Як зробити дошку настрою?

Дошки настрою можуть вирівняти процес проектування, уникнути блокування творчості та зберегти ваші ідеї впорядкованими. Ця стаття охоплює все про дошки настрою.

Дизайнери та творці мають багато роботи, коли працюють над проектом з нуля, від планування проекту до остаточного проекту. І для них природно застрягти в процесі або отримати блок творчості.

Коли це станеться, дошка настрою може спрацювати для них як рятівник. Це допомагає дизайнеру організувати свої дизайнерські ідеї в одному місці, і навіть вони можуть показати ці дошки настрою іншим і сказати, як виглядатиме кінцевий результат.

У цій статті ми обговоримо, що таке дошки настрою, які типи дощок бувають і як створити видатну дошку настрою та впоратися з будь-яким проектом.

Що таке дошка настрою?

Дошка настрою — це популярний дизайнерський інструмент для вирішення проблем, хоча він і не новий. Це співпраця почуттів, яка стимулює творчість і призводить до дизайнерських рішень.

Окрім визначення палітри кольорів, ви можете використовувати їх для створення графічної ідентичності та відчуття, спрощення суті бренду чи продукту в одному образі або скорочення відстані між ідеєю та її остаточним проявом. Таким чином, це допомагає дизайнеру протягом усього шляху проекту.

Хто використовує дошки настрою?

Дизайнери переважно використовують дошки настрою, щоб упорядкувати свої думки, будь то графічні дизайнери, дизайнери інтер’єрів, фотографи, дизайнери інтерфейсу користувача тощо.

Крім того, непрофесіонали також можуть використовувати їх для досягнення більш особистих цілей, наприклад, прикрасити свої стіни або створити особливий настрій через свої шафи.

Крім того, дошки настрою не обмежуються лише дизайнерськими цілями. Наприклад, письменники можуть зобразити певний стиль письма або вигадане місце для сюжету.

Дошки настрою, коротко кажучи, є корисним візуальним інструментом для швидкої передачі загального «відчуття» проекту іншим. Вони використовуються не тільки для домашнього декору. Дошки настрою підтримують творчий процес, збалансовуючи організацію та творчу свободу.

  12 найкращих програм для батьківського контролю для кращої безпеки

Навіщо використовувати дошку настрою?

Використання дошки настрою допомагає створити суть кінцевого результату будь-якого проекту чи твору мистецтва. Під час планування нового проекту, будь то додаток, веб-сайт чи щось інше, може знадобитися зусиль, щоб зрозуміти, яким би він був. У вашій голові крутиться багато ідей, але всі вони переплутані разом, і важко зрозуміти, які ідеї підходять для вашого проекту.

Тому мудборди — це чудовий спосіб об’єднати всі ваші ідеї для проекту та зробити їх зрозумілими для інших. Вони допомагають вам подумати про загальну тему, відчуття та зовнішній вигляд вашого проекту та про те, що ви хочете цим повідомити. Крім того, ось деякі переваги створення дошки настрою.

Переваги дощок настрою

  • Вони допоможуть створити дизайн для цільової аудиторії.
  • Збільште свою візуалізацію того, «як буде виглядати кінцевий продукт?»
  • Вони допомагають грати з різними палітрами кольорів.
  • Це скорочує загальний процес проектування.
  • Стимулює креативність і організовує ідеї.
  • Це допоможе вам експериментувати скільки завгодно.
  • Це допомагає вам легко донести свої ідеї до клієнта.

Типи дощок настрою

Є два способи створити дошку настрою. По-перше, це класична фізична дошка настрою або сучасна цифрова дошка настрою. Крім того, це залежить від ваших вимог, типу проекту, над яким ви працюєте.

Давайте перевіримо випадки використання фізичних і цифрових дошок настрою.

#1. Дошки фізичного настрою

Дошки фізичного настрою виготовляються з реальних матеріалів — зразків фарб, тканин, зразків паперу тощо — і часто вивішуються у спільній зоні, щоб усі могли їх бачити.

Це ідеально, якщо ви хочете фізично створити бажаний вигляд бренду. Ви можете використовувати реальні матеріали або роздрукувати їх фотографії та прикріпити шпильками.

#2. Цифрові дошки настрою

Цифрові дошки настрою створюються за допомогою такого програмного забезпечення, як Adobe Photoshop або Canva. Їх також називають «віртуальними» дошками настрою, оскільки вони не містять фізичних елементів, крім екрана комп’ютера, на якому вони відображаються.

