Як зробити знімок екрана сенсорної панелі на Macbook Pro

Categories:

Скріншоти вже давно стали стандартною функцією на пристроях Apple. І пристрій iOS, і Mac мають можливість робити знімок екрана вашого дисплея. Комп’ютери Mac, будучи настільною системою, мають набагато більш широкі можливості для створення знімків екрана, а якість виняткова. На відміну від цього, Windows завжди відставала в цьому плані. Навіть зараз у Windows 10 користувачі можуть робити лише повний знімок екрана. Остання лінійка Macbook Pro від Apple, всі моделі 2016 і вище, оснащені сенсорною панеллю. Це сенсорний дисплей, який показує різні кнопки залежно від поточної програми, з якою ви працюєте. Apple належним чином включила спосіб зробити знімок екрана Touch Bar. Ось як.

  Як використовувати жести для редагування тексту на вашому iPhone та iPad

Комбінація клавіш для створення скріншота сенсорної панелі – це Command + Shift + 6, тобто

⇧⌘6

Це збереже поточні кнопки, які відображаються на сенсорній панелі, як файл PNG на вашому робочому столі. Якщо ви хочете скопіювати зображення в буфер обміну замість того, щоб зберігати його як файл PNG, скористайтеся комбінацією клавіш Control + Shift + Command + 6, тобто

⌃⇧⌘6

Було досить багато критики щодо сенсорної панелі в лінійці Macbook Pro та Apple. Багато хто вважає, що Touch Bar – це трюк. Ранні огляди говорять, що це недостатня причина для оновлення вашого Macbook Pro, але розробники додають його підтримку в свої програми. Також є кілька доступних програм, які дозволяють перетворити сенсорну панель у щось веселе, наприклад Nyan Cat.

  Як розпізнати будь-яку рослину лише за фотографією

Варто зазначити, що коли ви робите повноекранний знімок екрана за допомогою комбінації клавіш Command + Shift + 4, сенсорна панель не включається. macOS розглядає його як пристрій відображення, але не включає його як додатковий дисплей, як це було б, якби у вас був другий монітор, підключений до вашого Macbook Pro.

Ярлик для скріншоту працює в macOS 10.12.2, яка наразі знаходиться в бета-версії. Нові Macbook Pro автоматично отримають оновлену версію, тому не варто хвилюватися.

через 9to5Mac