Як зробити живі шпалери на iPhone та Android

Як тільки ви розпакуєте свій смартфон, перше, що спадає на думку, це додати особистого штриху до свого володіння. Перший крок у цьому відношенні — змінити фоновий малюнок мобільного телефону та вибрати такий, який відображатиме ваш спосіб життя та настрій.

У той час як статичні шпалери завжди були популярним вибором, щоб зробити ваш домашній екран цікавішим, живі шпалери додають динамічний фон до вашого головного екрана, роблять його привабливим і є чудовим способом персоналізації вашого смартфона.

Для непосвячених живі шпалери відрізняються від статичних шпалер. Подібно до анімації, вони рухаються, коли ви натискаєте або утримуєте екран смартфона, створюючи веселий і захоплюючий досвід роботи на телефонах iPhone і Android.

Живі шпалери, які рухаються, як анімація, коли ви натискаєте та утримуєте, покращують роботу з мобільними пристроями Android або iPhone.

Деякі смартфони вже пропонують пристойну колекцію живих шпалер, але на багатьох смартфонах, особливо на Android, ця функція відсутня. Цікаво, що можна створювати персоналізовані живі шпалери, використовуючи попередньо записані відео на телефоні, лише кількома дотиками. Звучить спокусливо?

Продовжуйте гортати нижче, поки ми покажемо, як створити живі шпалери на телефонах Apple і Android – незалежно від того, який у вас є.

Як створити живі шпалери на iPhone

Apple дозволяє створювати живі шпалери на iPhone 6S і новіших моделях без допомоги сторонніх програм. Це можливо за допомогою Live Photos, які є невеликими фрагментами відео, знятими за допомогою вашого iPhone, а потім вибирають ідеальний кадр як фотографію. Давайте подивимося, як можна створити живі шпалери за допомогою Live Photos.

 • Перш за все, запустіть програму «Налаштування» на своєму iPhone.
 • Прокрутіть униз і торкніться опції «Шпалери».
 • Виберіть вибрати нову опцію шпалер.
 • Далі торкніться опції Live у верхній частині, щоб отримати доступ до всіх живих фотографій, які зберігаються на вашому пристрої.
 • Виберіть живу фотографію та торкніться опції «Установити». Ви можете вибрати параметр «Встановити екран блокування» або «Встановити обидва».
  Як переглянути рівень заряду акумулятора для пристроїв Bluetooth, підключених до телефону Android

Вибране живе фото буде застосовано як живі шпалери на екрані блокування та головному екрані. Простенька!

Як створити живі шпалери на смартфоні Android

На даний момент Android має вбудований метод створення живих шпалер на вашому смартфоні. Але не впадайте у відчай! Багато програм сторонніх розробників у Google Play Store дозволяють створювати живі шпалери та прикрашати їх на смартфонах Android. Нижче ми перерахували найпомітніші з них.

Живі шпалери GIF

Перший у списку Живі шпалери GIF який дозволяє встановити будь-яке GIF-зображення як живі шпалери на вашому телефоні Android. Ця проста програма, доступна в Google Play Store, проста в експлуатації. Якщо ваша програма для Android підтримує функцію живих шпалер, ви можете перемістити або змінити розмір GIF за допомогою цієї програми та встановити її як шпалери.

GIF Live Wallpaper доступний 5 різними мовами, а саме англійською, португальською, іспанською, німецькою та китайською, що робить його легко доступним.

Video Live Wallpaper Maker

Video Live Wallpaper Maker це чудова програма, яка дозволяє знімати відео, а потім встановлювати ці відео як живі або рухомі шпалери на екрані блокування та головному екрані смартфона. Додаток також надає параметри налаштування живих відео, щоб ви могли перетворити їх на красиві живі шпалери. Ви можете вибрати будь-яке відео, яке зберігається локально або в хмарному сховищі, і встановити його як живі шпалери.

Ви також можете створити живі шпалери за допомогою gif-файлу, налаштувавши його швидкість, кількість кадрів та інші параметри, щоб вони відповідали розміру екрана вашого смартфона.

Будь-яке відео Live Wallpaper Maker

Розроблено MC Wallpapers, Будь-яке відео Live Wallpaper Maker дозволяє перетворити будь-який відеофайл на живі шпалери та встановити їх на пристрої. Чистий і зручний інтерфейс програми робить весь процес простим; все, що вам потрібно зробити, це записати нове відео або вибрати його з галереї, застосувати деякі налаштування, і все!