  15 зображень для робочого столу

Це ідеальний варіант, якщо ви бажаєте уникнути фізичного дисплея в офісі чи конференц-залі; Крім того, ними можна миттєво поділитися з іншими, і це вимагає менше зусиль, ніж фізичні (це означає, що вони зазвичай тимчасові).

Крім того, ви можете черпати натхнення для дизайну на таких веб-сайтах, як «Design Seeds», «Кулери», галереї дизайну, Pinterest та інші канали соціальних мереж.

Що має містити дошка настрою?

Незалежно від того, створюєте ви фізичну чи цифрову дошку настрою, вам знадобляться такі речі, щоб створити дошку настрою.

Фотографії/зображення

Додайте зображення речей, які вас надихають, наприклад фотографії продуктів або веб-сайтів із подібним до вашого дизайном і стилем; підійде все, від природних сцен до архітектурних фотографій!

Для фізичної дошки настрою ви можете роздрукувати фотографії, які вам подобаються, або вирізати їх із улюбленого журналу.

Фірмові кольори та логотип

Використання креативності для підтримки колірної схеми бренду робить проект помітним і говорить від імені бренду. Перед створенням мудборду необхідно вибрати кольори. Ви можете надихнутися логотипом бренду, якщо ви працюєте над конкретним проектом. Або ви можете вибрати кольори, які відповідають вашому проекту.

Ви можете використовувати зразки фарби, зразки тканини або навіть вирізки з журналів для фізичної дошки настрою. Ви можете черпати натхнення з таких веб-сайтів, як кулери, і онлайн-палеток кольорів для цифрової дошки настрою.

Елементи дизайну (наприклад, рамки, межі та текстури):

Матеріали, принти та текстури можна додати до дошок настрою, щоб покращити кінцевий продукт. Це дозволяє презентації дизайну мати глибину та різноманітність. Окрім кольорових блоків, принти додають яскравості та нового відчуття проекту.

Текстовий вміст

Додайте текст для опису різних елементів на дошці настрою.

Як зробити дошку настрою?

Ось моменти, про які слід пам’ятати, створюючи дошку настрою:-

#1. Збирайте натхнення для дошки настрою: перший крок — це зібрати речі, які вас надихають, наприклад зображення, шрифти, текстури, типографіку тощо, і створити план проекту.

#2. Використовуйте зображення, які добре поєднуються одне з одним: важливо вибрати зображення, які добре поєднуються один з одним – усі вони мають мати схожі кольори та тони або, принаймні, не суперечити!

  За допомогою цих 8 інструментів CLI легко контролювати контейнер Docker і керувати ним

Якщо ви використовуєте фотографії людей або місць як джерело натхнення, переконайтеся, що всі вони чорно-білі, щоб добре виглядати разом на папері (а не на папері для кольорового друку).

Не забудьте обрізати їх, щоб вони не займали багато місця на дошці – так іншим буде легше бачити, що відбувається, не косячись крихітних слів чи фотографій!

#3. Виберіть кольори та шрифти. Після цього ви повинні вибрати кольори та шрифти, які відповідають вашій дошці. Це допоможе забезпечити професійний і організований вигляд.

#4. Додайте слова, щоб пояснити свої ідеї. Це допомагає об’єднати ваші ідеї та гарантує, що на дошці буде достатньо слів, а також дає вам більше способів пояснити свої концепції.

Ви можете використовувати стрілки або стрілки, спрямовані в різні боки, щоб показати, як речі пов’язані. Ви також можете намалювати зображення людей, які користуються продуктом або послугою, щоб проілюструвати те, що ви намагаєтеся донести.

#5. Додайте логотип, веб-сайт і профілі в соціальних мережах: останнє, але не менш важливе, якщо у вас є логотип для вашого бізнесу або проекту, над яким ви працюєте. Ви також можете додати посилання на свій веб-сайт і профілі в соціальних мережах, щоб люди могли легко знайти більше інформації про ваш бренд, особливо якщо ви працюєте над цифровою дошкою настрою.

#6. Організуйте свою дошку: коли все буде на вашій дошці, настав час все впорядкувати. Ви захочете поставити схожі предмети поруч один з одним, щоб люди могли легко бачити, як все поєднується.

Приклади дошок настрою, щоб надихнути вас

Висновок

Мудборди безперечно роблять усю подорож дизайну легкою та цікавою. Крім того, дошка настрою допомагає вам позбутися блоків творчості. Ви можете створити дошку настрою відповідно до своїх потреб і переваг і насолоджуватися всім процесом дизайну.

Існують інструменти для створення дошок настрою, які допоможуть вам легко створити дошки настрою для вашого бренду чи бізнесу.

Отже, вразіть свого клієнта дошкою для настрою з шипами та дайте йому відчути кінцевий продукт.