дії. Це означає, що будь-які підписники, яких ви придбали до того, як налаштували свій обліковий запис на приватний, продовжуватимуть переглядати ваші твіти. Однак ви можете видалити облікові записи зі свого наступного списку, якщо хочете, щоб ваші твіти були приховані від них.

  Як зробити свій обліковий запис Twitter приватним із програми для Android

  Зміна налаштувань конфіденційності вашого облікового запису з програми для Android дуже схожа на зміну їх із програми iOS. Кроки також дуже схожі. Щоб змінити свій профіль Twitter на приватний обліковий запис, виконайте такі дії:

 • Відкрийте програму Twitter.
 • Праворуч від рядка пошуку Twitter у верхній частині екрана натисніть символ шестірні, щоб відкрити сторінку налаштувань облікового запису.
 • У спадному меню поруч із вашим логіном виберіть «Конфіденційність та безпека».
 • Налаштуйте повзунок біля пункту «Захистіть свої твіти», щоб він став зеленим, що вказує на те, що функцію активовано, а ваші твіти захищено.
 • Виконавши кроки, натисніть «Готово». Вам потрібно буде ввести свій пароль Twitter.
 • Як згадувалося раніше, коли справа доходить до підписників, яких ви мали до зміни налаштувань конфіденційності, вони все одно можуть бачити ваші твіти. З іншого боку, ви можете видалити облікові записи зі свого наступного списку, якщо хочете, щоб ваші твіти залишалися приватними для певних облікових записів.

    Як користуватися функцією твіттерів у Twitter

  Як зробити свій обліковий запис Twitter приватним з iPad

  Оскільки додаток для iPad Twitter такий самий, як додаток для iPhone, кроки також подібні.

 • Запустіть програму Twitter.
 • Торкніться символу шестірні, розташованого праворуч від рядка пошуку Twitter у верхній частині екрана. Це перенесе вас на сторінку налаштувань облікового запису.
 • Виберіть «Конфіденційність та безпека» зі спадного меню, яке з’явиться поруч із інформацією для входу.
 • Змініть повзунок біля пункту «Захистіть свої твіти» на зелену позицію, яка вказує на те, що функціональність увімкнено і що ваші твіти тепер приватні.
 • Після завершення натисніть кнопку «Готово». Необхідно ввести пароль для вашого облікового запису Twitter.
 • Додаткові поширені запитання

  Як я можу зняти захист своїх твітів?

  Щоб зняти захист своїх твітів, просто виконайте описані вище дії, щоб перейти до налаштувань конфіденційності. Зніміть прапорець біля пункту «Захистити мої твіти», якщо ви використовуєте веб-браузер. Вимкніть повзунок біля пункту «Захистіть свої твіти» у програмах Twitter для iOS і Twitter для Android, щоб запобігти захисту ваших твітів.

  Важливо перевірити свої поточні запити на підписників, перш ніж робити публікації в Twitter загальнодоступними. Будь-які запити, які залишилися без відповіді, не будуть автоматично схвалені. Якщо ви залишите запит, що очікує на розгляд, ці облікові записи повинні будуть знову надіслати запит на підписку на вас.

  Пам’ятайте, що зняття захисту ваших твітів призведе до того, що всі раніше захищені твіти стануть загальнодоступними.

  Що зміниться при переході на приватний обліковий запис Twitter?

  Перш ніж приймати рішення, переконайтеся, що ви розумієте наслідки збереження конфіденційності вашого облікового запису Twitter і твітів. Якщо ви вирішите залишити свої твіти конфіденційними, інші користувачі повинні будуть просити підписатися на вас, і вам доведеться підтвердити всі запити, перш ніж вони будуть прийняті.

  Ваші твіти зможуть бачити лише ті підписники, які були схвалені. Інші користувачі не зможуть ретвітити ваші повідомлення, якщо вони не підпишуться на вас. Більше того, лише пошукові запити, здійснені в Твіттері вашими схваленими підписниками, дадуть результати для ваших твітів, оскільки вони взагалі не відображатимуться в жодному пошуку Google.

  Наразі у вашому профілі Twitter відображатимуться ваше ім’я, зображення профілю та біоінформація. Якщо ви не надішлете їх своїм схваленим підписникам, усі надіслані вами @відповіді не побачать ніхто. Наприклад, якщо ви твітуєте знаменитість, вони не зможуть це побачити, оскільки ви не дали їм дозволу стежити за вами.

    Як зберегти закладки Twitter у Firefox

  Все, що ви писали в Твіттері, коли ваш обліковий запис був відкритий для громадськості, тепер буде приховано і буде видимим або доступним для пошуку лише вашими схваленими підписниками, на відміну від широкого загалу. Нарешті, щоб поділитися постійними посиланнями на ваші твіти з авторизованими підписниками, ви повинні спершу попросити їх схвалити ваш обліковий запис.

  Чому мої твіти захищені, але все ще відображаються в результатах пошуку?

  Після того, як ви захистите свої твіти, лише ви та ваші підписники зможете читати ваші оновлення та бачити ваші твіти під час пошуку їх у Twitter.

  Ці твіти більше не будуть видимі для широкої публіки та не відображатимуться в результатах загальнодоступного пошуку в Twitter, якщо раніше вони були видимими для широкого загалу. З іншого боку, зняття захисту ваших твітів призведе до оприлюднення будь-яких колись захищених твітів.

  Однак якщо ваші твіти опинилися на іншій платформі, вони все одно можуть з’являтися в результатах пошуку. Коли справа доходить до вмісту на інших веб-сторінках, Twitter не має можливості видалити його.

  Твіти в приватному режимі

  Тепер, коли ви знаєте, як перейти на приватний обліковий запис, ваші твіти більше не будуть доступні для широкої публіки, як це було раніше. Ваші твіти тепер бачитимуть лише ті, хто вже підписався на вас. Більше того, кожен, хто бажає стежити за вами, повинен буде надіслати вам запит, який ви матимете можливість схвалити або відхилити, залежно від ваших уподобань.

  Але ваші твіти можуть бути зроблені скріншотами та публічно опубліковані іншими, як Twitter вказує як найгірший сценарій. Тим не менш, цієї функції має бути достатньо, якщо ви не бажаєте мати випадкові облікові записи в Інтернеті, які переглядають і коментують ваші твіти.

  Ваш обліковий запис Twitter приватний чи загальнодоступний? Ви вважаєте, що мати приватний обліковий запис у Twitter краще, ніж публічний? Дайте нам знати в розділі коментарів нижче!