Як зробити екран чорно-білим

Зволікання можна віднести до того, що робота нудна. Порівняно, все інше виглядає дуже цікаво, але як тільки ви закінчите роботу, цікаві речі швидко зникають. Якщо ви схильні до того, що ви регулярно пропускаєте терміни, спробуйте зафарбувати екран чорно-білим кольором. Ви здивуєтеся, наскільки нецікаво все раптом виглядає і наскільки ви можете більше зосередитися на своїй роботі. Звичайно, це не рекомендується для професіоналів-дизайнерів, яким потрібен колір на екрані, але якщо вам потрібно написати нудний звіт або дослідницьку роботу, зробіть екран чорно-білим і спробуйте.

Чорно-білий екран – Windows 10

Windows 10 має вбудований колірний фільтр. Він орієнтований на користувачів, які страждають на дальтонізм, але він також має опцію відтінків сірого, яка може зробити ваш екран чорно-білим.

Відкрийте програму «Налаштування» та перейдіть до групи налаштувань «Просте доступу». Перейдіть на вкладку «Колір і висока контрастність» і ввімкніть перемикач «Застосувати кольоровий фільтр». У спадному меню “Виберіть фільтр” виберіть “Відтінки сірого”.

Фільтр застосовується відразу, і вам не потрібно перезавантажувати систему або виходити з системи та знову входити. Його так само легко можна вимкнути.

Windows 7

Windows 7 має функції зручності доступу, але не має колірного фільтра, як у Windows 10. У цьому випадку найпростіший спосіб зробити екран чорно-білим – зменшити насиченість екрана до 0. Зробіть це за допомогою панелі керування відеокарти. Якщо ви використовуєте зовнішній монітор, не змінюйте його рівні насичення за допомогою власних елементів керування монітора.

  Що таке відеогра «Гача»?

Для Intel Graphics клацніть правою кнопкою миші порожню область на робочому столі та виберіть Параметри графіки Intel. На панелі налаштувань перейдіть до Дисплей> Налаштування кольору. Перетягніть повзунок насиченості до кінця ліворуч, щоб його значення було встановлено на 0, і ви залишитеся з чорно-білим екраном.

Якщо ви використовуєте відеокарту NVIDIA або AMD, знайдіть подібну опцію на панелі керування вашого графічного процесора.

Якщо ваша відеокарта не дозволяє змінити насиченість, спробуйте NegativeScreen додаток, який має параметр відтінків сірого і працює з WindowsXP і вище.

Чорно-білий екран – macOS

Продукти Apple мають досить великі опції доступності, один з яких включає екранний фільтр. Відкрийте «Системні налаштування» та перейдіть до «Доступність». Виберіть «Відображення» у стовпці ліворуч, а з параметрів праворуч виберіть «Використовувати відтінки сірого».

  Як встановити Clang на Ubuntu

Як і у Windows 10, ваш екран відразу стане чорно-білим. Вам не потрібно виходити з системи чи перезавантажувати Mac, а вимкнути цю опцію так само легко, як і ввімкнути її.