  ZDlock — це рішення для блокування додатків Android від команди ZDBox

Ви готові використовувати відео як живі шпалери. Ви можете вибрати будь-яке відео з локального сховища, хмарного сховища або навіть записати нові відео на місці та встановити їх як шпалери безпосередньо.

Давайте поглянемо на визначні функції програми:

 • Інтуїтивно зрозумілий і чистий інтерфейс користувача
 • Велика бібліотека красивих живих шпалер
 • Підтримка 4K, Full HD і HD відео
 • Можливість вставляти звуки в живі шпалери
 • Оптимізовано використання оперативної пам’яті та низький рівень використання акумулятора

Wave Live Wallpapers Maker 3D

Маючи понад 10 мільйонів завантажень у Google Play Store, Wave Live Wallpaper rs 3D це програма спільноти, яка дозволяє своїм користувачам створювати красиві анімовані шпалери: зображення, паралакс, 3D-фото, бумеранг, відео або слайд-шоу. Ви можете поділитися своєю творчістю зі спільнотою або зберегти ці шпалери для особистого використання.

Будучи програмою спільноти, бібліотека живих шпалер програми переповнена неймовірними шпалерами високої чіткості та 3D, які оновлять зовнішній вигляд вашого смартфона та нададуть йому індивідуальності. Ця програма є найкращим вибором, якщо ви хочете створити живі відеошпалери з різними ефектами.

Ви можете змінювати відеозапис і всі приголомшливі 3D-ефекти. Додаток пропонує високоякісні шпалери (HD, Full HD, 4K) і різні параметри розміру, які допоможуть вам знайти ідеальний варіант для роздільної здатності вашого телефону.

Усі шпалери, доступні в додатку, добре оптимізовані, щоб забезпечити довший час роботи акумулятора. Живі шпалери автоматично призупиняються, коли екран заблоковано.

Створювач шпалер

Створювач шпалер by Real Zhang пропонує творчий простір для створення шпалер різних категорій, у тому числі відеошпалер. Ось критичні моменти цієї програми:

 • Можливість автоматично змінювати шпалери та споживає менше енергії.
 • Ваші живі шпалери зберігаються в локальному сховищі та не змінюють вихідний файл.
 • Підтримує відеошпалери HD, відеошпалери у форматі 2k і 4k.
 • Можливість вибору між 60 кадрами та 30 кадрами відеошпалери.
 • Створюйте живі шпалери за допомогою GIF-файлів.
 • Потужні інструменти редагування відео, щоб додати до відео креативності.
 • Можливість додати аудіо та ввімкнути режим циклу в живих шпалерах.
 • Живі шпалери зменшили споживання заряду батареї.
  Найкращі аналізатори WiFi для спостереження за невидимим (Windows, iOS та Android)

Картограма – живі шпалери карти

Нарешті, ми маємо Картограма у списку програми для створення живих шпалер, яка дає змогу створювати різні типи шпалер і фону, включаючи мінімальні та живі шпалери з картою. Ця програма є справжньою скарбницею для любителів картографії, яким подобається мінімальний дизайн.

Усі живі шпалери, розроблені за допомогою цієї програми, створюють фантастичний вигляд для екранів MOLED, Super AMOLED і OLED смартфонів і планшетів.

Додаток працює наступним чином:

 • Виберіть розташування та стиль, щоб створити фоновий малюнок живої карти.
 • Виберіть готові живі шпалери з бібліотеки для головного екрана та екрана блокування.
 • Живі шпалери автоматично змінюються відповідно до вашого поточного місцезнаходження.
 • Можливість поділитися своєю творчістю з друзями в соціальних мережах.
 • Використовуйте відстеження та випадковий режим живих шпалер.
 • Функція темного режиму, щоб уникнути напруги очей вночі.

Висновок

Сподіваємося, що тепер у вас є чітке уявлення про те, як створити живі шпалери на вашому iPhone і Android. Ви можете легко створити живі шпалери за допомогою живої фотографії на своєму iPhone. Ви можете завантажити одну з наведених вище програм, щоб створювати живі шпалери та виставляти їх на свій смартфон Android.

Якщо ви щойно перейшли з Android на iPhone, ось як ви можете перенести свій контакт.