Як зробити маяк в Minecraft

Зробити маяк у Minecraft можливо, якщо ви досвідчений гравець у виживання або насолоджуєтеся творчим режимом. Незважаючи на це, я проведу вас через усі дрібниці, щоб відчути успіх із першої спроби. Залишайтеся на зв’язку.

Маяки — це красиві предмети, які випромінюють світлові промені в небо та використовуються для покращення швидкості, сили, поспіху тощо гравців поблизу.

Простіше кажучи, вам знадобляться лише три речі, щоб створити цей чудовий предмет:

  • Скло – легко дістати
  • Обсидіан – все одно легко
  • Nether star – не так просто

Отже, ми розділимо цей посібник на три розділи, щоб отримати скло, обсидіан і нижню зірку.

Це довго. Не соромтеся взяти каву або піцу. 😅

Виготовлення скла

Виготовлення скла не становить клопоту. Вам потрібен тільки пісок або червоний пісок на додаток до будь-якого палива. Потім помістіть їх у піч, щоб отримати скло.

Не забудьте покласти їх стільки, щоб отримати п’ять склянок. Крім того, не витрачайте час на пошуки вугілля, так як підійдуть будь-які види деревини (береза, дуб і т.д.).

Виготовлення обсидіанових блоків

Обсидіанові блоки утворюються з поєднання лави та води.

Один із способів – вилити відра (зроблені з трьох залізних зливків) лави в будь-яку водойму. Кожна така вправа дасть вам один блок обсидіану, і нам потрібно всього 13. (10 буде використано для створення порталу нижнього простору в наступних розділах).

Крім того, ми можемо розділити лавове озеро, а потім помістити воду в будь-яку частину, щоб отримати обсидіанові блоки.

Цей другий спосіб простіший, оскільки наливши одне відро води, все одно залишиться один блок води, який потрібно наповнити, і продовжуйте, поки не отримаєте три блоки обсидіану.

Пам’ятайте, що ви можете добувати обсидіанові блоки лише алмазною киркою або кращою. Якщо вам цікаво, ось наш посібник про те, як знайти алмази в Minecraft.

Отримання зірок Пустоти в Minecraft

Це найскладніший розділ цього посібника з маяків Minecraft.

  Виправити чорний екран Minecraft у Windows 10

Вам потрібне чудове спорядження та трохи магії (бажано), щоб убити Відера, боса-мобу, щоб отримати зірку Пустоти.

Що цікаво, в’янення створюється самим гравцем і настільки руйнівне (і летить), що вам потрібно ідеально розробити стратегію, щоб зробити все одним рухом.

Щоб допомогти вам відчути всю серйозність ситуації, дозвольте мені сказати це так: у творчості Minecraft важко вбити в’янення.

Там я сказав це. Але ми ще не наближаємось до «створення» та перемоги над в’яненням. Щоб допомогти знайти зірку Пустоту, давайте розділимо цей розділ на мікрокроки.

1. Увійти в нижню фортецю

Nether або Nether — це зображення пекла в Minecraft.

Відверто кажучи, я прочитав багато книг, які описують загробне життя, і Nether у Minecraft був дуже близьким, незважаючи на його блокові текстури.

Крім того, фонова музика та випадкові стогони роблять це захоплюючим досвідом, особливо якщо ви використовуєте якісні навушники та летите через них.

Ворожі моби вільно кидають вогняні кулі, і смерть неминуча, коли ми розслабимося.

Примітно, що нам потрібно знайти нижню фортецю, ще одне маленьке завдання. Але спочатку нам потрібно створити портал Пустоти, щоб увійти в Ніжність. Для його активації потрібно 10 обсидіанових блоків, а також кремінь і сталь.

Цей портал має бути щонайменше два блоки завширшки та три блоки заввишки. Хоча ви можете створити більші, вони вам не потрібні.

Цей портал приведе вас до царства нежиті, Пустоти. Очікуйте лави та ворожих атак натовпу.

Крім того, це буде темне місце, тому набагато краще мати зілля нічного бачення. Принаймні збільште яскравість екрана, тому що скелети в’янення, наші цілі, з’являються в дуже слабко освітлених областях підземної фортеці.

Знайти фортецю не дуже складно, але все одно потрібно трохи пошукати. Простий вихід – перетворити складність на мирну, залишивши Пустоту без мобів.

І поверніть його до бажаної складності, коли помітите фортецю. Перед цим зберіть принаймні чотири блоки піску душі або ґрунту душі, будівельних блоків Пустоти, які ми будемо використовувати для створення в’янення.

