Як зробити знімок екрана, торкнувшись задньої панелі iPhone

Якщо у вас iPhone 8 або новішої версії з iOS 14 або новішої версії, тепер ви можете зробити знімок екрана, просто торкнувшись його задньої частини, завдяки новій функції доступності під назвою Back Tap, яку вам потрібно буде налаштувати для виконання завдання. Ось як це налаштувати.

Як працює зворотний кран?

Back Tap, вперше представлений в iOS 14, використовує акселерометр на iPhone 8 або новішої версії, щоб визначити, чи ви торкалися на задній стороні пристрою. У налаштуваннях ви можете налаштувати два або три натискання для запуску певних дій на вашому телефоні. Apple вважає це функцією доступності, але вона може бути корисною для всіх.

  Як пройти детокс у соціальних мережах

Як зробити знімок екрана, натиснувши на свій iPhone

Зазвичай ви робите знімок екрана, використовуючи комбінацію фізичних кнопок на вашому iPhone, але їх легко намацати та випадково заблокувати iPhone або відрегулювати гучність. Завдяки цій підказці можна зробити швидкий знімок екрана всього за два-три натискання.

Спочатку відкрийте «Налаштування», торкнувшись його сірого значка «шестерні». Зазвичай його можна знайти на першій сторінці головного екрана. Якщо ні, спробуйте Spotlight Search або запитайте Siri.

Торкніться значка

У налаштуваннях торкніться «Доступність».

На наступному екрані торкніться «Touch».

На екрані «Touch Settings» прокрутіть вниз, доки не побачите опцію «Back Tap», а потім торкніться її.

  Як перетворити свій ПК на приймач Chromecast

У налаштуваннях Accessibility Touch на iPhone виберіть

У налаштуваннях «Back Tap» у вас є вибір: призначити дію знімка екрана двом натисканням («Подвійне натискання») або трьом натисканням («Потрійне натискання») на задній панелі футляра. Виберіть потрібний варіант.

У налаштуваннях Back Tap виберіть

У меню, що з’явиться, прокрутіть список вниз, поки не знайдете «Знімок екрана», а потім виберіть його.

У налаштуваннях Back Tap виберіть

Після цього поверніться на один рівень меню назад, щоб переконатися, що ваш вибір збережено, а потім вийдіть із Налаштувань.

Наступного разу, коли ви торкнетеся два або три рази (залежно від вибраного налаштування) на задній панелі iPhone, iOS зробить зображення поточного екрана вашого iPhone і збереже його у файлі зображення. Зроблені вами знімки екрана будуть збережені у вашому фотоальбомі, як зазвичай, і їх можна буде переглянути пізніше в програмі «Фотографії». Веселіться!

  Як генерувати випадкові числа в Google Таблицях