Як зробити кам’яну цеглу в майнкрафт

Minecraft – це відкритий світ, де ви можете будувати все, що забажаєте. Багато в чому полягає в уяві, але у вашому розпорядженні є багато різних типів блоків, щоб побудувати замок, вітряк, форт, будинки, міста тощо. Блоки та їх використання додає деталі та змушує вас будувати виглядати більш реалістично.

кам'яна цегла майнкрафт

Кам’яні цеглини в майнкрафт

Камінь є одним з найбільш часто зустрічаються блоків у Minecraft. При добуванні киркою ви отримуєте бруківку. Ви можете виплавити бруківку, щоб отримати камінь, або ви можете дозволити лаві текти на поверхню води, щоб зробити з неї блоки, хоча розмістити їх неймовірно важко. Якщо у вас є кирка з зачаруванням Silk Touch, ви можете використовувати її для прямого добування каменю. Є ще один блок, створений з використанням каменю, який називається кам’яною цеглою.

Кам’яні цеглини в Minecraft зустрічаються в ігрових структурах, і їх можна створювати. Якщо ви хочете видобути кам’яну цеглу, ви можете використовувати кирку. Само собою зрозуміло, що зробити кам’яну цеглу самостійно набагато простіше.

Робіть кам’яні цеглини в Minecraft

Для виготовлення кам’яної цегли вам знадобиться;

Стіл для рукоділля
Камінь (4 кам’яні блоки дають 4 кам’яні цеглини)

Отримати камінь;

Збирайте бруківку, розбиваючи камінь, який знайдете під землею.
Збирайте вугілля, видобуваючи бруківку.
Відкрийте піч.
Помістіть бруківку в плавильну камеру.
Помістіть вугілля в паливний елемент (ви можете використовувати будь-яке паливо на ваш вибір).
Зберіть камінь.

Виготовити кам’яну цеглу;

Відкрийте стол для виготовлення.
Помістіть 4 кам’яні блоки в сітку 4×4.
Зберіть кам’яні цеглини.

Використання

Для будівництва фундаменту можна використовувати кам’яну цеглу. Вони сильні, але у них є один дуже неприємний недолік; вони можуть заразитися від сріблянки. Кам’яна цегла і камінь мають однакову ударостійкість, тому кам’яна цегла використовується в основному для естетики. Якщо ви будуєте замок, це чудовий блок для використання, але переконайтеся, що ваші блоки не заражені. Завжди створюйте свої власні, замість того, щоб видобувати їх із твердинь, де срібна рибка, як правило, ховається та заражає блоки.

Висновок

Кам’яна цегла буває кількох різних варіацій; сколоти/тріщини, вкриті мохом або мохом. Знову ж таки, вони є естетичними змінними кам’яної цегли. Тріснута цегла – це місце, де найчастіше ховаються срібні риби, і з ними нелегко битися. Якщо ви не створите його самостійно, уникайте також тріснутих цеглин. Кількість кам’яних блоків, які використовуються для виготовлення кам’яних цеглин, дорівнює кількості кам’яних цеглин, які ви отримуєте, однак отримати камінь шляхом плавлення бруківки ви в кінцевому підсумку використовуєте додаткові ресурси в грі.