Потім знайдіть якусь темну структуру, яка виділяється. Це можуть бути недобудовані мости, настили, сходи тощо.

  Як отримати соти в Minecraft

Існує одна формула пошуку фортеці Пустоти в Minecraft Survival. Натисніть клавішу F3 і дотримуйтесь напрямків X або Z, доки не побачите такі структури.

Помітивши їх, увійдіть і готуйтеся до бою.

2. Отримайте три висохлих черепа

Ви вб’єте багато в’ялих скелетів, щоб знайти три в’ялі черепа, оскільки ймовірність їх випадання становить лише 2,5%. Однак ви можете використовувати мечі, зачаровані здобиччю, щоб отримати більш рідкісне випадання.

Пам’ятайте про план відновлення здоров’я (їжа чи зілля), оскільки ви можете отримати велику шкоду. Крім того, стане в нагоді вогнетривка броня.

Є два способи вбити сухих скелетів: атака ближнього бою або далека дистанція, використовуючи лук і стріли. Другий особливо корисний і допомагає вам уникнути пошкоджень або ефекту в’янення (панель здоров’я стає чорною, блимає та поступово погіршується), що може вас убити.

Але якщо ви все одно відчуваєте ефект в’янення, не забудьте випити відро молока, щоб покласти край стражданням.

Подивіться на це, де я використовував атаки з близької відстані, щоб убити скелетів із засохлими:

Те, що спрацювало для мене, так це формування стіни у два блоки, яка віддаляла ці високі скелети. Насправді, ви можете створити кілька таких бар’єрів по всій Нижній фортеці, щоб допомогти безпечно атакувати з відстані.

Пам’ятайте, що перед поверненням нам потрібні три висохлі черепи та чотири блоки піску душ або ґрунту душ.

3. Створіть і вбийте Wither

Тепер настав час створити та вбити монстра, який дасть нам дорогоцінну зірку Пустоти для створення маяка Minecraft.

Люди часто роблять безлад із цим завданням. Ви можете перевірити Youtube, щоб знайти багато посібників із проханням одягнути будь-який костюм. Зачаровані обладунки, зілля та інше, що робить цю роботу довгою та нудною.

І, на жаль, усі вони є законними, якщо ви не граєте в Minecraft Creative. У такому випадку ви можете просто зробити пастку з ґрунту, щоб створити та знищити в’ялку з двоблокового високого отвору.

Отже, давайте перерахуємо деякі чари та зілля, які можуть допомогти:

ЗачаруванняЗілля (необов’язково)НезламністьМиттєве здоров’яПоразкаСилаПоправкаНічне бачення (або факели)

Їх може бути більше, але я вважаю, що цього достатньо, щоб успішно та швидко побороти в’янення. Крім того, корисними будуть зачаровані обладунки, але алмазні також підійдуть.

  Виправити час очікування підключення Minecraft Без додаткової інформації

Це допоможе дізнатися, що в’януть любовні вибухи. Отже, створення монстра глибоко під ним під час атаки з високого тунелю у два блоки є успішною стратегією, якої дотримується більшість людей.

Ідея полягає в тому, щоб уникнути всіх відволікаючих факторів і ударів, коли він не може нас повністю бачити. Ми будемо рухатися назад, весь час атакуючи Wither, і створимо достатньо довгий тунель, щоб убити його, не досягнувши іншого кінця.

Нарешті, не забудьте підготувати кілька відер молока, оскільки вас можуть вдарити, і це може спровокувати смертельний ефект в’янення.

Ще одна порада, яку я можу запропонувати, — використовувати готову їжу.

Ось як я позбувся монстра:

Отже, тепер у нас є наш останній інгредієнт, зірка Пустоти, ви можете легко створити маяк із п’яти скляних блоків, трьох блоків обсидіану та однієї зірки Пустоти.

Майнкрафт Маяки

Використання Minecraft Beacons — це довга тема, яку ми не розглядатимемо в цьому підручнику, а залишимо для Minecraft Wiki. Це дає уявлення про те, як ним користуватися, повноваження, які ви отримуєте, і повну корисну інформацію про використання маяків, яку ви не повинні пропустити.

Простіше кажучи, потужність і радіус дії маяка залежать від розміру піраміди мінерального блоку, що лежить в основі, від 3*3 до 9*9. Ви можете використовувати будь-які мінеральні руди і навіть змішувати їх.

Нарешті, маяки можна складати один на один і падають за допомогою будь-якого інструменту.

Отже, з нашого боку це все, а поки що час прощатися.